ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی صنام (sanam)

نوشته شده در Jan 27, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی صنام (sanam)

اقتصاد ایران در سال های اخیر به گفته اکثر کارشناسان بیمار گشته است. تمامی اقتصاد دانان بزرگ ایرانی و خارجی بر این باورند که یکی از راه های اساسی برای نجات اقتصاد هر جامعه ای توجه مردم آن جامعه به تولید و استفاده کالای ساخت داخل آن کشور است. کشور ما نیز بر اساس رهنمود های پیر فرزانه خود حضرت ایت الله خامنه ای اقدامات وسیعی را در زمینه خرید و استفاده مردم عزیز ایران از کالای ایرانی صورت داده است. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی صنام نیز در راستای تحقق این آرزو که ایرانی کالای ایرانی بخر اقدام به ارائه پکیج کامل خود در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی کرده است. بر این اساس تمامی مصرف کنندگان گرامی این کالای ایرانی از طرف نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی صنام از همان ابتدا از بیست درصد تخفیف ویژه، به پاس اعتماد به کالای ایرانی، برخوردار است. این تخفیف نه تنها برای شما مصرف کننده گرامی به منزله تشکر از شما بوده بلکه برای این است که شما مصرف کننده عزیز بتوانید با استفاده از آن و رضایت مند بودن خود دیگران دوستان را نیز ترغیب به استفاده از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی صنام و به طور کلی خرید کالای ایرانی که نتیجه زحمت مهندسین و کارگران ایرانی است، بگردانید.

تعمیر ماشین ظرفشویی صنام

برای اینکه دستگاه شما آسیب کمتری در هنگام استفاده و یا هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی صنام ببیند، حتما از محافظ جریان برق برای آن استفاده نمایید. این کار سبب میشود که برد دستگاه شما هرگز دچار اسیب نشود. با توجه به ایرانی بودن دستگاه شما لطفا از تعمیر ماشین ظرفشویی صنام توسط تکنسین های شرکت های خارجی استفاده نکنید. این جمله که این تکنسین چون مثلا ماشین ظرفشویی های برند های خارجی را درست میکند، پس میتواند به راحتی کار تعمیر ماشین ظرفشویی صنام را انجام دهد کاملا اشتباه است. به طور کلی برند های ایرانی باید دانش و علم روز کارشناسان مربوط به این حوزه را همه روزه بالاتر ببرند. به همین منظور شرکت ریکان همواره در آموزش های مربوط به شرکت صنام شرکت کرده تا بتواند آنطور که شایسته مصرف کننده کالای ایرانیست در خدمات ایشان باشد. در پایان باز هم از طرف مرکز ماشین ظرفشویی صنام متذکر این نکته میشویم که اگر به اینده و یعادت کشور عزیزمان ایران علاقه مند هستید از خرید کالای ایرانی استقبال نمایید.

تعمیر ظرفشویی صنام

همانطور که در بالا گفته شد دستگاه ساخت ایران را نباید تکنسینی که تخصصش برند های خارجی است اقدام به تعمیر کند. براساس همین موضوع در هنگام تعمیر ظرفشویی صنام نیز حتما دقت نمایید که از قطعات بی کیفیت چینی برای ظرفشویی شما استفاده نشود. طول عمر بیشتر دستگاه شما منوط به استفاده از قطعات استاندارد میباشد.    

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)

Feb 21, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

اگر از یخچال فریزر مابه استفاده میکنید به شما...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از پرکاربردترین وسایل جهان در بین لوازم...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

همواره داشتن یخچال فریزر در خانه جز واجبات و...

نمایش تمام پست های →