ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت

ما به طور اختصاصی قدیمی ترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت در ایران هستیم. و کلیه خدمات خود را با گارانتی، ضمانت و بهترین کیفیت تقدیم مشتریان می کنیم. برند ایندزیت در مقایسه با دیگر مارک های مشابه قدمت بسیار کمتری دارد و می توان گفت از متدهای بروز تری نسبت به سایر کمپانی ها استفاده می کند.

ایندزیت به دلیل تنوع بیش از حد در محصولات خود کار تعمیرکاران این برند را سخت و دشوار کرده است به گونه ای که متخصصین در این حرفه برای ماندن در چرخه رقابت باید دانش خود را به صورت روز افزون ارتقا دهند. البته که موسس این کمپانی نوید هرگز خراب نشدن لباسشویی ایندزیت را به مشتریان و طرفداران خود داده است.
با این تفاصیل ما بر آن شده ایم تا توسط تکنسین های خبره خود، شرکتمان را به یکی از قدرتمند ترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت در سراسر ایران تبدیل کنیم. طی 40 سال سابقه در این صنعت بر این اصل بوده ایم که با صداقت تمام و انصاف بسیار بهترین سرویس را در اختیار مشتریان وفادار خود بگذاریم.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت

کمپانی ایندزیت در سال ۱۹۷۵ با نام صنایع مرلونی در شهر فابریانو ایتالیا به توسط ویتوریو مرلونی تاسیس گردید. در طول ۳ دهه با کسب موفقیت در صنایع و تولیدات خود، با گسترش حوزه فعالیت سیر تکاملی خود را پیموده و با رشدی قابل توجه به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و سازندگان لوازم خانگی دنیا تبدیل شد. همچنین این کمپانی در همان ابتدای فعالیت خود که به صورت جدی و قدرتمند آغاز به کار کرده بود به فکر تاسیس نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت افتاد که بتواند برای تک تک محصولات خود اعم از ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ... نمایندگی تعمیرات تخصصی تاسیس کند تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان خود اهدا کند، این یکی از مزایای این کمپانی ایتالیایی به حساب می آید.

در طی این سال ها، میلیون ها خانوار در سراسر دنیا محصولات ایندزیت را انتخاب و مورد استفاده قرار داده اند، که برخی شیفته نوآوری و طرح های متنوع آن شده و برخی دیگر کیفیت بالای آن و خدمات پس از فروش را ملاک این انتخاب گذاشته اند.
کمپانی ایندزیت در سال ۲۰۱۱ فروشی معادل ۲٫۸ میلیارد دلار داشته است. این کمپانی دارای ۱۶ کارخانه تولید لوازم خانگی می باشد، که ۸ کارخانه آن در کشور ایتالیا و در مناطق: فابریانو، آلباسینا و میلانو، برمبت، کارینارو، کامیونانزا، نونه، رفرانتولو و تیورولا قرار دارند. ۸ کارخانه دیگر نیز در ۴ کشور لهستان، بریتانیا، روسیه و ترکیه مستقر می باشند. در تمامیه این مناطق به طور مجزا نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندیزیت نیز تاسیس گردیده است تا مشتریان با خیالی آسوده این محصول را برای منازل خود انتخاب کنند.

کلیه مشتریانی که برای تعمیر ماشین لباسشویی خود با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت تماس می گیرند این را بدانند که به مدت یک سال درصورت خرابی مجدد همان قطعه، شرکت رایگان و بدون پرداخت هزینه مسئولیت آن را بر عهده می گیرد . همانطور که می دانید در صورت خرید لوازم منزلتان از نمایندگی، کلیه خدمات پس از فروش شامل خریدار می شود اما این به این منظور نیست که نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت موظف است تا مادام عمر خرابی دستگاه مشتریان را به صورت رایگان انجام دهد و جزو خدمات پس از فروش به حساب می آید، اگر مرکز و یا مراکزی این ادعا را داشتند بدون شک مطمئن باشید که دروغ می گویند و حرفشان کذبی بیش نیست.

در کل تمامیه نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت به مدت 2 سال پس از خرید محصول این کالا را گارانتی می کنند و در صورت باز نشدن دستگاه در این 2 سال اقدامات لازم جهت تعمیر به صورت رایگان صورت می گیرد. این مراکز در طول هفته به غیر از ایام تعطیل همه روزه پاسخگوی خریداران و مشتریان عزیز می باشد. پس اگر سوالی در مورد دستگاهتان پیش می آید با تماس گرفتن در ساعات اداری می توانید از طریق تکنسین ها و مشاورین با تجربه ما به جوابتان برسید.

تعمیر لباسشویی ایندزیت

تعمیر لباسشویی ایندزیت را در سرتاسر تهران بر عهده می گیریم. این برند در صنعت تولید ماشین لباسشویی مدل های مختلفی را میسازد به گونه ای که برای هر قشری از افراد با هر بوجه ای دستگاهی تولید کرده است.