ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش (BOSCH)

نوشته شده در Jan 15, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش (BOSCH)

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوشبا استفاده از قطعات اورجینال آماده ارائه خدمات می باشد. برایتعمیر جاروبرقی بوشخود با ما تماس بگیرید. برای رفع ایراد و مشکل جاروبرقی بوش هیچ مرجعی بهتر و با اطمینان تر از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش وجود ندارد. اما آیا می شود به تمام نمایندگی ها اعتماد کرد ؟؟؟ یا برای انتخاب نمایندگی مطمئن و منصف باید به چه ویژگی هایی دقت کرد ؟؟؟

مسلما که امروزه اعتماد کردن در برخورد اول برای هر فردی دشوار شده و واقعا نمی توان به کسی اعتماد کرد. اگر می خواهید بدون شک و تردید کار خود را پیش ببرید حتما قبل از آن تحقیقی انجام دهید. مثلا اگر قصدتعمیر جاروبرقی بوشرا دارید و به دنبال نمایندگی می گردید باید ابتدا اطلاعاتی در مورد آن مرکز به دست آورید. این اطلاعات می تواند شما را برای پیدا کردن مناسب ترین مرکز تعمیرات جاروبرقی بوش بسیار کمک کند .

به طور مثال ما درنمایندگی تعمیر جاروبرقی بوشیکسری خدمات و امکانات برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم که باعث متمایز بودن ما از سایر نمایندگی ها می شود. همین بررسی ویژگی ها می تواند شما را به بهترین مرکز نزدیک کند. یکی از این خدمات ارسال تکنسین به محل بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب است. این ویژگی موجب می شود تا ما بدون هیچ محدودیتی کلیه مناطق تهران را تحت پوشش قرار دهیم .

یکی دیگر از خصوصیات ما تضمین قطعات تعویضی به مدت 6 ماه می باشد. بدین صورت که اگر در هنگام تعمیر جاروبرقی بوش نیاز به تعویض قطعه ای باشد ، جدا از اینکه از قطعه اورجینال همان مدل استفاده می شود ، به مدت 180 روز نیز آن قطعه گارانتی می شود. منظور گارانتی این است که در صورت معیوب شدن مجدد دستگاه (از همان قطعه تعویضی) تکنسین موظف به تعمیر دوباره جاروبرقی به صورت رایگان می باشد. اینها بخشی از مزیت های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش بود. پس بهتر است هیچگاه به سراغ تعمیرگاه های متفرقه نروید چراکه هیچ نوع تضمینی پس از تعمیر به شما نمی دهند و هیچ مسئولیتی در قبال خرابی مجدد دستگاه شما قبول نمی کنند .

به طور کلی شما برای تعمیر جاروبرقی بوش احتیاج به یک تکنسین با تجربه و دانش دارید. شرکت ریکان با سالها تجربه و در اختیار داشتن نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش ، این اطمینان را به متقاضیان می دهد که تمام تکنسین ها و پرسنل ها دارای مهارت کافی برای تعمیر جاروبرقی و اهیای مجدد هر نوع برندی می باشند. به این خاطر که تمامیه پرسنل و تکنسین های خود را با آزمون های ورودی حرفه ای گزینش می کنیم و تا قبل از سپردن کار به دست آنها از دانش و صداقتشان مطمئن می شویم. همچنین در طی سال تعمیرکاران خود را برای بالا بردن سطح دانش و تجربه به پیشرفته ترین کلاس های تعمیرات لوازم خانگی می فرستیم تا از سرعت پیشرفت تکنولوژی عقب نمانند.

حتما توجه فرمایید بعد از تماس بانمایندگی تعمیرات جارو برقی بوشاز اپراتور، نام تکنسین خود را سوال فرمایید و پس از حضور ایشان و اطمینان از صحت اسم و مشخصات ایشان کار را به دست ایشان بسپارید. این اطمینان را داشته باشید که شرکت ریکان با داشتن سابقه درخشان در این زمینه هیچ گاه اجازه نخواهد داد که کوچکترین ناراحتی و نارضایتی را مشتریان گرامی احساس کنند. استفاده مناسب از جاروبرقی سبب افزایش عمر مصرف و کارکرد بهتر با دستگاه خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی بوش

