ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ، ماکروویو ، ماکروفر بیم (beem)

نوشته شده در Dec 29, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ، ماکروویو ، ماکروفر بیم (beem)

 نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیم خود را به ما بسپارید . شرکت ریکان با سالها تجربه در زمینه تعمیر ماکروفر بیم آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز در تمامی ایام هفته می باشد. اگر مایکروفر بیم شما خاموش شده است و در صفحه نمایشگر خود اعلامی ندارید، با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیم تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن و حداقل هزینه دستگاه شما همچون روز اول سالم شود. نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیم بیست و چهار ساعته در تمامی روزهای سال (حتی ایام تعطیل) در خدمت هم میهنان عزیز می باشد ، فقط یک تماس کافی است تا کارشناسان ما با حضور در منزل یا محل کار شما مشکل شما را رفع کنند . کلیه خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیم دارای ضمانت نامه شش ماهه می باشد و بعد از انجام کار به مشتریان نمایندگی تعمیرات ماکروفر بیم ارایه می گردد. تعمیر ماکروفر بیم همانند سایر لوازم خانگی نیاز به علم و دانش فنی دارد.

تعمیر ماکروفر بیم

آیا ماکروفر شما در هننگام استفاده جرقه میزند ؟ 

اگر در هنگام استفاده از ماکروفر بیم متوجه جرقه زدن دستگاه شدید، ماکروفر بیم را خاموش و با نمایندگی تعمیرات مارکروفر بیم ارتباط برقرار کنید. کارشناسان ما در اولین ساعات تماس شما، برای تعمیر ماکروفر بیم به محل شما رجوع می کنند. علت جرقه زدن ماکروفر بیم ممکن است گذاشتن ظرف فلزی در دستگاه باشد که در اینصورت باید برای تعمیر ماکروفر بیم تماس بفرمایید. علت دیگر آن ممکن است خوردن مواد شوینده به محافظ اشعه داخلی دستگاه باشد که در اینصورت برای تعمیر ماکروفر بیم نیاز به یک کارشناس دارید. علت بعدی این جرقه زدن ممکن است به خاطر تکه غذاهای قبلی مانده در دستگاه باشد که هنوز تمیز نشده و براثر ماندن زیاد در داخل دستگاه سوخته و یا سیاه شده است، در اینصورت نیازی به  تعمیر ماکروفر بیم ندارید با تمیز کردن داخل دستگاه دوباره ماکروفر بیم را استفاده کنید. هدف ما رضایت و خشنودی شما می باشد.

کارخانجات بیم آلمان آغاز کار خود را در سال ۱۹۷۶ با هدف تحقق سرمایه گذاری و تولید محصولات لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه با بهترین کیفیت و با دوام بالا شروع کرد. امروزه این برند یکی از پرچم داران تولید لوازم خانگی و آشپزخانه در جهان بوده و محصولات خود را به تمامی کشورهای برجسته جهان صادر میکند.

کارخانجات بیم آلمان با بهره گیری از مهندسین درجه یک و خلاق و کمک گرفتن از آشپزهای به نام و مشهور دنیا سعی در این دارد که محصولاتی با مرغوبترین کیفیت و کارایی ممکن را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده تا مشتریان پیشین ما را به مشتریان جدید معرفی کنند. تمام  سعی این برند ارائهخدمات کم نظیر به مشتریان گرامی است.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →