جنت آباد، بالاتر از همت، مجتمع تجاری بنفشه، طبقه اول واحد 27 46040331

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی

آیا در منزل و یا محل کار خود از لباسشویی بهی استفاده می کنید؟ نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی این نوید را به شما می دهد که با افتخار تمام کلیه خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی بهی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن در محلتان انجام می دهد. همچنین عزیزانی که برای اولین بار با نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی ما تماس می گیرند از مشاوره رایگان می توانند بهره مند شوند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی

کمپانی بهی در سال 1369 افتتاح شد و به عنوان تنها نمایندگی بهی ایتالیا کار و فعالیت خود را در حوزه امور واردات و توزیع لوازم خانگی بهی آغاز کرد. این کمپانی به منظور گسترش فعالیت خود اولین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی را در شهر تهران تاسیس کرد و درهمین راستا پایه ریزی اقدامات لازم جهت همگانی کردن این را برند را شروع کرد.

به دلیل تازگی این محصول در سال های نخست و شناخته نشدن آن در بین لوازم خانگی کمتر کسی به خرید آن اطمینان می کرد. اما مدیران با تازه اندیشی و بکار گیری از متد روز توانستند این مارک را نیز در دل مردم جای دهند. با افزایش خرید لباسشویی های بهی مسئولین به فکر برطرف کردن نبود مراکز تعمیر لباسشویی بهی افتادند. بدین منظور تعداد بیشتری نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی در سرتاسر ایران تاسیس گردید.

امروزه شما می توانید با مراجعه به این نمایندگی ها کلیه مشکلات به وجود آمده در دستگاه خود را بر طرف کنید. و از خدمات پس از فروش این مراکز استفاده نمایید.
محصولات بهی به دو بخش لوازم خانگی کوچک و بزرگ ( یا سنگین و سبک) تقسیم می شود. به طور مثال از بین کالاهای سنگین می توان به : یخچال فریزر، اجاق گاز، لباسشویی، ظرفشویی اشاره کرد. با این تفاصیل ماکروفر، اتو، پلوپز، چرخ گوشت، آبمیوه گیری و ... جزو محصولات کوچک به حساب می آید.

در طول هفته به غیر از روزهای تعطیل تعداد 22 تکنسین در نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی حضور دارند تا بتوانند نیاز شما مخاطبین عزیز را در اصرع وقت تامین کنند. با تماس گرفتن با خطوط ما می توانید از چگونگی نحوه عملکرد ما بیشتر آشنا شوید.

تعمیر لباسشویی بهی

آخرین مقالات

نحوه استفاده از ماکروفر یا مایکروفر
نحوه استفاده از ماکروفر یا مایکروفر

Oct 7, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

راه حلی برای مشکلات مایکروویو,تمیز کردن...

نحوه تمیز کردن ماکروفر یا مایکروفر
نحوه تمیز کردن ماکروفر یا مایکروفر

Oct 7, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

جهت تمیز کردن سریع ماکروفر از لیموترش تازه...

روش تمیز کردن ماکروفر یا مایکروفر
روش تمیز کردن ماکروفر یا مایکروفر

Oct 7, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

تمیزکردن مایکروفر به چند طریق انجام می شود...

نمایش تمام پست های →