ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول (whirlpool)

نوشته شده در Jan 1, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول (whirlpool)

در اوایل ابداع ماشین ظرفشویی در تصور همگان به عنوان یک وسیله لوکس و ناکارآمد مطرح میشد، امام امروزه با روی کار آمدن سرعت در زندگی نیاز به این وسیله بیش از پیش احساس میشود. به همین منظور نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول با عنایت به فضل الهی و دانش مهندسین جوان و خوش فکر خود تمام سعی خود را در کاشتن لبخند رضایت به روی لبان هم میهنان عزیز انجام داده و شما در هر زمانی میتوانید با تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول از مطمین ترین راه ممکن مشکل خود را برطرف نمایید. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرلپول با استقبال از طرح اشتغال زایی و فراهم کردن کار برای جوانان این سرزمین در این زمینه گام مهمی را در راستای اهداف کشور برداشته است. امیدواریم شما نیز با اعتماد و اطمینان به ما مارا در پیشبرد این هدف والا یاری نمایید. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول اعتماد شما را ارج نهاده و با خدمات و سرویس به موقع و کم هزینه این یاری شما را پاسخ داده و با هم به سوی کشوری مستقل گام خواهیم برداشت.

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول ابتدا باید از حضور کارشناس خبره اطمینان حاصل فرمایید. حساسیت فوق العاده این دستگاه باعث شده تا افراد با دانش فنی کم و یا حتی متوسط قادر به تعمیر دستگاه نباشند. در مرحله دوم تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول باید اتصال با شیر آب قطع شده و دستگاه بدون آب توسط کارشناس چک شود. مرحله سوم تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول باز کردن دستگاه، تعمیر و یا تعویض قطعات خراب میباشد. حتما در پایان کار از کارشناس فنی خود ضمانت نامه رسمی را دریافت کرده و پس از اطمینان از سلامت دستگاه در استفاده های بعدی خود برای تست دستگاه به ماشین ظرفشویی فشار نیاورید و بر طبق همان راهنمایی های کارشناسان ما استفاده نمایید. اگر بعد از تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول خود متوجه ایراد و یا اشکالی در نحوه کارکرد دستگاه شدید، دستگاه را خاموش کرده و با واحد فنی ما تماس بفرمایید، بدیهی است در سریعترین زمان ممکن کارشناسان ما به شما رجوع و مشکل شما را بدون دریافت هزینه رفع خواهند کرد.

در تعمیر ظرفشویی ویرپول دو نکته قابل اهمیت است:

اول اینکه اگر ظرفشویی شما رومیزی است حتما شلنگ متصل به  شیر آب از پریز برق فاصله مناسب را داشته باشد که در هنگام تعمیر ظرفشویی ویرپول به مشکلی برخورد نکنید. 

دوم اینکه اگر ماشین ظرفشویی شما زمینی است داخل آن را در هنگام تعمیر ظرفشویی ویرپول خالی نمایید و داخل آن حتی المقدور خشک باشد.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر بنتون چارتر تاونشیپ، میشیگان قرار دارد و سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌گردد. شرکت ویرلپول در سال ۲۰۱۳ در فهرست فرچون ۵۰۰ در رتبه ۱۳۲ از بزرگترین شرکت‌های ایالات متحده قرار گرفت.

در سال ۲۰۰۳ ، ویرپول اولین تولید کننده لوازم خانگی بود که اصول اهداف  خود را کاهش سطح تولید گازهای گلخانه ای را اعلام نمود، و در فاصله بین سال های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۸ توانست سطح تولید گازهای گلخانه ای خود را 3% درصد کاهش دهد.هم اینک با وجود رشد ۸۰ درصدی حجم تولیدات نسبت به سال ۱۹۸۷ تولید مواد شیمیایی سمی حاصل از فعالیت های کارخانه ۹۰ درصد کمتر از همان سال می باشد.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →