ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک (arcelik)

نوشته شده در Feb 14, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک (arcelik)

در سالهای اخیر کشور ترکیه پیشرفت های بسایری در جذب مشتری برای محصولات لوازم خانگی خود کرده است. در ایران نیز برند آرچلیک داران طرفداران بیشماری میباشد. به علت این استقبال و این حجم از طرفداران پرشمار نیاز به یک نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی بیش از هر زمان دیگری احساس میشد. شرکت ریکان با توجه به نکات بالا و برای رضایت خاطر بیشتر مشتریان گرامی اقدام به تاسیس بیست و دو شعبه در مناطق بیست و دو گانه تهران برای نمایندگی تعمیرات ماشینن لباسشویی آرچلیک کرده است. با این اقدام دیگر وقت و انرژی مصرف کنندگان عزیز تلف نخواهد شد و این عزیزان میتوانند با تماس با ما برای بازگرداندن سلامت به دستگاه خود و استفاده مداوم از آن با خیال راحت اقدام نمایند. بدین منظور نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک با استخدام تکنسین های فنی مجرب و همچنین آموزش های دوره ای الزامی برای آنها توانسته است گام مثبتی در ثبت لبخند به لبان مشتریان بردارد. توجه داشته باشید که ما همچنان برای پیش بردن اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اقدام به جذب جوانان جویای کار و کار آموز در زیمنه های مختلف خواهیم کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک

در هنگام نصب دستگاه خود به این نکته توجه داشته باشد که کلیه سوالات و پرسش های خود را از تکنسین مربوط تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک بپرسید. زیرا بعد از انجام کار و خارج شدن ایشان از منزل اگر سوالات و ابهاماتی برای شما باقی مانده باشد در هنگام استفاده از دستگاه دچار مشکل خواهید شد. به توجه به متن بالا شما عزیزان میتوانید برای نصب و سرویس ماشین لباسشویی خود نیز از مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک استفاده نمایید. شایان ذکر است در داخل شرکت بخشی به تازگی راه اندازی شده که شما سروران گرامی میتوانید هر گونه انتقاد و پیشنهاد خود را برای بهتر شدن کار توسط تکنسین های ما، مطرح نموده و علاوه بر آن میتوانید با یادداشت کد پیگیری خود مطلب بیان شده توسط خود را پیگیری کنید. این کار علاوه بر کمک به شما برای حل معضل به وجود آمده ناخواسته به ما نیز برای ارائه خدمات بهتر کمک شایانی خواهد کرد. مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک تمامی انتقادهای شما عزیزان را به گوش جان سپرده و دست شما رابرای یاری ما به گرمی میفشارد.

تعمیر لباسشویی آرچلیک

یکی از نکات مهم در هنگام استفاده از دستگاه تراز بودن ماشین لباسشویی است. این تراز بودن فقط در هنگام نصب دستگاه توسط تکنسین مرکز تعمیر لباسشویی آرچلیک مهم نیست، بلکه در هنگام استفاده نیز با درست انتخاب کردن لباس ها شما باید به تراز بودن البسه مصرفی کمک کنیدو به این منظور شما برای کاهش تعداد دفعات استفاده از مرکز تعمیر لباسشویی آرچلیک همیه لباس های خود را به صورت قرینه و تراز مثلا یک لباس ضخیم با دو عدد لباس نازک و غیره استفاده کنید. 

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →