ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فاکر (fakir)

نوشته شده در Jan 13, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فاکر (fakir)

یکی از بهترین و معروفترین برنده های ساخت جاروبرقی شرکت فاکر میباشد. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فاکر ایده ای بود که بعد از تاسیس کارخانه به فکر موسسان آن افتاد. این ایده وقتی جدی تر شد که فاکر در دنیا صاحب طرفداران بی شماری شد، از این رو وجود نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فاکر امری اجتناب ناپذیر به شمار می آمد. حال امروزه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فاکر فقط در کشور ما دارای شعبات گوناگون بوده و تمامی آنها در جهت رفاه حال هم میهنان گرامی گام برمی دارند. شرکت ریکان با سالها تجربه و با داشتن کادری کاملا مجرب از لحظه تماس شما برای تعمیر جاروبرقی تا اتمام کار شما در کنار شما خواهد بود. بدین منظور و برای جلب رضایت بیشتر مشتریان گرامی از نمایندگی تعمیرات جارو برقی فاکر پس از اتمام کار و دریافت دستگاه خود به صورت صحیح و سالم به مانند روز اول از طرف شرکت با شما تماس فرموده و چند سوال کوتاه در مورد نحوه برخورد و سرعت انجام کار و در نهایت رضایت مندی شما از نتیجه کار را، از شما سوال خواهند کرد، امید است با در نظر گرفتن انصاف و پاسخ به سوالات ما را در پیشبرد هدف شرکت که همانا کاشتن لبخند رضایت برلبان همشهریان گرامی میباشد یاری نمایید.

تعمیر جاروشارژی فاکر

یکی دیگر از محصولات فاکر آلمان که توانسته است دوستداران و طرفداران پرشماری را برای این شرکت به ارمغان بیاورد جاروشارژی فاکر میباشد. میزان این طرفداری در سالهای اخیر به گونه ای بوده که خود شرکت فاکر در فکر تاسیس مراکز تعمیر جاروشارژی فکر افتاد و این ایده را خیلی زود عملی کرد. حال در شرکت ریکان یک بخش کاملا مجزا برای تعمیر جارو شارژی فاکر احداث و کاملا آمادگی ارائه خدمات به همشهریان گرامی را دارد. برای تعمیر جاروشارژی فاکر باید دقت فرمایید که با توجه به حساسیت دستگاه و نیز وجود گرد و غبار ناشی از باز و بست دستگاه این کار در منزل یا محل کار شما انجام نمیشود و تکنسین ما پس از حضور در منزل یا محل کار شما دستگاه را بی بیرون برده و پس از دادن رسید به شما سروران گرامی آن را به شرکت جهت تعمیر جاروشارژی فاکر رسانده و در کمتر از بیست و چهار ساعت به شما باز خواهد گرداند.

تعمیر جاروبرقی فاکر

شرکت ریکان با داشتن تیم قوی و کار بلد در زمینه تعمیر جاروبرقی فاکر است این ادعا را دارد که نخواهد گذاشت لحظه ای ذهن مشتری گرامی خود درگیر تعمیر جارو برقی فاکر باشد، و خیال ایشان را از لحظه تماس تا شش ماه بعد از تعمیر کاملا آسوده کرده است.

   

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →