ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات (zerowatt)

نوشته شده در Jan 22, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات (zerowatt)

آیا تا به حال از جاروبرقی در خارج از منزل استفاده کرده اید؟

یکی از مشکلات اساسی در استفاده از جاروبرقی حمل و نقل آن در فضایی است که جاروبرقی در آن وجود ندارد. به طور مثال برای استفاده در پارکینگ خانه میخواهید دستگاه را از منزل به پارکینگ انتقال دهید، شرکت زیرووات این مشکل را حل کرده و با ساخت جاروبرقی های بسیار سبک و قابل انتقال به مصرف کنندگان عزیز این اجازه را میدهد که به سادگی آن را جابه جا کنند. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات نیز به علت همین خاصیت تمامی تعمیر جاروبرقی زیرووات را به سرعت انجام داده و در هنگام تعمیر و یا تعویض قطعات از قطعات اصلی که همگی خاصیت سبکی را دارند استفاده میکند. شما حتما بعد از انجام کار از کارشناس مربوطبه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات تقاضا برگ گارانتی و برگه ای برای اصالت قطعه استفاده شده در دستگاه را کنید، ایشان موظف هستند که این برگه را به شما تحویل داده و در طول زمان ضمانت نامه ای که از طرف نمایندگی تعمیرات جارو برقی زیرووات به دست شما رسیده با اولین تماس شما در صورت بروز ایراد به درب منزل یا محل کار شما برای رفع آن ایراد و اشکال مراجعه نمایند.

تعمیر جاروبرقی زیرووات

برای تعمیر جاروبرقی زیرووات خود فقط کافیست با شرکت ریکان که مرکز معتبر تعمیر جارو برقی زیرووات است تماس بگیرید. با اولین تماس شما بلافاصله شما به لیست مشتریان همیشگی ما اضافه شده و تمام پرسنل مرکز تعمیر جاروبرقی زیرووات سعی خواهند کرد که با کاشتن لبخند رضایت بر لبان شما اجازه خارج شدن شما از لیست مشتریان دفتر را ندهند. بعد از تماس شما و اضافه شده به لیست مشتریان در کمتر از سی دقیقه تکنسین ما به شما مراجعه میکنند و با دادن برگه رسید به شما اقدام به حمل دستگاه و آوردن آن به مرکز تعمیر جاروبرقی زیرووات خواهند کرد. در کمتر از یک شبانه روز جاروبرقی شما صحیح و سالم و همچون گذشته به شما باز گردانیده خواهد شد. یک عدد پاکت جاروبرقی اصلی نیز به عنوان هدیه به شما مشتری گرامی و عزیز داده خواهد شد. امید است که همواره از خدمات ما راضی باشید و هرگونه انتقاد و پیشنهادی را به منظور بهتر شدن این خدمت رسانی به ما بفرمایید.

کمی در مورد شرکت زیرووات

شرکت لوازم خانگی زیرووات در سال 1949 در شهر میلان ایتالیا احداث و شروع به کار نمود. ( تاریخچه و توضیح درباره شرکت زیرووات در این مقاله نمی گنجد و در مقاله های بعدی به طور مفصل در این باره صحبت خواهیم کرد.) پس نتیجه خواهیم گرفت محصولات زیرووات Zerowatt ساخت کشور ایتالیا می باشد. باید ذکر کنم در حال حاضر اکثر محصولات لوازم خانگی خارجی که دارای نمایندگی رسمی در ایران هستند به صورت قطعه وارد ایران شده و بعد از مونتاژ شدن روانه ی بازار می شوند و جاروبرقی زیرووات نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اما تعمیر جاروبرقی زیرووات توسط شرکت ریکان به سادگی و آسانی صورت پذیر میباشد.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →