ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس (SIEMENS)

نوشته شده در Jan 25, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس (SIEMENS)

در سال های اخیر بر طبق آمار جهانی یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی در خانه، ماشین ظرفشویی میباشد. بر طبق همین امار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در راستای تحقق هدف جذب مشتری بیشتر برای بازار فروش این برند متفاوت اقدامات بسیاری را انجام داده است. همانطور که میدانید بهترین و موثرترین تبلیغ در این روزگار تبلیغ زبانی و یا همان تکلم فرد به فرد است و ما بر این باوریم که اگر بتوانیم یک مشتری را از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس راضی نگه داریم و موجبات خوشنودی او را فراهم سازیم خود این شخص برای ما بهترین تبلیغ بوده و در پس او بسیاری از بستگان و دوستان ایشان به سوی ما روانه خواهند شد. پس تمامی خدمات ارزنده نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در ابتدا تبلیغی برای نام نیک این شرکت بوده و بابت خدمات شایسته خود به مصرف کننده کوچکترین منتی نداشته و نخواهیم داشت و تنها درخواست ما از مشتری گرامی بیان آنچه که در تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس اتفاق افتاده برای دیگر نفرات است.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

به علت حساسیت و ظرافت بالای این دستگاه تمامی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس باید توسط کارشناسان خبره و با تجربه شرکت های مجاز صورت گیرد. شرکت ریکان با سالها تجربه مفید در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس توانسته است به این مهم که همانا تکرار مشتریان برای سال های بعد با توجه به حسن انجام کار است دست یابد. این نکته برای ما اهمیت والایی دارد که مشتریان ما برای بارهای بعد نیز از مرکز ما برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس خود استفاده نمایند. و برای نیل به این هدف اقدامات ویژه ای توسط تیم بازار یابی ما صورت گرفته که در ذیل به یک نمونه آن اشاره میکنیم. مشتریان گرامی ما اگر برای بار دوم از خدمات شرکت ریکان استفاده نمایند با ارائه فاکتور قبلی میتوانند از سی درصد تخفیف ویژه مشتریان گرامی استفاده نمایند. این اقدام فقط در جهت مشتری مداری و کاشتن لبخند رضایت بر لبان شما سروران عزیز صورت گرفته است.

تعمیر ظرفشویی زیمنس 

لطفا توجه نمایید که در هنگام خرید ماشین ظرفشویی زیمنس حتما از فروشنده تقاضا چند بسته قرص ضد رسوب را بکنید. و با استفاده از آن به کاهش تعداد دفعات تعمیر ظرفشویی زیمنس خود کمک شایانی نمایید. شما میتوانید این قرص های کارآمد را از مرکز تعمیر ظرفشویی زیمنس نیز تهیه نمایید.

 

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)

Feb 21, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

اگر از یخچال فریزر مابه استفاده میکنید به شما...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از پرکاربردترین وسایل جهان در بین لوازم...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

همواره داشتن یخچال فریزر در خانه جز واجبات و...

نمایش تمام پست های →