ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس (ZIEMENS)

نوشته شده در Feb 8, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس (ZIEMENS)

استفاده از ماشین لباسشویی در بین خانواده های ایرانی در قرن اخیر همچون تمامی دنیا مرسوم و الزامی شده است. استفاده مداوم از هر وسیله الکترونیکی و یا مکانیکی احتیاج به مراقبت و صد البته در هنگام خرابی تعمیر را دارد. تعمیر ماشین لباسشویی نیز ار این فاغده مستثنی نبوده و این نیاز به مراتب بیشتر از سایر وسایل و لوازم خانگی در مورد این وسیله حس میشود زیرا که به نوعی آچار فرانسه خانه و اشپزخانه محسوب میگردد. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در راستای پاسخگویی به این نیاز در تمامی مناطق شهر تهران افذام به تاسیس شعبعات پیشرفته کرده است به گونه ای که درست کردن ماشین لباسشویی شما در کمتر از یک ساعت ارزویی بود که ما به توانستیم به ان دست پیدا کنیم. شرکت ریکان پرسابقه ترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس برای رسیدن به این مهم با استخدام صدها تکنسین جاون و با تجربه و انجام تست های گوناگون از اینان و همچنین شرکت دادن انها در کلاس های آموزشی دوره ای، توانسته است نسبت یه رضایت مندی مشتریان از خدمات انجام گرفته اقدانات مثبتی را انجام دهد. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس تمامی قطعات مصرفی توسط تکنسین های این شرکت را شش ماه ضمانت کرده و در صورت بروز هر گونه ایراد و مشکل این بار به صورت رایگان تکنسین را به منزل شما سروران گرامی گسیل خواهد کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

دقا بفرمایید که به علت حساسیت و کیفیت بالای مواد تشکیل دهنده ماشین لباسشویی زیمنس، برای دیرتر مراجه کردن به مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس از ریختن لباس ها و وسایلی که قصد شستن آنها را دارید، بیش از حجم مجاز خودداری نمایید. این کار سبب خرد شدن ساچمه های بلبرینگ دستگاه شما شده و شما برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس متحمل هزینه بالایی خواهید شد. به این نکته نیز توجه فرمایید که لباس ها در هنگام خشک بودن به مراتب وزن کمتری دارند تا در هنگامی که خیس خواهند شد. آب وارد شده به منافذ لباس ها وزن آنها را گاهی حتی به هفت برابر میرساند. بهترین راه برای اینکه وزن لباس ها برای شما حدواپدا معلوم شود، درب جلو ماشین لباسشویی است. این در شیشه ای بود و شما توانایی دیدن لباس ها را از بیرون دارید. توصیه مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس به شما شهروندان گرامی این است که لباس ها تا نصف شیشه چر کنید از قرار دادن لباس های پشمی و سنگین نیز در یک بار شستشو خودداری فرمایید. شرکت ریکان با داشتن مجموعه منحصر به فرد برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس آمادگی بیست و چهار ساعته خود را برای پاسخگویی به تمامی سوالات شما سروران اعلام مینماید.

تعمیر لباسشویی زیمنس

بعد از انجام تعمیر لباسشویی زیمنس حتما از تکنسین مربوطه تقاضای فاکتور با مهر شرکت را نمایید. دقت بفرمایید که این فاکتور بیانگر قطعات مصرفی در تعمیر لباسشویی زیمنس شما میباشد و ضمانت نامه این قطعات نیز فاکتور ارائه شده است، پس آن را در جای امن و قابل دسترس بگذارید تا در صورت نیاز از آن استفاده نمایید.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →