ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی (candy)

نوشته شده در Dec 2, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی (candy)

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی به شما این امکان را میدهد که بدون فوت وقت و با کمترین هزینه دستگاه شما تعمیر، و امکان لذت بردن دوباره از دستگاه در محیط خانه شما فراهم گردد. از ابتدای تاسیس کارخانه کندی در جهان، به دلیل استقبال بی سابقه مردم از این محصول و صادرات آن به تمامی کشورهای جهان، برطرف کردن نیاز مصرف کنندگان به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی همواره امری بوده که ذهن مالکان این کمپانی را مشغول داشته است. شرکت ریکان در ایران یکی از معتبرترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی میباشد.

  تعمیر ماشین لباسشویی کندی

حتما توجه داشته باشید که هر ماه در ماشین لباسشویی کندی خود از جرمگیر مناسب استفاده نمایید. این کار علاوه بر شستشو بهتر به شما این امکان را میدهد که از تعداد دفعات کمتری برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی خود استفاده کنید. لطفا توجه داشته باشید که میتوانید جرمگیرهای مناسب ماشین لباسشویی خود را از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی کندی تهیه نمایید. شرکت ریکان معروف تریم مرکز تعمیر ماشین لباسشویی کندی به منظور خدمت بهتر به مردم عزیز این جرمگیرها را با هزینه حمل و نقل رایگان به شما ارایه خواهد داد. 

تعمیر لباسشویی کندی خود را به ما بسپارید

در سال ۱۹۴۵ که دنیا در حال تغییر و تحول و دگرگونی بود برند کندی توسط برادران فوماگالی تاسیس شد. این برند توانست اولین ماشین لباسشویی اتوماتیک در تاریخ صنعت لوازم خانگی ایتالیا را با نام تجاری کندی به بازار ارئه کند.

پس از موفقیت این محصول و استقبال از این مدل ، این مجموعه با فعالیت روز افزون خود توانسته تا به امروز که بیش از ۷۰ سال از تولد این برند می گذرد محبوبیت زیادی در سراسر جهان برای خود کسب کند و سبد کالایی کاملی اعم از لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی و انواع لوازم لوکس توکار را با بالاترین کیفیت و تکنولوژی به بازار دنیا ارئه کند..

کندی هم اکنون سالیانه تعداد ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ انواع لوازم خانگی را در سراسر جهان روانه بازار می کند و توانسته با علم و تکنولوژی و همچنین کیفیت بالای محصولات، سهم قابل توجهی از بازارلوازم خانگی را در دنیا از آن خود کند.

این مجموعه بزرگ در سال ۱۳۹۵ به طور رسمی با نام تجاری کندی در ایران شروع به فعالیت کرد و هم اکنون توانسته تمامی گروه محصولی خود را با کیفیت و تکنولوژی روز دنیا و همچنینن خدمات پس از فروش استاندارد روانه بازار مصرف ایران کند.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات (zerowatt)
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات (zerowatt)

Jan 22, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا تا به حال از جاروبرقی در خارج از منزل...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ویداس (vidas)
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ویداس (vidas)

Jan 22, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

در سالهای اخیر با توجه به پیشرفت چشمگیر جمهوری...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گوسنیک (GOSONIC)
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گوسنیک (GOSONIC)

Jan 21, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

در سال های اخیر بیشترین مراجعه برای خدمات...

نمایش تمام پست های →