ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی (CANDY)

نوشته شده در Jan 25, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی (CANDY)

برند کندی برندی نام آشنا در تولید لوازم خانگی در دنیا میباشد. در کشور عزیز ما ایران اسلامی نیز این برند طرفداران پرشماری را برای خود دست و پا کرده است. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی به دلیل همین استقبال اقدام به راحت سازی ارتباط با این مرکز و قرار دادن لیستی در داخل شرکت کرده است، که بر طبق این لیست مدت زمان انتظار مشتری گرامی برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود و به طور کلی تمامی مدت زمان انتظار مشتری ثبت میگردد. که این زمان های انتظار شامل مدت زمان پاسخگویی از طرف مرکز نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی، مدت زمان حضور تکنسین فنی با دانش و با تسلط شرکت ریکان، مدت زمان اتمام کار و رضایت مندی مشتری که آن نیز بعد از پایان کار توسط بخش اول شرکت که مسئولیت پاسخگویی را دارند انجام میشود. به این صورت که از داخل نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی با شما پس از اتمام کار تماس برقرار کرده و با طرح چند سوال و پاسخ شما میزان رضایت مندیتان را از نحوه انجام کار متوجه خواهند شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی

بی گمان پس از احساس ایراد و یا اشکال در طرز کار هر وسیله الکترونیکی دغدغه فکری بزرگترین مشکل هر فرد میباشد. مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی کندی با اطمینان اعلام میکند که دغدغه فکری شما در این زمینه دغدغه ما نیز بوده و تمام سعی و تلاش کل مجموعه تعمیر ماشین ظرفشویی کندی، که به واقع تیمی قوی و کاردان تشکیل دهنده آن است، معطوف به برطرف کردن مشکل شما میشود. چنانچه ما را برای تعمیر ماشین ظرفشویی کندی خود انتخاب کردید از همان لحظه که گوشی تلفن خود را قطع میکنید و منتظر حضور کارشناسان در منزل یا محل کار خود هستید دستگاه خود را سالم شده تصور نمایید. بر طبق آمار شرکت ریکان که همه ماهه تراز آن به مدیر مسئول مربوطه اعلام میگردد در دو سال اخیر درصد تعمیر نشدن دستگاه به صفر رسیده و این شرکت توانسته به لطف پروردگار آمار موفق صد درصد موفقیت را در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی کندی به دست آورد.

تعمیر ظرفشویی کندی

لطفا دقت نمایید برای کمتر شدن تعداد دفعات تعمیر ظرفشویی کندی خود حتما پریز برق مربوطه از شیر اب متصل شده به دستگاه فاصله کافی را داشته باشد. ضمنا برای اطمینان از سلامت برد دستگاه که مهمترین قسمت دستگاه بوده  (هزینه تعمیر ظرفشویی کندی در قسمت برد بسیار زیاد میباشد) حتما از محافظ جریان برق استفاده نمایید.

 

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)

Feb 21, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

اگر از یخچال فریزر مابه استفاده میکنید به شما...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از پرکاربردترین وسایل جهان در بین لوازم...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

همواره داشتن یخچال فریزر در خانه جز واجبات و...

نمایش تمام پست های →