HTML block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

پاکت جاروبرقی

نوشته شده در Feb 15, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

پاکت جاروبرقی

انواع پاکت جاروبرقی

اگر قصد خرید پاکت جاروبرقی را دارید نیاز نیست به خیابان بروید و تک تک مغازه ها رو بررسی کنید !!! فقط کافیست با شماره ما تماس بگیرید تا بدون محدودیت پاکت جاروبرقی را به دستتان برسانیم. ما به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تعمیر لوازم خانگی در سطح تهران ، توانسته ایم با کمک تکنسین های مجرب کلیه مناطق تهران را پوشش دهیم پس اصلا نگران محل زندگی خود نباشید و بدون درنگ برای خرید پاکت جاروبرقی خود ما را شماره گیری فرمایید.

در این مطلب توضیح مختصری در رابطه با مزایای استفاده از پاکت جاروبرقی و تعویض آن می دهیم.

پاکت جاروبرقی استاندارد دارای مزایای بسیار زیادی است که در این بخش بعضی از آنها را بیان خواهیم کرد.

پاکت جاروبرقی به صـورت 5 لایه بوده و موجب می شود ذرات معلق ، گرد و غبار و سـایر آلـودگی ها از پاکت جاروبرقی عبـور نکند و از گردش این ذرات كه باعـث ایجاد بیمـاری و حساسیت های مختلف میشود جلوگـیری نماید و محیطـی مناسـب برای شـما و فرزندانتان فراهم نماید .

بعلـت اینكـه در اتصـال لایه هـای مخـتلف برخـلاف سـایر پاكت های كاغـذی از هیچگونه چسـبی استفاده نمی شـود ( با استفاده از سیسـتم روز دنیا لمینت می شود) منافذ فیلـتر به آسانی مسـدود نگردیده و در حجم ثابت در مقایسه با پاکت جاروبرقی امكان جذب گرد و غبار بیشتری را داشته و در نتیجه تعـداد مصـرف پاکت جاروبرقی نسـبت به كاغذی كاهش میابد. و همچنین بدلیل عدم ایجاد مقاومت نا برابر امکان پاره شدن این پاکت ها در دستگاه جاروبرقی منتفی گردیده و از نفوذ آلودگی به داخل دستگاه و صدمه به آن جلوگیری می نماید.

استفاده از سیستم پیشرفته در لمینت لایه های پاکت جاروبرقی باعث می شود در هنگام بكارگیری فشار كمتری به موتور دستگاه وارد گردد و طـول عمـر جاروبرقی افزایش یابد. متاسفانه بدلیل عدم لمینت در تعداد زیادی از پاكت هـای وارداتی صدمات فراوانی به جاروبرقی ها وارد می گردد.

شاید فکر کنید این گفته ها برای تعویض پاکت جاروبرقی بی اهمیت باشد ولی رعایت کردن و عمل کردن به همین نکات کوچک در مورد پاکت جاروبرقی عمر دستگاه را تا چندین برابر افزایش می دهد..

اگر پاکت جاروبرقی شما پارچه ای است حتما از نمایندگی ای که خرید کرده اید یک پاکت دیگر مشابه همان به عنوان ذخیره دریافت نمایید تا در به مرور زمان در اثر فرسوده شدن بتوانید تعویض نمایید. حال اگر می خواهید پاکت جاروبرقی خود را تعویض نمایید بهتر است برای اینکه خاک و گرد و غبار از آن خارج نشود تکه ای چسب به دهانه آن بچسبانید تا دیگر دچار این مشکل نشوید. با انجام این کار ساده مشکل به وجود آمدن گرد و خاک به راحتی بر طرف می شود.

این مطلب را هرگز فراموش نکنید که حتما این کار را در بیرون از منزل و در یک محیط باز انجام دهید تا گرد و خاک پاکت جاروبرقی به داخل منزل آورده نشود. بهتر است همیشه از دو پاکت استفاده نمایید و پس از خالی کردن اولی آن را بشویید تا برای استفاده مجدد کاملا تمیز و آماده باشد. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هر چند وقت یکبار فیلتر دستگاه خود را بشویید و سالی یکبار اقدام به تعویض آن نمایید.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ - تعمیر یخچال سامسونگ در تهران
نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ - تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

Oct 31, 2020 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

اگر ساکن تهران هستید و به دنبال یک نمایندگی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایش تمام پست های →