ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش (BOSCH)

نوشته شده در Jan 31, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش (BOSCH)

یکی از بهترین و مرغوب ترین برندهای تولید لوازم خانگی در تمام دنیا برند بوش میباشد. به حدی نام این برند آلمانی برای تمام مردم جهان نام آشنا است که شما میتوانید با اولین سرچ در هر موتور جستجوگر اینترنتی تصاویر محصولات متنوع این شرکت را ببینید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش همگام با این حد از محبوبیت و مشهوریت سعی کرده است تا با انجام خدمات به بهترین شکل ممکن شهرت برند را خراب نکند و اطمینان بیش از پیش مصرف کنندگان را کسب نماید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش با داشتن تکنسین های فنی مجرب و با انگیزه آمادگی هرگونه خدمات در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی و نیز راهنمایی در جهت استفاده صحیح از دستگاه و حتی برای نصب دستگاه شما را دارا میباشد. شما شهروندان عزیز میتوانید در تمامی ساعات شبانه روز در هر کجای شهر تهران که هستید با یک تماس تکنسین ما را در کمتر از سی دقیقه درب منزل و یا محل کار خود ببینید. لازم به ذکر است که در تمامی خدمات ما رضایت شما سروران حرف اول و اخر را برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش میزند. بعد از انجام کار توسط تکنسین های ما حتما از ایشان برگ ضمانت نامه را دریافت و آن را در جای امنی نگهداری نمایید. این برگه ضامن سلامت دستگاه شما تا روزی است که در داخل آن توسط شرکت ریکان درج شده است.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

لطفا به یک نکته مهم در مورد نگهداری و مراقبت از دستگاه در مقابل تعمیر ماشین لباسشویی بوش توجه فرمایید. ماشین لباسشویی شما در بازار کنونی قیمت و ارزش بالایی دارد، به طوری که آسیب رسیدن به دستگاه شما از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نیست. برای اینکه آسیب جدی به دستگاه شما نرسد هر دو ماه یک بار از جرم گیر ماشین لباسشویی برای شستشو دستگاه استفاده کنید. حتما از جرم گیری استفاده کنید که هم تاریخ مصرف و انقضا معتبر دارد و هم از جای مطمئن خریداری شده باشد. شرکت ریکان مرکز تعمیر ماشین لباسشویی بوش یکی از معتبرترین مراکز برای خرید و کسب راهنمایی های درست و اصولی برای درست استفاده کردن از دستگاه میباشد. برای اینکه تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما دقت نمایید که دستگاه از شیر آب و همچنین پریز برق جدا شده باشد. در بسیاری از اوقات فراموشی این قضیه سبب آسیب های زیادی هم به دستگاه هم به منزل شده است. به فرض مثال در صورت فراموشی جدا کردن شلنگ آب ممکن است آب از دستگاه سرازیر شود و کل خانه را در بر گیرد.

تعمیر لباسشویی بوش

بدون کوچکترین استثنایی تمای ماشین های لباسشویی با هر برندی باید بر روی سطح صاف و بدون برجستگی و شیب نصب شوند. عدم رعایت این نکته سبب تعمیر لباسشویی بوش در مدت زمان کوتاهی خواهد شد. آسیب به کمک ها و شفت دستگاه از نتایج عدم رعایت مطلب بالاست که هزینه زیادی هم در هنگام تعمیر لباسشویی بوش دارد.

درباره بوش و تعمیر لباسشویی بوش

یکی از معتبرترین برندهای ماشین لباسشویی بوش است. این کمپانی در سال ۱۸۸۶ به وسیله رابرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس شد. این کمپانی به عنوان بزرگ ترین کمپانی تامین کننده لوازم خودکار در دنیا شناخته شده است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر گرلینگن در آلمان قرار دارد..

رابرت بوش در سن 25 سالگی کارگاه مهندسی ماشین آلات سبک و مهندسی برق خود را با دو نفر نیرو همراه تاسیس کرد و خدماتی نظیر تعمیر دستگاه های تلفن، لوازم عکاسی، تعمیر لباسشویی بوش، دستگاه های ماشین تحریر و سایر ماشین آلات را انجام می دادند. در مدت زمان اندکی کارگاه تبدیل به کمپانی بین المللی سرآمدی گشت.

شرکت ما افتخار این را دارد که علاوه بر عهده گرفتن کلیه امور تعمیر ماشین لباسشویی بوش ، این کار را در کمتر از 24 ساعت پس از مشاوره و عیب یابی انجام می دهد. کلیه این امورا با مراجعه به محل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما دستگاه خود را جابجا یا حمل کنید.

پس از بررسی و ارزیابی های لازم اگر که لباسشوییتان نیاز به قطعه ای برای تعویض داشته باشد، این قطعه بلافاصله از نمایندگی های مجاز بوش تهیه می شود. مزیت این کار اطمینان داشتن از اورجینال بودن قطعه مورد نظر است.

امروزه به دلیل تنوع بیش از حد محصولات شرکت بوش، انتخاب با کیفیت ترین محصول، کار دشواری برای طرفداران این برند است. اما با کمی تحقیق می توان بهترین محصول سال را شناسایی و برای خرید آن اقدام کرد. سعی داریم در این مطلب به چند نکته مهم که باید قبل از خرید به آن توجه کرد اشاره کنیم.
نکته بسیار مهمی که قبل از هر اقدامی باید به آن توجه کنید این است که تنها دو شرکت وجود دارند که بطور رسمی گارانتی ماشین های شستشو بوش محسوب می شوند. گارانتی بوش سرویس و کارا سرویس گارانتی های معتبری برای این برند هستند.

با این تفاصیل باید از خرید دستگاه هایی که گارانتی آنها یکی از این دو کمپانی نیست جدا خودداری کنید، زیرا این دستگاه ها به صورت قاچاق وارد کشور شده اند و هیچ تضمینی برای سالمی و معیوب نبودن دستگاه وجود ندارد. اگر به این مسئله توجه داشته باشید کمک بزرگی به خودتون و پولتون کرده اید و می توانید جلوی تعمیر لباسشویی بوش خود را از همان ابتدای خرید بگیرید چرا که به مدت 48 ماه هر ایرادی برای دستگاه شما پیش بیاید این دو شرکت به صورت رایگان کلیه امور مربوط به تعمیر آن را بر عهده می گیرند و تا 2 سال پس از خرید دیگرنیازی به شرکت های تعمیری ندارید.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر مابه (mabe)

Feb 21, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

اگر از یخچال فریزر مابه استفاده میکنید به شما...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از پرکاربردترین وسایل جهان در بین لوازم...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)
نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)

Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

همواره داشتن یخچال فریزر در خانه جز واجبات و...

نمایش تمام پست های →