ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک (magic)

نوشته شده در Jan 14, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک (magic)

متاسفانه در سال های اخیر با نظر سنجی های مختلف انجام شده مصرف کنندگان گرامی ترجیح میدهند کالای خراب خود را با نو تعویض کنند. این کار فقط به علت بی اعتمادی به تعمیرگاه میباشد. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک سعی کرده است با استفاده از علم روز دنیا و استفاده از کارشناسان با تجربه، علم و تجربه را با هم ادغام کرده و برای ارتقا سطح اعتماد و اطمینان مصرف کننده گرامی موجب شده است که امروزه مصرف کنندگان جاروبرقی مجیک جز آن دسته از مشتریانی هستند که ترجیح میدهند با وجود نمایندگی تعمیرات جارو برقی مجیک دستگاه خود را تعمیر نمایند. یکی دیگر از خدمات نوین و امروزی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مجیک سرویس کردن کامل جاروبرقی مجیک در هنگام استفاده از تعمیر جاروبرقی مجیک میباشد. به این منظور در صورت تماس با شرکت ریکان شما با داشتن هر ایرادی چه در بدنه و چه در موتور دستگاه، میتوانید علاوه بر تعمیر عیب و ایراد دستگاه بدون کوچکترین هزینه ای سرویس دستگاه خود را نیز به ما بسپارید. این خدمت هدیه ای کوچکیست به پاس اعتماد شما سروران گرامی. امید است که با اعتماد خود سبب شکوفایی نسل جوان کارآمد ایرانی شوید.

تعمیر جاروشارژی مجیک

امروزه فروش جاروشارژی مجیک نسبت به جاروبرقی مجیک اگر بیشتر نباشد کمتر هم نیست، از این رو با توجه به سطح استقبال مردم عزیز شرکت ریکان با احداث مرکز تعمیر جاروشارژی مجیک امیدوار است دوباره بتواند در راستای تحقق اهداف والا نظام که همانا کار و اشتغال جوان ایرانی است، خیل کثیری از جوانان این مرز و بوم را به کاری شرافتمندانه و خداپسند بگمارد. این امر محقق نمیشود مگر بتوانیم اعتماد شما سروران گرامی را برای تعمیر جارو شارژِی مجیک جذب نماییم. به همین منظور بعد از اتمام کار و درست شدن دستگاه تا بیست و چهار ساعت بعد از مرکز تعمیر جاروشارژی مجیک قسمت نظر سنجی با شما عزیزان تماس گرفته و شما میتوانید هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را که ما را در راه بهتر شدن کمک میکند به اپراتور بفرمایید. نظرات شما برای ما مهم است و به آن اهمیت میدهیم. 

تعمیر جاروبرقی مجیک

اگر تحت هر شرایطی از خدمات و یا تعمیر جاروبرقی مجیک خود توسط شرکت ریکان راضی نبودید، تمام هزینه اخذ شده از شما به شما بازگردانیده خواهد شد.     

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)

Feb 21, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

اگر از یخچال فریزر مابه استفاده میکنید به شما...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از پرکاربردترین وسایل جهان در بین لوازم...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

همواره داشتن یخچال فریزر در خانه جز واجبات و...

نمایش تمام پست های →