ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

تاثیر لوازم خانگی هوشمند در نحوه زندگی

نوشته شده در Nov 7, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

تاثیر لوازم خانگی هوشمند در نحوه زندگی

امروزه، لوازم خانگی آخرین دستگاه هایی هستند که به هوش مصنوعی، دوربین، اتصال به اینترنت مجهز شده اند و تمامی این محصولات از لامپ تا ماشین ظرفشویی و زنگ درب، همگی بخشی از این انقلاب بزرگ هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران ال کا ایران، کارشناسان این حوزه بر این باورند، لوازم خانگی به اندازه کافی برای پختن غذا و یا انجام کارهای خانگی از قابلیت های هوشمند بودن بهره برده اند. در حالی که بسیاری از افراد پس از معرفی نخستین یخچال فریزر های هوشمند در سال 2004 با قیمت 17هزار دلار، تصور نمی کردند استفاده از این محصولات انقلابی با این سرعت باورنکردنی فراگیر شود.

در سال های اخیر، برند های مطرح جهان از جمله سامسونگ و ال جی نیز در این حوزه گام برداشته و به معرفی محصولات هوشمند متنوعی پرداخته اند.

یخچال فریزرهای هوشمند سامسونگ با صفحه لمسی 21 اینچی تنها بخشی از استفاده از این تکنولوژی در زندگی روزمره هستند. یخچال های این برند کره ی جنوبی با قابلیت اتصال به اپلیکیشن گوشی های هوشمند، امکان کنترل و یا اطلاع از زمان انقضای مواد غذایی را برای کاربران فراهم می کند.

شرکت سامسونگ تنها برندی نیست که محصولات خود را به اینترنت و هوش مصنوعی مجهز کرده، دیگر همتای این برند کره ای، ال جی نیز با معرفی ماشین ظرفشویی و لباسشویی های هوشمند خود نقش به سزایی در این صنعت نوظهور داشته است.

کاربران با خرید محصولات این غول تکنولوژی جهان می توانند لباسشویی و یا ماشین ظرفشویی های خود را حتی در مواقعی که در خانه نیستند، کنترل و در مصرف انرژی صرفه جویی کنند.

با وجود پیشرفت های گسترده در حوزه ی خانه های هوشمند و معرفی محصولات متنوع از سوی برند های مطرح جهان، هنوز در آغاز راه آنچه زندگی هوشمند نامیده می شوند هستیم.

استفاده از محصولات هوشمند هنوز در میان مردم ایران رایج و فراگیر نشده است اما در این مطلب به منظور آشنایی کاربران با محیط زندگی هوشمند، به معرفی برخی از لوازم خانگی های هوشمند و کاربرد آن ها پرداخته شد.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →