ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ویداس (vidas)

نوشته شده در Jan 22, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ویداس (vidas)

در سالهای اخیر با توجه به پیشرفت چشمگیر جمهوری اسلامی ایران در زمینه علم و فن آوری و همچنین استفاده از دانش روز دنیا شرکت های بسیاری تاسیس شده است. یکی از این شرکت های موفق در زمینه ساخت لوازم خانگی شرکت ویداس میباشد. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ویداس در داخل شهر تهران شعبات گوناگون دارد و در راستای تحقق اهداف بلند مدت کشور که همانا کار و تولید ملی با سرمایه ایرانیست گام های اساسی را برداشته است. تعمیر جاروبرقی امروزه در کشور ما از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ویداس از اهمیت این جایگاه اطلاع کامل داشته و اقدامات متناسب با نیاز جامعه را در داخل شرکت انجام داده است. شرکت ریکان به منظور پیشبرد اهداف بالا اقدام به تاسیس سی شعبه در سرتاسر تهران کرده که تمامی این شعبات مجهز به بهترین نیروی انسانی و ماشینی برای انجام خدمات به مشتریان گرام میباشند. نمایندگی تعمیرات جارو برقی ویداس علاوه بر خدمات جاری و معمول یک خدمت ویژه نیز به مشتریان ارائه میدهد، که در پایان این نوشتار به آن خواهیم پرداخت.

تعمیر جاروشارژی ویداس

اقدام شرکت ویداس مبنی بر راه اندازی خط تولید جاروشارژی ویداس یک انقلاب در داخل این شرکت بود. به طوری که حجم درخواست و تقاضا هم میهنان عزیز شرکت را به فکر راه اندازی خط دوم تولید کرده است. به این منظور مرکز تعمیر جاروشارژی ویداس با توجه به استقبال گسترده داخلی آمادگی بیست و چهار ساعته خود را برای همگونه خدمات و سرویس دهی مورد نیاز مصرف کننده، اعلام میکند. تعمیر جارو شارژی ویداس در داخل مرکز به سرعت و با دقت فوق العاده صورت میپذیرد، به این منظور شرکت ریکان که یکی از پرسابقه ترین مراکز تعمیر جاروشارژی ویداس میباشد، اقدام به صدور ضمانت نامه های شش ماهه و یک ساله برای دستگاه شما کرده است. این ضمانت نامه ها بر اساس خدمتی است که به شما مصرف کننده عزیز ارائه میگردد.

تعمیر جاروبرقی ویداس

در بالا نوید یک خدمت ویژه توسط شرکت ریکان برای تعمیر جاروبرقی ویداس به شما عزیزان داده شد. حال زمان آن است که در مورد این خدمت ویژه توضیحات لازم را بدهیم، پس از تعمیر جاروبرقی ویداس شما توسط تکنسین های ما به شما فاکتور مهر شده ارائه میشود، شما با نگهداری کردن از این فاکتور میتوانید برای این دستگاه و دستگاههای مشابه دیگر در منزل یا محل کار خود به وقت لزوم تکنسین، درخواست کارشناس نموده و تمامی هزینه های شما با سی درصد تخفیف به شما عرضه خواهد شد.   

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →