ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر فلر (Feller)

نوشته شده در Feb 19, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر فلر (Feller)

سرعت در زندگی روزمره مردم جهان یکی از بالاترین فاکتورهای اساسی اجرایی آنها میباشد. تمامی اختراعات و ابداعات بشر به منظور سریعتر انجام دادن کار بوده است. ماکروفر نیز برای گرم کردن غذا بسیار پر سرعت تر از گاز بوده و برای همین فاکتور طرفداران بسیاری دارد. اما یکی از حساس ترین لوازم خانگی های موجود ماکروفر است که به سادگی به تعمیر ماکروفر نیاز پیدا میکند. نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر در هر بار مراجعه به منزل یا محل کار شما راهنمای درست استفاده کردن از این وسیله حساس را شفاهی و کتبی به شما مصرف کنندگان عزیز ارائه خواهد داد و شما با عمل کردن به این توصیه ها میتوانید از کار کردن با دستگاه لذت ببرید. نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر در تهران دارای شعبات زیاد و گسترده بوده و تمامی تکنسین های این مجموعه با آخرین فن آوری و دانش به روز آشنایی کامل دارند. شرکت ریکان تنها نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر در تهران است که با ارائه ضمانت نامه یک ساله و نیز دادن این اطمینان به مشتری گرامی که برای دیگر خدمات غیر مزبوط به گارانتی نیز بیست درصد تخفیف ویژه دارد، توانسته است جایگاه مورد قبولی را در نگاه مصرف کننده عزیز برای خود و مجموعه پویا خود کسب کند.

تعمیر ماکروفر فلر

دقت بفرمایید که به هیچ عنوان در داخل ماکروفر نباید از ظروف فلزی استفاده کرد. برای بیشتر توضیح دادن این جمله در اینجا مجموعه ای از ظروفی که ممکن است به دستگاه شما آسیب زده و شما را نیازمند تعمیر ماکروفر فلر نمایند بیان خواهد شد. امید است با توجه به این نکات و نیز تماس با بخش فنی مجموعه ریکان و دریافت پاسخ پرسش های مربوطه خود از کارشناسان مجرب ما به طول عمر دستگاه خود و نیز کاهش تعداد دفعات تعمیر ماکروفر فلر خود کمک نمایید. کلا برگشت اشعه به داخل مگنت ران دستگاه و در نهایت جرقه زدن دستگاه در حین استفاده یکی از شایع ترین خرابی های این دستگاه کارآمد و حساس است، این مشکل مهم ترین دلیل آن استفاده از ظروف رسانا جریان برق است. تمامی ظروف فلزی، آلومینیومی، مسی، رویی، و از این دست ظروف هرگز نباید در داخل ماکروفر مورد استفاده قرار گیرند. ظروف چینی و سرامیکی و کریستال بهترین ظروفی هستند که میتوان از آن در داخل ماکروفر استفاده کرد. اما باید توجه داشته باشید که این ظروف نیز نباید دارای لبه ها و نقش و نگار طلایی و نقره ای و غیره باشند. ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف نیز در دماهای پایین میتوان مورد استفاده قرار داد اما توصیه پزشکان این است که به علت سرطان زا بودن این قیبل از ظروف نباید آنها را داغ و یا برای داغ کردن غذا از آنها استفاده نمود. در پایان امیدواریم که با رعایت نکات فوق هرگز نیازمند تعمیر ماکروفر فلر خود نشوید.

روش صحیح استفاده از ماکروفر

توجه داشته باشید که میتوانید برای بهتر داغ شدن غذا و نیز پخش نشدن غذا در داخل محفظه ماکروفر از درب مخصوص ماکروفر استفاده نمایید. شما میتوانید برای تهیه این درهای مخصوص و استاندارد با مرکز تعمیر ماکروفر فلر تماس بگیرید و سفارش خود را بیان کنید.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر ناسیونال (NATIONAL)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر ناسیونال (NATIONAL)

Mar 4, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر ماکروفر ناسیونال خود در هنگام...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر مولینکس (MOULINEX)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر مولینکس (MOULINEX)

Mar 4, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

از ابتدای خلقت انسان تا به امروز همواره مشکل...

نمایش تمام پست های →