اگر از جاروبرقی بوش استفاده می کنید و خراب شده است ، اصلا نگران نباشید!!! ما اینجاییم تا اقدامات لازم جهت تعمیر جاروبرقی بوش را انجام دهیم. شما می توانید تنها با یک تماس (فقط در تهران) دستگاه خود را همانند روز اول سالم تحویل بگیرید. مراحل تعمیر جاروبرقی بوش از ابتدا تا زمان تحویل دستگاه به شرح زیر می باشد :
ابتدا شما برروی گزینه تماس مستقیم که با رنگ سبز بر روی گوشی تلفن همراه نمایش داده شده کلیک میکنید. با انجام این فرآیند به طور اتوماتیک به یکی از اپراتورهای ما وصل می شوید. پس از پاسخگویی ، اپراتور مشخصاتی از قبیل نام ، نام خانوادگی ، نشانی محل ، تلفن تماس ، مدل دستگاه و ایراد به وجود آمده را از شما می گیرد. بعد از ثبت اطلاعات شما ، مشخصات به تکنسین مربوطه ارجاع داده می شود. تکنسین موظف است بلافاصله پس از دریافت فایل ، جهت تعمیر جاروبرقی بوش با شما تماس بگیرید تا شما را از زمان حضور خود در محل مورد نظر مطلع سازد. مشتریان می توانند به دلخواه خود روز و زمان مشخصی را برای تعمیر انتخاب کنند و تعمیرکار موظف به ارائه خدمات در روز تعیین شده می باشد.

کلیه اقدامات لازم جهت تعمیر جاروبرقی بوش در محل مشتری انجام می شود. چنانچه تکنسین قادر به تعمیر در محل نباشد (یعنی مشکل فراتر از انتظار باشد) به هزینه شرکت تعمیرات لوازم خانگی ، دستگاه به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش ارسال می شود و پس از یک روز کاری صحیح و سلامت به دست مشتری می رسد .

حتما توجه فرمایید هنگامی که تکنسین با شما تماس میگیرد ، نام و نام خانوادگی ایشان را بپرسید تا پس از حضور ایشان و اطمینان از صحت اسم و مشخصات ، کار را به او بسپارید. همچنین بعد از تعمیر دستگاه و تائید شما نسبت به سالمی جاروبرقی ، از تکنسین بخواهید تا فاکتور مهر شده نمایندگی را در اختیارتان قرار دهد. شما با در دست داشتن فاکتور نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش می توانید اثبات کنید که دستگاه توسط نمایندگی تعمیر شده است. این اطمینان را داشته باشید که شرکت ریکان با داشتن سابقه درخشان در این زمینه هیچ گاه اجازه نخواهد داد که کوچکترین ناراحتی و نارضایتی را مشتریان گرامی احساس کنند. در ضمن با نگهداری مناسب و استفاده بهینه از جاروبرقی می توانید طول عمر دستگاه خود را بالا برده و نیاز به تعمیر را تا حد قابل قبولی کاهش دهید.

تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر جاروشارژی بوش

یکی از برندهای معتبر در ساخت جاروشارژی در دنیا شرکت بوش می باشد. شرکت بوش با قطعات با کیفیت و طراحی زیبا این امکان را به مصرف کنندگان عزیز می دهد که حق انتخاب بیشتری نسبت به سایر برندها داشته باشند. تعمیر جاروشارژی بوش نیز یکی از کارهایی است که به علت حساسیت و کیفیت بالا دستگاه باید حتما تحت نظر مرکز رسمی تعمیر جاروشارژی بوش انجام گیرد. به همین خاطر شرکت ریکان برای رفاه حال شهروندان گرامی ساکن تهران در تمامی مناطق با تاسیس شعب بوش این امکان را به مصرف کننده می دهد که در کوتاهترین زمان ممکن دستگاه خود را سالم و همانند روز اول تحویل بگیرد .
بدیهی است تعمیر جاروشارژی بوش توسط افراد متفرقه و نابلد و حتی کم تجربه باعث صدمه و آسیب دیدن جبران ناپذیر دستگاه می شود. با سپردن جارو معیوب خود به سایر مراکز تعمیر متفرقه ، نه تنها دستگاه شما درست کار نمی کند بلکه عیب دیگری نیز به ایراد قبلی اضافه می شود. حتما توجه داشته باشید که هیچ گاه مخزن جمع کننده آشغال جاروشارژی بوش یا همان پاکت زباله ، به صورت کامل پر نشود و در وقت مناسب اقدام به تعویض و یا خالی نمودن مخزن زباله و آشغال ها نمایید . باز هم این نکته را به خاطر بسپارید که در زمان تعمیر هر یک از لوازم منزل ، فاکتوری جهت انجام و به پایان رسیدن کار دریافت نمایید تا در صورت خرابی مجدد بتوانید ثابت کنید که دستگاه توسط چه شرکت و یا نمایندگی ای تعمیر شده است .

آموزش تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر جاروبرقی بوش بیشتر با تعویض قطعات از کار افتاده این دستگاه انجام می گیرد. البته گاهی با نظافت داخلی هم تعمیر جاروبرقی بوش سرانجام می یابد ؛ و این امر می تواند باعث صرفه جویی در وقت و پول شما باشد. زیرا هزینه ای که برای تعمیر جاروبرقی بوش با تعویض قطعات بر شما تحمیل می شود به هیچ عنوان با سرویس جاروبرقی بوش قیاس پذیر نیست .

از این رو در هنگام تعمیر جاروبرقی بوش اگر دستگاه نیاز به تعویض قطعه ای نداشته باشد، انجام کار را سرویس جاروبرقی بوش می نامند. همین طور گاهی قطعات جاروبرقی بوش نیاز به تعمیر دارند مانند موتور جاروبرقی که در هنگام خراب شدن اگر قرار باشد آن را تعویض کنید بهتر است یک جاروبرقی نو بخرید. چرا که 80% قیمت جاروبرقی را موتور آن تعیین می کند. در آموزش تعمیر جاروبرقی بوش شما یاد می گیرید که چگونه قطعات خراب را تعمیر و یا تعویض نمایید. جاروبرقی بوش نیز مانند تمام جاروها است و هیچ پیچیدگیه خاصی ندارد. پس اگر به تعمیر جاروبرقی های مختلف تسلط دارید به راحتی میتوانید از پس برند بوش نیز بر بیایید .

یکی دیگر از موضوعاتی که در تعمیر جاروبرقی بوش بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار بگیرد ، تعویض قطعات با نمونه اورجینال و اصلی بوش می باشد. اگر به هر دلیلی قطعه جایگزین اصلی نباشد می تواند ضرر های سنگینی را به دستگاه وارد کند. این است که این کار باید با قطعات اصلی و اورجینال بوش انجام شود. این دستگاه ساخت کشور آلمان است و هر قطعه ای در هنگام تعمیر جاروبرقی بوش نمی تواند جایگزین قطعه معیوب شده شود. این مسئله در قطعات پلاستیکی مانند خرطومی ، فیلتر ، پاکت جاروبرقی و ... نیز صدق می کند. استفاده از لوازم جانبی متفرقه می تواند کارکرد دستگاه را تا حد زیادی پایین بیاورد. کلیه قطعات جاروبرقی بوش درای دوام و استحکام بالایی می باشد. به همین خاطر طول عمر بسیار بالایی نیز دارند و در صورت استفاده نامناسب ، جارو معیوب می شود و نیاز به تعمیر جاروبرقی بوش است. این نکته را همیشه به خاطر بسپارید که برای اهیای دوباره دستگاه خود حتما با نمایندگی تماس حاصل فرمایید.

تعمیر جاروبرقی بوش در محل

تعمیر جاروبرقی بوش ممکن است در هر زمان و مکانی برای افرادی که از این دستگاه استفاده می کنند اتفاق بیافتد. جاروبرقی های بوش دوام بسیار بالایی دارند اما به مرور زمان و بر اثر استفاده نادرست ممکن است نیازمند تعمیر شوند. در قدیم اگر دستگاهی دچار مشکل می شد ، صاحب آن می بایست برای تعمیر حتما به یک نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز مراجعه کند. اما امروزه تنها با یک تماس می توان تعمیرکار را به محل خود احضار کرد. تعمیر جاروبرقی بوش در محل مزایای بسیار فراوانی دارد. به عنوان مثال می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه اشاره کرد. در صورتی که تعمیر جاروبرقی بوش در محل انجام شود دیگر نیازی به جابجایی دستگاه و حمل آن تا یک نمایندگی تعمیر نیست و همین امر موجب راحتی متقاضیان و جلوگیری از اسراف وقت و پول می شود.

یکی دیگر از این مزیت ها ، تعمیر جاروبرقی بوش در جلوی چشم مشتری (صاحب جاروبرقی) است. این ویژگی باعث می شود تا خیال مشتری از بابت استفاده از قطعات اورجینال و عیب یابی صحیح ، راحت باشد. در صورتی که دستگاه خراب به یکی از مراکز تعمیر سپرده شود ، مشتری هیچگاه متوجه نحوه درست شدن وسیله خود نمی شود. در صورتی که تعمیر در محل عکس این قضیه است و بسیار بسیار به نفع مشتریان است.
جاروبرقی از آن دسته وسایلی است که یک دفعه دچار ایراد می شود و صاحب خود را در بلاتکلیفی می گذارد.

تصور آن را کنید که در یک روز پائیزی در حال نظافت و جاروکردن منزل خود هستید. (در بیشتر مواقع روزهای تعطیل روز نظافت است) جاروبرقی بوش خود را روشن می کنید و به نظافت خانه می پردازید. پس از گذشت چند دقیقه متوجه آن می شوید که جارو مکش سابق خود را ندارد!!! اولین کاری که به ذهنتان می رسد این است که پاکت جاروبرقی پر شده. با خاموش کردن و باز کردن محل پاکت جاروبرقی متوجه می شوید که کیسه دستگاه خالی است. پس متوجه می شوید که اتفاقی برای دستگاه افتاده است. اگر آدم عاقلی باشید به کارکردن با جارو ادامه نمی دهید چراکه مکش کم دستگاه باعث فشار به موتور و در نهایت سوختن جاروبرقی می شود. اولین کاری که باید انجام دهید این است که تلفن خود را بردارید و با یک نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش تماس بگیرید. با خواندن این مطلب و تصور این اتفاقات بهتر توانستید مزیت تعمیرات در محل را درک کنید. همچنین به این نتیجه نیز رسیدیم که مراکز تعمیر و نمایندگی های مجاز می توانند در روزهای تعطیل نیز باز باشند.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ریکان برای بالا بردن نحوه خدمات و سرویس دهی خود ، در 7 روز هفته از ساعت 8 صبح ال 10 شب آماده سرویس دهی به کلیه مناطق تهران می باشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش غرب تهران

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در غرب تهران آماده خدمات رسانی به مشتریان تهرانی می باشد. شرکت تعمیرات لوازم خانگی ریکان با پوشش سراسری تهران توانسته یکی از پرکارترین نمایندگی های تعمیرات جاروبرقی بوش در غرب تهران باشد. 50 تکنسین مجرب و خبره همه روزه در این نمایندگی حاضر شده و آماده خدمات رسانی می باشند. این تکنسین ها همگی دارای مدارک مجاز برای تعمیر و اهیای کلیه برندهای جاروبرقی بوده. تعمیر جاروبرقی بوش به دست تکنسین های ماهر ما در کمتر از 1 ساعت انجام می شود. در صورتی که یک تعمیرکار قادر به تعمیر دستگاه در منزل و یا محل کار مشتری نباشد ، جاروبرقی را به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در غرب تهران برده و به کمک متخصصین شروع به عیب یابی و تعمیر جاروبرقی می نمایند.

مناطق تحت پوش نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در غرب تهران به شرح ذیل می باشد :
سعادت آباد ، پل مدیریت ، میدان صنعت ، فرحزاد ، بوعلی ، یادگار امام ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، چهار دیواری ، فکوری ، مرزداران ، ستاری ، باکری ، جنت آباد شمالی ، جنت آباد جنوبی ، شهرک اکباتان ، آزادی ، صادقیه ، آریا شهر ، محمد علی جناح ، آتی ساز ، میرزابابایی ، سردارجنگل ، شهران ، شهر زیبا ، کن ، کوهسار ، چیتگر ، دریاچه و ....

به طور کلی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش نه تنها غرب ، بلکه تمامیه مناطق تهران را تحت پوشش خود قرار داده است. کلیه اقدامات لازم جهت تعمیر جاروبرقی بوش در کمتر از یک ساعت انجام می شود و مشتری می تواند به راحتی در همان روز به ادامه نظافت محل خود برسد. اگر وقت خواندن این صفحه را نداشته اید و هنوز به دنبال نمایندگی می گردید، پیشنهاد می کنیم با یکی از خطوط ما تماس گرفته و مشکل دستگاه خود را با مشاورین ما در میان بگذارید.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →