ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک (arcelik)

نوشته شده در Jan 30, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک (arcelik)

بی گمان در هنگام خرید هر وسیله ای مصرف کنندگان آن به تحقیق در مورد کم و کیف آن محصول میپردازند. هر چه قد اطلاعات کسب شده توسط ایشان در مورد یک محصول بهتر و داده های مثبت تری داشته باشند احتمال خرید آن محصول از برند مورد نظر نیز بیشتر است. در اینجا میخواهیم شما را با یک مرکز مدرن آشنا کنیم. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک یک مرکز فوق پیشرفته در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی به شمار میرود. شرکت آرچلیک پس از موفقیت فوق العاده در دهه اخیر که همانا کسب مقام پنجم بهترین تولید کننده لوازم خانگی در اروپا بود، توانست در بازار کشورهای مختلف محبوبیت فوق العاده ای را کسب کند، به همین خاطر شرکت ریکان در تهران اقدام به تاسیس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک به منظور خدمت رسانی به شهروندان گرامی را کرد. ما با یاری خداوند متعال و با پشتکار نیروهای جوان و خوش فکر خود و البته کمک گرفتن از بسیاری از پیشکسوتان و با تجربه های این رده شغلی توانسته ایم در زمینه نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک رضایت محض تمامی مشتریان خود را کسب کنیم. به طوری که بسیاری از مشتریان ما از طریق یکدیگر به ما معرفی میشوند و این برای کلیه پرسنل شاغل در شرکت ریکان افتخاری بزرگ است که کوچکترین عضو مورد اعتماد خانواده های ایرانی باشیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک

همانطور که میدانید این برند پرطرفدار ساخت کشور ترکیه بوده و تمامی قطعات به کار رفته در آن استانداردهای لازم اروپا را دارا میباشد. مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در اقدامی منحصر به فرد و البته بین المللی با توجه به نزدیکی و البته روابط بسیار خوب دو کشور ایران و ترکیه، کاری انجام داده است به قول معروف کارستان. شرکت ریکان با اعزام تکنسین های مجرب خود به استانبول ترکیه و شرکت دادن آنها در کلاس های آموزشی این برند جهانی توانسته است دانش کارشناسان خود را با علم تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک به روز کرده و تمامی مراحل و اقدامات در راستای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تکنسین های ما تحت آموزش کارخانه و شرکت اصلی میباشد. پس شما راحت و آسوده در هنگام انجام وظیفه ما باشید. زیرا که برای یک تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک ماه ها و یا شاید سال ها وقت و آموزش هزینه شده است و این اقدامات پاسخ کوچکی است به اعتماد شما مصرف کننده گرامی که با انتخاب ما منت بر سر ما نهاده و اجازه خدمت گذاری را به ما میدهید.

تعمیر ظرفشویی آرچلیک

شاید برای شما سوال به وجود بیاید که چگونه برای مدت طولانی از تعمیر ظرفشویی آرچلیک خود جلوگیری کنیم؟ چاسخ به شما بسیار ساده است، ما به شما برای کاهش تعداد دفعات تعمیر ظرفشویی آرچلیک استفاده از قرص های ضد رسوب را به صورت ماهانه و هر بار یک عدد پیشنهاد میکنیم.

کمی در مورد آرچلیک

شرکت آرچلیک در سال ۱۹۵۵ توسط وهبی کوچ راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای ۱۰ کارخانه تولیدی و شبکه‌ای از ۴٬۵۰۰ شعبه توزیع و فروش محصولات الکترونیکی می‌باشد، که لوازم خانگی خود را به ۱۰۰ کشور از جمله ایالات متحده آمریکا، چین واروپا عرضه می‌نماید. شرکت آرچلیک چهارمین شرکت بزرگ لوازم خانگی در اروپا محسوب می‌شود. دفتر مرکزی این شرکت در شهر استانبول، ترکیه قرار دارد وسهام آن در بازار بورس استانبول معامله می‌شود. شرکت آرچلیک مالک برندهایگروندیگ، بکو، بلومبرگ، دفای و آرکتیک می‌باشد. شرکت کوچ هولدینگ مالک اکثریت سهام آرچلیک است. 

 

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →