ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

نوشته شده در Dec 7, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

شرکت تعمیرات لوازم خانگی ریکان با بیش از ۴۰ سال تجربه ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر بوده و با داشتن شعب مختلف در سطح تهران آماده ارئه خدمات تعمیر جاروبرقی پارس خزر میباشد.اگر در کارکرد دستگاه متوجه اختلالی در جاروبرقی خود شده اید میتوانید نسبت به رفع ایراد آن با  نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر  تماس بگیرید . خیالتان آسوده باشید اولویت اول شرکت ریکان هرگز کسب درآمد نبوده و مشتریان قدیمی این شرکت همگی گواه این ادعا هستند که در مرحله اول و دوم و حتی سوم، فقط و فقط رضایت مندی مشتری از نمایندگی تعمیرات جارو برقی پارس خزر است که اهمیت بسازیی برای این مجموعه دارد.با یک بار امتحان  ما به تمامی این موارد خواهید رسید و در آن موقع است که متوجه میشوید تمام اینها واقعیت های غیر قابل انکار میباشند.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

ایراداتی مرسومی که مشتریان در رابطه با جاروبرقی خود با ما درمیان گذاشته اند:

جاروبرقی پس از آخرین استفاده دیگر روشن نمیشود.

جاروبرقی در حین انجام کار خاموش شده و دیگر روشن نمیشود.

جاروبرقی در حین انجام کار سر و صدایی زیادی میدهد.

از جاروبرقی بوی سوختگی می آید.

مکش جاروبرقی کم شده و دیگر توانایی جمع آوری آشغال و گرد وغبار را ندارد.

با تغییر ولوم جاروبرقی قدرت موتور کم و زیاد نمیشود.

در صورت برخورد با این مشکلات شما میتوانید با یکی از نمایندگی های ما در سطح تهران تماس حاصل فرمایید تا نسبت به تعمیر جارو برقی پارس خزر شما اقدامات لازم در کمترین زمان انجام پذیرد. همانطور که میدانید امروزه در زندگی همگی ما سرعت نقش بسیار بالایی دارد به طوری که حتی دقایق و ثانیه ها نیز برای بسیاری از افراد اهمیت ویژه ای دارد. مرکز تعمیر جاروبرقی پارس خزر با درک این نیاز مصرف کننده اقدام به تاسیس شعبات گوناگون کرده است که فاصله خود را با منزل و یا محل کار مشتری کمتر کند. تمامی مراحل تعمیر جاروبرقی پارس خزر شما در کمتر از بیست و چهار ساعت انجام شده و دستگاه شما در کمال صحت و سلامت به شما ببازگردانیدده خواهد شد.

شرکت پارس خزر

در اسفند ماه ۱۳۴۷ با مشارکت و همکاری فنی کارخانه توشیبای ژاپن، شرکت پارس توشیبا فعالیت خود را در استان گیلان شروع کرد. در آبان ماه سال ۱۳۶۱ نام شرکت پارس توشیبا به شرکت صنعتی پارس خزر تغییر یافت. درحال حاضر شرکت صنعتی پارس خزر به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی برقی کوچک در ایران، به صورت سهامی عام به فعالیت خود ادامه می دهد و سهام آن در سازمان بورس اوراق بهادارنیز عرضه می شود. این شرکت همچنین یکی از ارکان شرکت سرمایه گذاری پارس توشه می باشد. خشنودی مشتریان، طراحی و توسعه محصولات جدید و تلاش در شکوفایی ایران عزیز، سرلوحه فعالیت شرکت است

 

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →