ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کارچر (karcher)

نوشته شده در Jan 15, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کارچر (karcher)

یکی از زیباترین و در عین حال بین المللی ترین برندهای تولید کننده جاروبرقی شرکت کارچر میباشد. جاروبرقی های شرکت کارچر دارای دو مدل صنعتی و خانگی برای استفاده مصرف کنندگان عزیز تولید میشود. نمایندگی تعمیرات جاوربرقی کارچر در هر دو زمینه یعنی هم تعمیر جاروبرقی صنعتی و هم تعمیر جاروبرقی خانگی دارای تکنسین های مجرب و کاربلد بوده و همواره با برگزاری کلاس های دوره ای سعی بر این نموده که بر دانش و تجربه تکنسین های خود بیفزاید. عدم وجود نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کارچر را اینگونه برای همشهریان خود بیان میکنم که فرض کنید شما یک جنس و یا وسیله یک بار مصرف خریداری کرده اید، همانطور که از اسم آن پیداست بعد از مصرف برای بار اول آن جنس و یا وسیله غیر قابل استفاده بوده و شما برای اشغال نکردن فضای خانه و یا محل کار خود مجبور به دور انداختن آن هستید. حال دوباره فرض کنید که نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کارچر وجود نداشت،پس از خرابی و یا ایراد حتی کوچک در دستگاه چه میکردید؟ پاسخ سوال بسیار ساده است وقتی دستگاه ایراد داشته باشد شما نمیتوانید از آن استفاده کنید و مجبورهستید یک وسیله دیگر خریداری نمایید. این کار نه به صرفه است و نه عقلانی، به همین منظور شرکت ریکان یکی از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کارچر برای استفاده هزاران بار پیاپی شما عزیزان شعبات گوناگون را در سطح شهر احداث کرده است.

تعمیر جاروشارژی کارچر

یکی از زیباترین و ظریف ترین جاروشارژی های موجود در بازار جاروشارژی کارچر میباشد. عزیزان حتما توجه نمایید در هنگام تعمیر جارو شارژی کارچر حتما از کارشناسان مجرب استفاده نمایید. شدت ظرافت و حساسیت جاروشارژی کارچر به حدی است که بعد از باز کردن درب دستگاه اگر این کار توسط فرد ناشی انجام گیرد صد در صد منجر به شکستن حداقل قاب دور در و حداکثر فضای قرار گیری باطری خواهد شد. این کار سبب میشود که دیگر دستگاه شما زیبایی اولیه را نداشته باشد. شرکت ریکان مرکز مورد قبول تعمیر جاروشارژی کارچر این اطمینان را دارد که کارشناسان منتسب به این شرکت همگی کار بلد و کار آزموده هستند. به همین منظور اگر هر گونه اتفاقی برای جاروشارژی کارچر شما در حین تعمیر جاروشارژی کارچر افتاد شرکت ریکان یک جاروشلرژی نو به شما هدیه خواهد داد.

تعمیر جاروبرقی کارچر

به منظور رفاه حال شما شهروندان عزیز شرکت ریکان بعد از هر بار تعمیر جاروبرقی کارچر یک عدد پاکت اصلی و مخصوص کارچر به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد. لذا حتما بعد از تعمیر جارو برقی کارچر خود از تکنسین مربوطه پاکت نو رایگان را درخواست نمایید.

تاریخچه کارچر

شرکت کارچر در سال 1935 توسط آلفرد کارچر ابداع و کار خود را با تولید انواع هیترها، بخاری کابین هواپیما، کوره سختکاری آلیاژها در شهر وینندن آلمان آغاز نمود. این کمپـانی اولیــن واترجت صنعتی فشار قوی (کارواش) آب گرم را در سال 1950 به اروپا معرفی کرد و در سـال 1964 با ادامـه فعالیت توسـط خانواده کارچر، اولیـن کارخانه خارج از آلمان را در فرانسه بنا نمودند.

از سال 1974 فعالیت اصلی کارچر یعنی تولید انواع واترجت های فشار قوی قوت بیشتری به خود گرفت و در کنار آن شروع به تولید و وسعت بخش های تولیدی دیگر مانند انواع جاروها نمودند چنانکه امروزه تولیدات این شرکت رنج گسترده ای از محصولات را شامل می شود: انواع واترجت های فشار قوی خانگی، نیمه صنعتی، واترجت صنعتی، تکفاز، سه فاز، بنزینی، دیزلی، آب گرم و سرد، انواع کف شوی های صنعتی، سیستم تصفیه آب خانگی و صنعتی، انواع جاروب های خیابانی و انواع کارواش صنعتی مکانیزه، مکنده صنعتی و … از جمله محصولات این شرکت می باشند.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →