ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

نوشته شده در Feb 6, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

در سال های اخیر با توجه به حجم وسیع اشغال شده توسط موتورخانه های مختلف در منازل و یا محل های کار و نیز شدت زیاد خرج در هنگام خرابی و همچنین آلودگی بیش از اندازه هوا استفاده از موتور خانه منسوخ شده است. بعد از آن به دلایل مختلف استفاده از آبگرمکن نیز مرقون به صرفه نیست. اختراع و استفاده از پکیج به دلایل مختلف انقلاب عظیمی در صنعت گرمایشی به وجود آورد. هزینه پایین در هنگام تعمیر پکیج، استفاده راحت و آسان از دستگاه، حجم کوچک اشغال شده توسط دستگاه و ... دلایلی است که مصرف کنندگان به این وسیله روی آورده اند. نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور با توجه به حجم علاقه مردم عزیز ایران زمین به خرید کالای ایرانی و نیز شرکت بزرگ ایران رادیاتور که در داخل کشور اقدام به تولید و عرضه محصولات خود میکند، اقدام به تاسیس چهل و دو شعبه در شهر تهران کرده است. پایین بودن کلیه هزینه های خدمات نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور نسبت به باقی شرکت ها باعث شده که رضایت مندی مشتریان نسبت به عملکرد مجموعه بیش از پیش شود. شرکت ریکان با توجه به خدمات منحصر به فرد خود به تمامی برندهای ایرانی این بار به دنبال رسیدن به آرمان های رفیع جمهوری اسلامی ایران بوده، که همانا استفاده از کالای ایرانی توسط مردم شهید پرور کشور بوده است. نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تمامی شبانه روز همراه شما بوده و تعطیلی و مرخصی وازه ای بی معنی برای ما است.

سرویس پکیج ایران رادیاتور

اقدام به سرویس پکج ایران رادیاتور یکی از کارهای مهم و اساسی است که شما عزیزان میتوانید با توجه به زمان آزاد خود برای آن وقت قبلی تعیین نمایید. به این گونه که با توجه به علم این موضوع که سرویس پکیج ایران رادیاتور هر شش ماه یکبار حتما باید انجام شود و اینکار بسیار واجب و ضروری است، شما میتوانید با تماس با شرکت ریکان درخواست سرویسکار پکیج ایران رادیاتور را کرده و زمان انجام شدن این کار توسط تکنسین های ما  را برای خود یادداشت کنید. و بعد شش ماه بعد دوباره همین کار را تکرار کنید. توجه بفرمایید که سرویس پکیج ایران رادیاتور به صورت مرتب برای شما به مراتب کم هزینه تر از یک بار تعمیر پکیج ایران رایاتور است. شما با اینکار همواره از خرابی های پیش امده احتمالی دستگاه جلوگیری میکنید و به طور دقیق تر پول خود را بهینه مصرف خواهید کرد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

در هنگام استفاده از پکیج ایران رادیاتور حتما توجه داشته باشید که این دستگاه احتیاج به سرویس سالی یک بار دارد. به این ترتیب که شما بعد از تماس با مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور میتوانید درخواست سرویسکار کرده و برای سرویس ان اقدام نمایید. توجه داشته باشید که اگر دستگاه شما توانایی گرم کردن اب را نداشته باشد ولی شوفاژ شما و محیط خانه کاملا گرم بوده، شما قبل از استفاده از مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور اقدام به چک کردن فشار آب دستگاه خود کنید. این فشار آب همواره باید بین یک تا دو باشد. اگر این عدد کم و یا زیادتر از عدد اعلام شده بود با باز و بسته کردن شیر فشار آب به درست شدن این فشار کمک کنید. اگر باز هم مشکل شما برطرف نشد و نشانه بین عدد یک و دو قرار نگرفت با تماس با مجموعه تعمیر پکیج ایران رادیاتور درخواست تکنسین نموده تا با حضور ایشان مشکل شما برطرف شود. دقت بفرمایید برای طول عمر بیشتر دستگاه خود در فصل تابستان که احتیاج به گرم کردن محیط خانه و محل کار ندارید، حتما شوفاز ها را خاموش کردهد و از روی پکیج قسمت رادیاتور را نیز ببندید. این کار سبب میشود که علاوه بر عدم اتلاف انرژی بر طول عمر دستگاه شما و نیز عدم نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور افزوده شود.

کمی درباره شرکت ایران رادیاتور

گروه صنعتي ايران رادياتور كه اكنون بزرگترين توليد كننده انواع رادياتورهاي آلومينيومي، پكيج شوفاژ هاي ديواري و انواع مشعل(خانگي و صنعتي) در خاورميانه مي باشد، با همت بيش 1500 نفر از كارمندان ، ومتخصصان، كارگران و همچنين توزيع كنندگان سخت كوش، خوشنام و پشت كار مديران در كنار سرمايه گذاري تدريجي پايدار با وجود  ناپايداري هاي اقتصادي موجود داراي تاريخچه اي بشرح زير مي باشد :

در سال 1358 شركت ايران رادياتور بعلت عدم تخصص صنعت ريخته گري داخلي در توليدرادياتورهاي آلومينيومي و ورود آن از اروپا با يك ماشين و تعدادي كارگر ساختماني در مساحتي حدود 1500 مترمربع در تهران تاسيس گرديد.

در سال 1359 اولين محصول رادياتور آلومينيومي داخلي وارد بازار گرديد و گرمابخش ساختمانها در سطح كشور گرديد.

در سال 1366 بعلت رشد سريع و كبود فضاي توليد، كارخانه به شهر صنعتي رشت كه از نظر فضا قابل گسترش بود، نقل مكان كرد.

در سال 1369 بعلت كيفيت عالي و قيمتهاي رقابتي  وبه ياري كمپين تبليغاتي عمويادگاربه  بزرگترين توليد كننده صنايع گرمايشي تبديل گرديد.

اواخر 1369 صادرات توليدات ايران رادياتور به 30 كشور جهان شروع گرديد.

در سال 1370 شركت مشعل كار ري براي توليد مشعلهاي  خانگي و صنعتي شروع به فعاليت نمود.

در سال 1378 شركت گيلان شكيبا براي توليد انواع حوله خشك كن شروع به فعاليت نمود.

در سالهاي 1379 الي 1384 از طرف وزارت بازرگاني بعنوان برترين صادر كننده سال معرفي گرديد.

در سال 1383 توليد پكيج شوفاژ ديواري در اين گروه آغاز گرديد.

در سال;1387 پيشرفته ترين آزمايشگاه تست انواع پكيج در سطح استاندارد هاي ملي براي هم سطح سازي محصولات بااستانداردهاي اروپايي تاسيس گرديد.

در سال 1387 توليد لوله هاي چند لايه شروع گرديد.

در سال 1393 توليد رادياتورهاي پنلي فولادي شروع گرديد.

اكنون ما:

بزرگترين توليد كننده رادياتورهاي آلومينيومي – پكيج ديواري و مشعل(خانگي و صنعتي)  در خاورميانه

يكي از سه شركت برتر توليد كننده رادياتورهاي آلومينيومي در سطح جهان

يكي از سه شركت برتر توليدكننده مشعلهاي صنعتي در جهان

يكي از ده شركت برتر توليدكننده پكيج شوفاژهاي ديواري در جهان

اكنون در اواسط راهي كه هدف گذاري شده هستيم و اميدواريم با همكاري و همت والاي پرسنل صادق ، سخت كوش و نظرات متخصصان و تشويق دست اندركاران در همه سطوح بتوانيم با كارآفريني هاي بيشتر، خدمات افزون تري را ارائه نماييم.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →