ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دلونگی (delonghi)

نوشته شده در Jan 10, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دلونگی (delonghi)

در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین شرکت های تولید لوازم خانگی، شرکت دلونگی میباشد. این حجم از طرفداری مصرف کنندگان پر شماری را برای این شرکت به همراه آورده است. بنابراین وجود نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دلونگی با شعبات گوناگون یک امر غیر قابل انکار میباشد. شرکت ریکان با داشتن صدها شعبه در همه مناطق تهران آماده تمام خدمات مربوط به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دلونگی میباشد. این شرکت به علت وجود کارشناسان برجسته که حتی با داشتن سال ها تجربه، همچنان در کلاس های آموزشی این شرکت که برای مطابقت کارشناسان با علم روز دنیا در زمینه تعمیر جاروبرقی همه ماهه برگزار میشود، توانسته است در هزاران نظر سنجی بعد از اتمام کار که توسط تیم پیگیری نمایندگی تعمیرات جارو برقی دلونگی انجام میگیرد، نمره قبولی و حتی در صدها مورد نمره عالی را کسب نماید. شعار شرکت ما که همانا خط مشی ما و تمامی پرسنل شاغل در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دلونگی این است که رضایت مشتری از هر چیزی مهم تر است. اگر از خدمات ما راضی نبوده اید تمامی مبلغ اخذ شده از شما برگردانده خواهد شد. 

تعمیر جاروشارژی دلونگی

امسال با توجه به آمار فروشندگان شرکت دلونگی فروش جاروشارژی دلونگی نسبت به جاروبرقی دلونگی بسیار بالاتر و بیشتر بوده است. بنابر آمار مرکز تعمیر جارو شارژی دلونگی نیز استفاده مصرف کنندگان از تعمیر جارو شارژی دلونگی نیز بیشتر از تعمیر جاروبرقی دلونگی بوده و همین امر سبب شده است که شرکت ریکان بخش جاروبرقی را از جارو شارژی خود جدا کرده، و تعمیرات جاروشارژِی را به متخصصین این رشته سپرده تا دقت و سرعت عمل را در این زمینه بالا ببرد. شما میتوناید در صورت احساس بروز مشکل و ایراد در دستگاه خود به نزدیکترین مرکز تعمیر جاروشارژی دلونگی زنگ زده و درخواست تکنسین مربوطه را با دادن آدرس و تلفن و نام خانوادگی خود بفرمایید. تکنسین های ما حتما در همان ساعت اول تماس شما با مراجعه به درب منزل و یا محل کار شما اقدام به گرفتن دستگاه خواهند کرد.

تعمیر جاروبرقی دلونگی

دقت نماید برای کاهش تعداد دفعات نیاز به تعمیر جاروبرقی دلونگی سیم مربوط به پریز برق را تا اخر ان از داخل دستگاه به بیرون نکشید. به اصلاح مقداری سیم در داخل دستگاه باقی بماند.  

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →