ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی هایر (Haier)

نوشته شده در Jan 23, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی هایر (Haier)

طبق آمار جهانی یکی از ده برند تولید لوازم خانگی محبوب جهان از نظر مصرف کنندگان در سرتاسر دنیا برند هایر میباشد. حتی طبق بعضی آمار در صدر لیست محبو ترین ها نیز قرار دارد. این برند در داخل کشور ما نیز طرفداران پر شماری را به خود اختصاص داده است. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی هایر با علم به این موضوع تمامی امکانات برای راحتی مصرف کننده عزیز را در هنگام تعمیر جاروبرقی هایر ایشان لحاظ کرده و از نظر صرفه اقتصادی نیز با ایجاد راه های مختلف سعی در برآوردن این خواسته عمومی هم میهنان گرامی کرده است. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی هایر با سختگیری در استخدام های تکنسین های با تجربه، به منظور انجام دادن کار شما سروران گرامی به بهترین شکل ممکن و رسیدن به هدف خود که همانا مشتری مداری بوده است، به اصلاح قبل از درمان پیش گیری کرده است. یعنی ما با جذب این تکنسین ها قبل از اینکه شما نارضایتی خود را از دانش کم تکنسین بیان نمایید این فرض و احتمال روی دادن آن را به صفر درصد رسانیده ایم. شرکت ریکان جز بهترین نمایندگی تعمیرات جارو برقی هایر بوده و همواره از فکرهای نو و بدیع استقبال کرده است.

تعمیر جاروبرقی هایر

شرکت ریکان همانطور که در قسمت بالا گفته شد، برای به صرفه بودن تعمیر جاروبرقی هایر شما راه کارهای بسیاری را قرار داده است. از جمله این راه ها میتوان به یک نمونه جدید که به تازگی و منحصرا توسط مهندسین مالی خوش فکر ما طراحی شده میتوان اشاره نمود. چنانچه شما برای اولین بار با مرکز تعمیر جاروبرقی هایر تماس گرفته و درخواست خدمات نمایید یک صفحه در داخل مرکز برای شما باز خواهد شد. شما میتوانید با معرفی افراد مختلف از جمله دوستان و بستگان خود به مرکز تعمیر جاروبرقی هایر برای کارهای بعدی خود که تحت پوشش شرکت ریکان میباشد تخفیف ویژه دریافت نمایید. که این تخفیف برای هر نفر که توسط شما مشتری گرامی به مجموعه تعمیر جاروبرقی هایر معرفی شوند شامل ده درصد تخفیف میباشد و این درصد تساعدی بوده و در هنگام انجام کار دهم کل مبلغ برای شما رایگان میباشد. پس از همین حالا مبلغ حسن صداقت و انجام کار مجموعه تعمیر جاروبرقی هایر یا به عبارت بهتر شرکت ریکان باشید تا با ما به آسودگی خیال و صرفه اقتصادی برسید.

سرویس جاروبرقی هایر

حتما توجه داشته باشید که دستگاه شما برای اینکه کمتر به تعمیر جاروبرقی هایر نیازمند شود، بهتر است که سرویس دوره ای آن حتی المقدور هر شش ماه یک بار انجام گیرد. بدین منظور ما در شرکت ریکان با شما در هر شش ماه تماس گرفته و در صورت تمایل شما اقدام به سرویس دستگاه شما برای جلوگیری از تعمیر جارو برقی هایر شما خواهیم کرد. 

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)

Feb 21, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

اگر از یخچال فریزر مابه استفاده میکنید به شما...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از پرکاربردترین وسایل جهان در بین لوازم...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

همواره داشتن یخچال فریزر در خانه جز واجبات و...

نمایش تمام پست های →