ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی امرسان

نوشته شده در Jan 19, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی امرسان

در هر کشوری بنا به سیاست های اقتصادی و مالی و پولی خاص اون کشور روش های مختلفی برای بهبود وضعیت اقتصادی انجام میدهند. اما روشی که در تمامی کشورها تثبیت شده است و روش کاملا عقلانی و درستی میباشد، توجه به تولیدات ملی بهره گیری از نیروی کار داخلی است. شرکت امرسان یکی از برندهای تولید لوازم خانگی در داخل کشور میباشد. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی امرسان با بهره گیری از مهندسان جوان و خوشفکر ایرانی و همچنین افراد با تجربه در کنار جوانان به خوبی یک فضای کاملا ایرانی را برای تعمیر جاروبرقی امرسان به وجود آورده است. طبق شعار شرکت امرسان که همانا زیبا و پیشرو و مطمئن میباشد نمایندگی تعمیرات جاروبرقی امرسان نیز واژه زیبا را به واژه بادوام تغییر داده و شعار خود را اینگونه بیان میکند که کلیه تعمیرات و خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی امرسان بادوام و پیشرو و مطمئن بوده و آمادگی این نکته که در هر مرحله ار انجام کار ثابت کردن و اطلاع دادن کلیه موارد ذکر شده در بالا برای مشتری امکان پذیر باشد.

تعمیر جاروبرقی امرسان

کشور ما با توجه به حجم دشمنان خارجی و همچنین تحریم های ناجوانمردانه از سوی استکبار جهانی سیاست فوق العاده تولید ملی را در پیش گرفته است. تعمیر جارو برقی امرسان توسط شرکت ریکان که مرکز معتبر برای کلیه جاروبرقی های امرسان میباشد، در راستای تحقق اهداف نظام اعلام میکند که کلیه پرسنل این شرکت ایرانی و کلیه قطعات مصرف شده نیز ایرانی میباشد. خرید مردم ایران زمین از کارخانجات ایرانی باید قدر دانی شود زیرا همانطور که مردم برای ارتقا کشور اقدام به خرید کالای ملی میکنند شرکت تولید کننده نیز باید با دادن خدمات آسودگی خیال را به آنها هدیه دهد. شرکت ریکان مرکز تعمیر جاروبرقی امرسان این وظیفه را تا روزی که این شرکت برقرار است از نان شب خود واجب تر میداند که راحتی و آسودکی خیال مصرف کننده این کالای ایرانی را بر هر چیزی مقدم دانسته و با تعمیر جاروبرقی امرسان به موقع و به درستی نیاز به یک برند خارجی را برای مشتری گرامی صفر درصد کند.

تاریخچه امرسان

قبل از اینکه شما مصرف کننده عزیز اقدام به خرید جاروبرقی امرسان کنید و یا قبل از تصمیم برای تعمیر جاروبرقی امرسان بهتر است با تاریخچه این شرکت کمی آشنا شوید:

شركت صنايع امرسان در سال 1360 توسط آقاي سلطان حسين فتاحي احداث شد و تا سال 1366 به توليد فريزرهاي خانگي اشتغال داشت. خط توليد اولين يخچال فريزر 16 فوت با طراحي جديد در سال 1366 به مرحله تولید رسيد. ويژگي هاي منحصر به فرد اين محصول در طراحي بدنه و سيستم تبريد، آن را به يكي از پر فروش ترين يخچال فريزرهاي داخلي مبدل نمود. با توجه به نيازهاي بازار، يخچال فريزرهاي 18 فوت و 20 فوت امرسان طراحي و به مرحله توليد رسيدند بعد از آن بود که شرکت رو به تولید جاروبرقی و گاز نیز آورد و استقبال بی نظیری نیز از آن شد.. 

 

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →