ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ایندزیت (indesit)

نوشته شده در Jan 13, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ایندزیت (indesit)

بیش از چهل سال است که از آغاز فعالیت شرکت ایندزیت در اروپا میگذرد، این شرکت توانسته است از نظر کیفیت و کمیت نمره قابل قبول را از مصرف کنندگان دریافت کند. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ایندزیت یکی از صد ها خدمات پس از فروشی است که شرکت ایندزیت برای مصرف کنندگان پیش بینی کرده است. شرکت ریکان با داشتن نیروهای متخصص پیشرو در صنعت خدمات لوازم خانگی اینبار در اقدامی نو به تمامی مصرف کنندگان جاروبرقی ایندزیت این نوید را میدهد که نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ایندزیت این شرکت با هر بار تماس شما عزیزان یک راهنمای اختصاصی را به شما اختصاص داده تا در هر بار تماس از قبل بدانید که تا به امروز برای شما چه خدماتی انجام شده و چه مقدار شما هزینه کرده اید. این خدمت صرفا جهت بهتر شدن خدمات این شرکت برای نمایندگی تعمیرات جارو برقی ایندزیت میباشد و مصرف کننده عزیز هزینه اضافی بابت آن پرداخت نخواهند کرد، این اقدام با استقبال گسترده مشتریان تعمیر جاروبرقی مواجه شده است. ما خوشحالیم که همه روزه در اتاق فکر شرکت ریکان بیش از پیش به دنبال راه هایی هستیم تا آسودگی خاطر همشهریان گرامی خود را به ارمغان آوریم.

تعمیر جاروبرقی ایندزیت

در هنگام احساس بروز اشکال و یا ایراد در دستگاه خود خواهشا هر چه سریعتر مراتب را به نزدیکترین مرکز تعمیر جاروبرقی ایندزیت اطلاع دهید. خواهشا از کنجکاوی و ابتکار در باز کردن درب دستگاه با ابزار مختلف خودداری نمایید، زیرا اینکار نه تنها کمکی به درست شدن دستگاه نکرده بلکه ایرادات دیگری از جمله شکستگی بدنه و یا ایرادات برقی برای دستگاه به وجود می آورد. شرکت ریکان مرکزی رسمی تعمیر جاروبرقی ایندزیت بوده و در هر بار تعمیر یک پک کامل پاکت جاروبرقی ایندزیت را به شما عزیزان هدیه داده و مشاور شما در هر سه ماه یک بار نسبت به بازدید دوره ای دستگاه شما اقدام میکند و لازم به ذکر است کلیه خدمات مندرج در بالا توسط مرکز تعمیر جارو برقی ایندزیت رایگان بوده و هیچ گونه مبلغی بابت آن از شما اخذ نخواهد گردید.

تاریخچه شرکت ایندزیت

شرکت ایندزیت، از پیشروهای تولید لوازم خانگی در اروپا است و ‌عنوان دار دومین تولیدکننده بزرگ لوازم خانگی پیشرفته در اروپا و پنجمین در جهان می باشد. شرکت ایندزیت در سال 1975 با نام صنایع مرلونی در شهر فابریانو ایتالیا و توسط ویتوریو مرلونی تاسیس گردید. در طول 3 دهه با کسب موفقیت در صنایع و تولیدات خود، با افزایش حوزه فعالیت، سیر تکاملی خود را پیموده و با رشدی قابل توجه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی دنیا به شمار می‌آید.در طول این سال‌ها، صدها هزار خانواده در سراسر دنیا لوازم ایندزیت را انتخاب و استفاده نموده اند، که برخی شیفته نوآوری و مدل‌های متنوع آن شده و برخی دیگر کیفیت بالای آن‌را ملاک این گزینش قرار داده اند.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →