ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی البرز

نوشته شده در Jan 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی البرز

در خارج از منزل و در جاهای پر جمعیت و پر تردد مانند هتل ها و مراکز خرید و سایر اماکن از جارو برقی های صنعتی استفاده میشود. به دلیل حجم بالای موتور و دوام واستقامت و همچنین دیرتر نیازمند تعمیر جاروبرقی شدن آنها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی البرز در شهر تهران دارای شعبات گوناگونی میباشد. شرکت ریکان با بهره گیری از دانش به روز و همچنین تجارب ارزشمند افراد باسابقه یکی از بهترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی البرز در تهران میباشد. جاروبرقی های صنعتی به دلیل داشتن پتانسیل برای کارکرد زیاد و همچنین قدرت فراوان به نسبت جاروبرقی های خانگی، عملکرد متفاوتی دارند. به گونه ای که شما از یک جارو صنعتی ممکن است سه یا چهار ساعت به صورت مداوم استفاده کنید و هیچ مشکلی هم پیش نیاید. نمایندگی تعمیرات جارو برقی البرز بعد از سرویس دهی به شما عزیزان یک برگه حاوی اطلاعات مفید و با اهمیت برای شما مصرف کننده عزیز ارسال میکند که با مطالعه آن از دستگاه خود بهتر و راحتر استفاده خواهید کرد.

تعمیر جاروبرقی البرز

برای تعمیر جاروبرقی البرز بیش از هر چیز دیگری به صبر و شکیبایی مصرف کننده عزیز احتیاج داریم. به علت قدرت فوق العاده دستگاه تعمیر این وسیله حتما باید در بیرون از محل کار شما و در داخل کارگاه مرکز تعمیر جاروبرقی البرز صورت گیرد. به همین منظور تکنسین های ما بعد از حضور در محل ذکر شده توسط شما، با دادن برگه رسید به شما اقدام به حمل دستگاه برای تعمیر جارو برقی البرز شما میکنند. حتما از کارشناسان ما رسید دریافت کالا را دریافت نمایید. شما سروران گرامی میتوانید بعد از اتمام کار کارشناسان ما و تحویل گرفتن دستگاه به صورت سلامت در نظرسنجی مربوط به مرکز تعمیر جاروبرقی البرز شرکت کرده و از جوایز نفیس ما که به قید قرعه به مصرف کنندگان گرامی اهدا میشود نیز بهره ببرید. یکی از مواردی که مصرف کننده گرامی باید رعایت کند این است که از کوبیدن دستگاه به در و دیوار و محکم برخورد کردن آن به زمین جلوگیری کند، به علت جنس این دستگاه که از پلاستیک فشرده است شکستگی بدنه و محل قرار گرفتن موتور از اتفاق های رایج میباشد.

کمی در مورد شرکت البرز

بعد از بیان مطالب بالا در مورد تعمیر جاروبرقی البرز بهتر است کم در مورد شرکت البرز صحبت کنیم.

شرکت سازه البرز در زمینه تولید ، بازرگانی و خدمات فعالیت دارد .

عمده فعالیت شرکت سازه البرز در زمینه تولید جاروبرقی های صنعتی و خانگی در مدل های مختلف و همچنین شوشاینر ( براق کننده کفش ) می باشد

شرکت سازه البرز همچنین در زمینه واردات انواع الکتروموتورهای جاروی برقی و غیره و دستگاه های نظافتی ، اسکرابر و پولیشر مشغول به فعالیت می باشد که با سفارش خاص در خدمت مشتریان عزیز می باشد .

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →