ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود

می توان گفت تعداد 30 نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود در سرتاسر تهران وجود دارد که کلیه خدمات لازم را انجام می دهند. اما جای سوال است که به کدام یک از این مراکز می توان اطمینان کرد؟

بدیهی است که هر نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود مانند ما از خود تعریف می کند ولی ما برای جلب اعتماد شما بهتان پیشنهاد می کنیم که تلفن خود را بردارید و با مشاورین ما تماس بگیرید تا علاوه بر کمک گرفتن و راهنمایی شدن با نحوه عملکرد نمایندگی ما بیشتر آشنا شوید. هر روزه در نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود از ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر پاسخگوی تماس هستیم و با داشتن 20 تیم اجرایی در سراسر تهران پس از تایید شما در محل حاضر می شویم. نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود ما تنها مرکزی است که کلیه مناطق تهران را در عرض کمتر از 24 ساعت پوشش می دهد .این در حالیست که از هر جای تهران که تماس بگیرید هیچ هزینه ایاب ذهابی پرداخت نمی کنید

نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود

خیلی از افراد برای اینکه تعمیر لباسشویی کنوود روزها طول نکشد، خواستار این هستند که تکنسین در محلشان حاضر شود و دستگاه را عیب یابی کند. ما این کار را هم برای شما راحت کرده ایم. یعنی تنها با یک تماس می توانید یک متخصص مجرب را از نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود در محل خود احضار نمایید تا بدون نیاز به جابجایی و صرف زمان بیش از حد مشکلتان بر طرف شود

کمپانی کنوود در سال 1936 به واسطه فردی به نام کنث مانیارد وود تحت عنوان Dickson Wood در زمینه فروش، نصب و تعمیر تلویزیون و رادیو آغاز به کار کرد. این کمپانی با تولید دستگاه های آشپزخانه Kenwood chef و از سال 1950 به شهرت بالای دست یافت. این شرکت و نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود در سال های 1968 تا 1989 جزیی از شرکت Thorn EMI به حساب می آمد ولی در سال 1992 سهام آن در بورس به فروش رسید.

از میان تمامی محصولات کنوود،ماشین های آشپزخانه تنها موردی است که در داخل انگلستان تولید می شود. به همین منظور اولین نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود نیز در همین کشور تاسسیس شد. با روند جهانی شدن اقتصاد، ساخت و تولید کلیه محصولات این شرکت به استثنای ماشین های آشپزخانه و مخلوط کن های صنعتی، در کشور چین انجام می شود. امروزه حتی میکسرهای کنوود نیز با تعداد بیشماری در چین تولید می شود تا هاونت (محل استقرار کارخانه لباسشویی کنوود در جنوب انگلستان).هم اکنون نیز لباسشویی کنوود رتبه اول فروش در بریتانیا را نسبت به دیگر برند ها داراست..

کمپانی کنوود از سال 2001 توسط کمپانی ایتالیایی DeLonghi خریداری شد و هم اکنون جزیی از این کمپانی است.

یکی از بزرگترین برندهای لوازم خانگی در دنیا، کنوود است. طبق آمار فروش لباسشویی های موجود در بازار این برند توانسته تقریبا 35% از نیازهای جمعیت ایران را تامین کند. بنابراین ما با دانستن این موضوعات توانسته ایم یکی از بزرگترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود در سرتاسر ایران باشیم. گفتنی است که این افتخاردر ازای داشتن تکنسین های مجرب در ضمینه تعمیر لباسشویی کنوود محقق گردیده است. تعمیرکاران لباسشویی ما با شرکت در کلاس های فوق پیشرفته روز به روز به علم و دانش خود میافزایند به همین علت تواناییه تعمیر کلیه برندهای موجود در بازار دارند.

تعمیر لباسشویی کنوود

آیا از لباسشویی کنوود استفاده می کنید؟ آیا نیاز به تعمیر لباسشویی کنوود دارید؟ نمی دانید با چه شماره ای تماس بگیرید تا مشکل دستگاهتان را برطرف کنند؟ نگران نباشید ما اینجاییم که با یک تماس در محل شما حاضر شویم فقط کافیست یکی از خطوط ما را بگیرید.