ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس (Electrolux)

نوشته شده در Jan 24, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس (Electrolux)

در زندگی افراد مختلف لوازم و وسایل الکترونیکی گوناگون نقش بسازی را دارند. به طور مثال برای یک دانشجو تبلت و کامپیوتر، برای یک خانم خاندار لوازم آشپرخانه، برای یک نوجوان تلویزیون و ... طبق آمار گرفته شده از مصرف کنندگان عزیز ماشین ظرفشویی در شصت درصد خانه ها این نقش پر رنگ را بر عهده گرفته است. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس همواره سعی کرده است تا به علت این حجم از علاقه و به طور خلاصه تر وابستگی و عادت به این وسیله تعمیر ماشین ظرفشویی را در اولویت کار شرکت قرار داده، تا مصرف کنندگان گرامی مجبور به ترک عادت و ناراحتی نشوند. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس با ارسال کارشناسان فنی خبره همواره به تمامی آنها گوشزد میکند که سلامت دستگاه و دوباره راه اندازی ان به شکل اول هدف اولیه شرکت بوده است. شرکت ریکان در سرتاسر شهر تهران بالغ بر 150 نفر کارشناس فنی را استخدام کرده و در راستای احقاق تمامی اهداف نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس گام برمیدارد.

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

قطعا در هنگام خرید و استفاده هر وسیله ای گوشه ذهن مصرف کننده گرامی این جملات قرار دارد : خدا کنه خراب نشه، اگه این کارو کنم ممکنه خراب بشه، در رو محکم نبندم که خراب میشه،اگه الان خراب بشه چی کار کنم،  نباید خراب بشه با این کارم و ...

به طور میانگین هشتاد درصد مصرف کنندگان حتی پیش از استفاده به فکر خراب شدن یا نشدن دستگاه هستند. البته در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس تمامی احتیاط های لازم کاملا عقلانی بوده زیرا این وسیله اگر توسط یک تکنسین نابلد و غیر مجاز از مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس صورت پذیرد هزینه بالا و سرسام آوری را به همراه دارد. اما شرکت ریکان با قرار دادن قطعات اصلی در تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس و دریافت هزینه کم توانسته است برای خود در این زمینه شهرت و محبوبیت بالایی را کسب نماید. به واقع نیت قلبی ما این است که لوازم شما هرگز خراب نشوند ولی تمام هدفمان نیز این است که در صورت خرابی به سرعت و دقت بالا دوباره درست و سالم آماده به کار کرد باشد.

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس

برای اینکه دستگاه شما دیرتر دچار ایراد و اشکال شود بهتر است که هر چند وقت یکبار در داخل ماشین ظرفشویی خود از نمک استفاده نمایید. حتما دقت کنید که نمک استفاده شده سالم باشد زیرا نمک فاسد آسیب جدی به دستگاه شما میزند و آن را محتاج تعمیر ظرفشویی الکترولوکس خواهد کرد. 

 

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)

Feb 21, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

اگر از یخچال فریزر مابه استفاده میکنید به شما...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از پرکاربردترین وسایل جهان در بین لوازم...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

همواره داشتن یخچال فریزر در خانه جز واجبات و...

نمایش تمام پست های →