ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی گوسنیک (GOSONIC)

نوشته شده در Jan 30, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی گوسنیک (GOSONIC)

اکثر برندهای تولید لوازم خانگی در ابتدا شکل گیری با یک یا دو محصول شروع به جذب مخاطب در بازار کشورهای مختلف میکنند و پس از گرفتن بیلان مشخص از فعالیت خود تعداد و تنوع محصولات خود را افزایش میدهند. شرکت گوسنیک نیز در ابتدا با تولید جاروبرقی و ماکروفر خود را وارد این عرصه کرد. پس از مشاهده بازار و جذب خوب مصرف کنندگان اقدام به ساخت تعداد محدودی ماشین ظرفشویی نیز کرد. که یکی از کشورهای صادر کننده این محصول، ایران میباشد. که البته تعداد محدودی از آن در داخل ایران مورد استفاده قرار گرفت. شرکت ریکان به دلیل اینکه در اکثر محصولات گوسنیک دارای نمایندگی میباشد پس از اطلاع از درخواست شهروندان گرامی مبنی بر نیاز به یک نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی گوسنیک در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی، با توجه به اینکه تعداد کمی از مشتریان این وسیله را دارا میباشند، اقدام به تاسیس نماییندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی گوسنیک کرد. تمام توضیحاتی که در بالا نوشته شده است برای این است که شما مصرف کننده گرامی بدانید و آگاه باشید که با اینکه از نظر کمیت برای این شرکت تاسیس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی گوسنیک صرفه اقتصادی خاصی ندارد ولی به علت رضایت و اطمینان خیال شما عزیزان این مرکز تاسیس و هم اکنون در خدمت شما سروران گرامی میباشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی گوسنیک

اگر شما از دارندگان و مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی گوسنیک میباشید و تا به امروز همواره نگرانی خرابی احتمالی و نحوه بازگشت سلامت دستگاه خود بودید، مژده ما به شما این است که مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی گوسنیک برای شما عزیزان افتتاح گردید. شما میتوانید به صورت حضوری، تلفنی و حتی اینترنتی با ما در ارتباط بوده و علاوه بر سوالات روزمره و عادی در مورد استفاده از دستگاه برای تعمیر ماشین ظرفشویی گوسنیک خود نیز از ما استفاده نمایید. در هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی گوسنیک دقت نمایید که درب دستگاه را به آرامی باز و بسته کنید. بی شک حساس ترین قسمت دستگاه شما درب آن میباشد. بله درست مطالعه کردید درب دستگاه از اهمیت بالایی در کارکرد دستگاه شما برخوردار است به طوری که کوچکترین نقصان و خرابی درآن موجب میشود که دستگاه شما به طور کامل از کار بیفتد. وجود تعدادی میکروسویچ در داخل درب دستگاه باعث قفل شدن آن و اطمینان از شروع کار بدون ریزش آب به بیرون است. حال اگر این میکروسویچ ها به طور صحیح قفل نشود دستگاه فرمان شروع به کار را توسط برد نمیپذیرد. شما در اینصورت نیاز مبرم به تعمیر ماشین ظرفشویی گوسنیک خود دارید.

تعمیر ظرفشویی گوسنیک

همانطور که در بالا گفته شد درب دستگاه را به آرامی باز و بسته کنید. و از وارد شدن ضربه به درب دستگاه به هر دلیلی جلوگیری کنید، اگر بنا به هر علتی به درب دستگاه شما آسیبی وارد گردید بدون درنگ برای تعمیر ظرفشویی گوسنیک خود اقدام نمایید و از کار کردن با دستگاه با درب خراب، قبل از تعمیر ظرفشویی گوسنیک خودداری نمایید.

 

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →