ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی (behi)

نوشته شده در Jan 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی (behi)

یکی از برندهای قدیمی در صنعت تولید لوازم خانگی شرکت معتبر بهی میباشد. امروزه اگر کسی به شما بگوید که تا به حال از جاروبرقی استفاده نکرده است بی شک موجب خنده شما میشود. تمامی کسانی که از جاروبرقی استفاده میکنند یک بار یا بیشتر به تعمیر جاروبرقی مراجعه کردند. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی پس از درک این موضوع که وجود یک مرکز برای خدمات رسانی ناگزیر میباشد تاسیس شد. نکته مهم در تاسیس نمایندگی تعمیرات جارو برقی بهی بی شک تعداد شعب آن میباشد. شرکت ریکان با سالیان طولانی فعالیت در این زمینه همواره توانسته با به جا گذاشتن نام نیک از خود نه تنها موجب رضایت مندی مشتریان از خود را فراهم کند بلکه در تهران باعث شده که مشتریان به سمت خرید محصولات بهی روی بیاورند. وجود یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی سبب داشتن اطمینان خاطر مصرف کننده شده و بی گمان اعتبار شرکت را افزایش میدهد.

تعمیر جاروبرقی بهی

برای اینکه دستگاه شما طول عمر بیشتری داشته و نیاز شما به تعمیر جاروبرقی بهی کاهش چشمگیری یابد، دقت نمایید تا بعد از استفاده از جاروبرقی اجازه دهید دستگاه خنک شود و سپس اقدام به جمع کردن سیم و جارو نمایید. این کار در بیشتر مواقع باعث میشود که دستگاه شما برای مدت زمان بیشتری امکان استفاده را داشته باشد. حتما دقت نمایید که تعمیر جاروبرقی بهی شما باید توسط کارشناس با دانش فنی مکفی انجام پذیرد و بهترین منبع دسترسی به این کارشناس شرکت ریکان میباشد. شرکت ریکان این امکان را به شما میدهد که تمامی مراحل تعمیر جاروبرقی بهی خود را از ابتدا تا انتها به صورت شفاهی یا مکتوب به شما توضیح دهد. بعد تعمیر جارو برقی بهی تکنسینی که دستگاه را برای شما بازمیگرداند ضمانت نامه را نیز تحویل شما میدهد تا درصورتی که دوباره دستگاه دچار مشکل شد هزینه ای دیگری برای شما رقم نخورد.

شرکت بهی

شرکت بهی در سال 1369 در ایتالیا تاسیس شد و تا به امروز طرفداران پر شماری را در سرتاسر جهان برای خود جمع کرده است. کیفیت قطعات ارایه شده نیز به مشتری منحصر به فرد و زیبا است. لوازم خانگی کوچک بهی شامل جاروبرقی، ساندویچ ساز، آبمیوه گیری و... میباشد. تمامی این محصولات نیز دارای خدمات پس از فروش عالی بوده که در بالا در مورد تعمیر جاروبرقی بهی به کفایت توضیح داده شد.

 

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)

Feb 21, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

اگر از یخچال فریزر مابه استفاده میکنید به شما...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از پرکاربردترین وسایل جهان در بین لوازم...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

همواره داشتن یخچال فریزر در خانه جز واجبات و...

نمایش تمام پست های →