ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا (snowa)

نوشته شده در Jan 6, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا (snowa)

یکی از مانورهای تبلیغاتی این روزهای شرکت های بزرگ و معتبر، خدمات پس از فروش محصولات خود میباشد. بیشک همگان بر این باورند که وجود یک نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا معتبر یکی از عاملان اصلی خرید این محصول محسوب میشود. توجه داشته باشد شرکت ریکان با سابقه چهل ساله در زمینه تعمیر لوازم خانگی مفتخر است که بگوید نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا را با برگزاری کلاس های آموزشی پیشرفته همه ماهه برای تکنشین های خود، به بهترین شکل ممکن انجام میدهد. در هنگام خرابی و یا ایراد دستگاه خود میتوانید با یک تماس و یا حتی یه پیام کوتاه به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا تکنسین ما را در کمتر از یک ساعت مشاهده و مشکل خود را به کمک ایشان برطرف گردانید. شیوه نوینی ارتباطی دیگری که شرکت ریکان از امسال در سیستم خود قرار داده ثبت سفارش آن لاین شما سروران گرامیست، شما عزیزان میتوانید با مراجعه به سایت شرکت ریکان با قرار دادن نام و شماره تلفن خود منتظر تماس کارشناسان ما در کمتر ازپانزده دقیقه باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

چنانچه در بالا گفته شد شما بعد از مراجعه به سایت شرکت ریکان که مرجع واقعی و اصلی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا میباشد، باید در ستون ثبت سفارش نام و آدرس و شماره تلفن خود را درج کرده و در صورت امکان ایراد دستگاه خود را هر طور که به نظر میرسد بیان کنید. تکنسین های مربوطه در کمتر از پانزده دقیقه با شما تماس و ساعتی که تمایل به تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا خود را دارید با آنها هماهنگ خواهید کرد. تمامی راه های ارتباطی برای تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا شما که توسط شرکت ریکان ایجاد شده است فقط و فقط به منظور جلب بیش از پیش رضایت مصرف کننده عزیز میباشد. شرکت ریکان با ایمان راسخ به این شعار که حق با مشتریست این جمله را نه تنها به عنوان شعار بلکه به عنوان خط مشی شرکت خود در تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا قرار داده و امیدوار به اعتماد شما همشهریان گرانمایه میباشد. با یک بار امتحان شرکت ریکان بیشک به جمع هزاران مشتری ثابت این شرکت خواهید پیوست.

تعمیر ظرفشویی اسنوا

حتما توجه داشته باشید که بعد از تعمیر ظرفشویی اسنوا، در بار اول استفاده برای شستن ظروف، به همراه ظروف در داخل دستگاه مقداری نمک و جلا دهنده سطوح داخلی ماشین ظرفشویی اسنوا را (که از تکنسین تعمیر ظرفشویی اسنوا دریافت کرده اید) حتما قرار دهید. این کار سبب آب بدنی بهتر دستگاه در بار اول استفاده بعد از تعمیر میشود.

کمی درباره اسنوا

اسنوا (Snowa) شرکت ایرانی تولید کنندهٔ لوازم خانگی است. اسنوا ابتدا در سال ۱۳۸۴ در کارخانه‌ای به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع در مورچه‌خورت اصفهان، با تولید انواع اجاق گاز و کولر آبی آغاز به کار کرد.

ارکان ساختار نوین ایرانیان تشکیل دهنده نام اسنوا میباشد.  

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →