ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات آبگرمکن بوتان

نوشته شده در Feb 8, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات آبگرمکن بوتان

آبگرمکن، وسیله ای که جهت تولید آب گرم مصرفی ( صنعتی یا خانگی) و تولید گرمای مورد نیاز به کار گرفته می شود. منبع تولید انرژی بسته به نوع آبگرمکن متفاوت است. در مصارف صنعتی اغلب از آبگرمکن‌هایی استفاده می‌شود که توان تولید بخار فوق داغ را داشته باشد. آبگرمکن از جمله وسایلی ست که به منظور تهیه آب گرم منازل تهیه می شود. این وسیله در واقع به منظور راحتی و آسایش خانواده تامین می گردد و چنانچه اصول ایمنی در کارکردن با آن رعایت نشود می تواند خطر ساز و فاجعه آفرین باشد.

نمایندگی تعمیرات آبگرمکن بوتان در شهر تهران با داشتن صد شعبه و چهارصد پرسنل متخصص یکی از مکان های فوق پیشرفته برای یاری به عزیزان در زمینه تعمیر آبگرمکن میباشد. نمایندگی تعمیرات آبگرمکن بوتان با توضیح انواع آبگرمکن و طریقه مصرف و نکات لازم جهت ایمنی دستگاه در این مقاله سعی دارد که به امنیت و آسودگی خاطر شما سروران گرامی کمک نماید. شما عزیزان میتوانید تمامی نظرات و انتقادهای خود را به ما بیان نمایید و نمایندگی تعمیرات آبگرمکن بوتان با گوش جان به تمامی سخنان شما سروران گوش خواهد نمود.

سرویس آبگرمکن بوتان

پیش از اینکه در مورد سرویس آبگرمکن بوتان به شما توضیح دهیم بد نیست که اول از انواع آبگرمکن ها مطلع شویم.

۱- آبگرمکن های نوع مستقیم: نفتی، گازی، الکتریکی (منبع انرژی، درون آبگرمکن تعبیه شده است.)

۲- آبگرمکن های نوع غیرمستقیم: دوجداره، کویلی، آبگرمکن خورشیدی (منبع انرژی در جای دیگری قرار دارد. مانند آبگرمکن هایی که منبع تولید انرژی آن ها در موتورخانه ها قرار دارد.)

در هر دو حالت این آبگرمکن ها احتیاج به سرویس آبگرمکن بوتان امری اجتناب ناپذیر بوده و کاملا لازم و ضروری است. البته این کار حتما باید توسط سرویسکار آبگرمکن بوتان انجام گیرد.

در آبگرمکن های نفتی، نفت منبع تولید انرژی و حرارت است. نفت پس از عبور از کاربراتور به وسیله لوله های رابط به اجاق (محفظه احتراق) می رسد و در آنجا در مجاورت هوایی که از روزنه های اجاق وارد می شود ، مشتعل شده و ایجاد حرارت می کند. گرمای حاصل از سوخت باعث گرم شدن آب می شود. تعیین میزان سوخت ورودی به دستگاه، توسط کاربراتور انجام می شود. مقداری از حرارت در دودکش ها تلف شده و به همراه میزان قابل توجهی دود از دودکش خارج می گردد. به طور مثال آبی با دمای ۵۰ درجه سانتی گراد مورد نیاز است ، کاربراتور را روی عدد ۳ قرار می دهیم، وقتی دمای آب به ۵۰ رسید، ترموستات با تشخیص درجه گرمای آب، مانع از سوخت رسانی کامل به دستگاه می شود، (به طور کامل آن را نمی بندد تا همچنان شعله در اجاق داشته باشیم و خاموش نشود.) و در واقع کاربراتور همیشه نشتی دارد. هر چه دودکش بلندتر باشد مکش آن بیشتر شده و موجب انتقال دود به سمت بالا می گردد.

چنانچه در دود حاصل از سوختن شعله، هوا (اکسیژن) وجود داشته باشد، دود به رنگ سفید خواهد بود. دود سیاه رنگ نشان دهنده وجود سوخت ناخالص در ماده سوختنی ست. ظرفیت حرارتی آبگرمکن را، کاربراتور، اجاق و عددی که روی کاربراتور، تعیین می کند.

در آبگرمکن گازی، گاز منبع تولید انرژی و حرارت است و به دو صورت کپسول و گاز شهری وجود دارد. کپسول ها حاوی مایع تحت فشار هستند.

تعمیر آبگرمکن بوتان

دقت نمایید که شرکت ریکان یکی از معتبرترین مراکز تعمیر آبگرم کن بوتان سالانه به بیش از ده ها هزار شرکت و منزل سرویس دهی جهت تعمیر آبگرمکن بوتان را دارد. این گفته به این خاطر بیان شده است که شما کامل به میزان تجربه این شرکت در راستای تعمیر آبگرمکن بوتان خود پی برده و بدانید و آگاه باشید که دستگاه خود را مطابق روز اول و صحیح و سالم دریافت خواهید کرد. در پایان خاطر نشان میکنیم که تعمیر آبگرمکن بوتان توسط اشخاص با دانش کم بسیار بسیار خطرناک و حادثه افرین میباشد.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →