ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هایر (Haier)

نوشته شده در Jan 28, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هایر (Haier)

بسیاری از ما ایرانی ها با شنیدن اسم کشور چین به یاد جنس های نامرغوب، ارزان و بی کیفیت می افتیم. اما جالب است بدانید که کشور چین محصولات با کیفیت پر شماری نیز دارد که اتفاقا به داخل کشور ما نیز واردات بسیاری دارد. این کالاها در زمینه اتومبیل، لوازم خانگی و... از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هایر بعد از محبوت ترین برند جهان شدن این شرکت اقدام به تاسیس شعبات گوناگون در سرتاسر شهر تهران کرد تا بتواند با خدمت رسانی دقیق و به موقع کمی ذهن مصرف کننده ایرانی را نسبت به کالا چینی تغییر دهد. شما سروران گرامی میتوانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هایر مراجعه کرده، که این مراجعه میتواند تلفنی یا حضوری باشد. در مراجعه حضوری ما دستگاه را از شما تحویل گرفته و پس از 72 ساعت به شما صحیح و سلامت باز خواهیم گرداند. اما در بسیاری از مواقع به علت سختی حمل و نقل و انتقال دستگاه به داخل مرکز نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هایر اکثر مشتریان ما درخواست تعمیرکار در داخل منزل را میکنند، که ما به این نیاز آنها نیز پاسخ خواهیم داد و چگونگی آن را در قسمت های بعدی توضیح خواهیم داد.

تعمیر ماشین ظرفشویی هایر

در بالا اشاره شد که اکثر مشتریان گرامی در هنگام نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی هایر علاقه مند هستند که این خدمت در داخل منزل آنها و به سرعت انجام گیرد. شرکت ریکان با داشتن سیصد تکنسین فعال و متعهد این نیاز را به خوبی پاسخگویی کرده و شما بعد از تماس با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی هایر و بیان مشکل وساعت حضورتان در منزل، در کمتر از یک ساعت یکی از تکنسین های ما را خواهید دید. بعد از درست شدن دستگاه شما میتوانید تا مدت 72 ساعت از پرداخت پول خودداری کرده و پس از تست دستگاه و اطمینان از درست شدن آن اقدام به پرداخت وجه نمایید. بعد از تعمیر ماشین ظرفشویی هایر خود یک ضمانت نامه شش ماهه توسط تکنسین های ما به شما ارائه داده خواهد شد که شما میتوانید برای خدمات ارائه شده تا شش ماه درخواست تکرار و یا بهبودی را داشته باشید. این اقدام به شما این اطمینان را میدهد که در کمال آرامش و اسودگی خیال بعد از تعمیر ماشین ظرفشویی هایر خود به استفاده از دستگاه بپردازید. و مطمین باشید از آن قسمت که تعویض و یا تعمیر شده دیگر اشکال و یا ایرادی نخواهید دید. این ضمانت نامه علاوه بر قطعه تعویضی و یا تعمیری شامل باقی قطعات دستگاه برای تخفیف نیز میباشد. که در قسمت بعد توضیح داده خواهد شد.

تعمیر ظرفشویی هایر

همانطور که در بالا بیان شده شما میتوانید از ضمانت نامه ارائه شده توسط کارشناس ما برای سایر قطعات دستگاه خود به منظور تعمیر ظرفشویی هایر استفاده نمایید. به این ترتیب که با نشان دادن این برگه به تکنسین ما از بیست درصد تخفیف برای خدمات دیگر تعمیر ظرفشویی هایر بهره مند شوید.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →