HTML block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)

نوشته شده در Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه (mabe)

همواره داشتن یخچال فریزر در خانه جز واجبات و ملزومات زندگی بوده است. اما با گران شدن خانه و همچنین روی آوردن مردم به خانه های کوچک وجود یخچال فریزر مجزا از یکدیگر بسیار جاگیر و مشقت بار میشود. استفاده از ساید بای ساید بسیار کار را برای این دست از مصرف کنندگان راحت کرده است. نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه به منظور رفاه حال شهروندان عزیز همواره جشنواره های تخفیفی ویژه ای ارائه میکند که در هر فصل سال بعد از خرابی و ایراد در دستگاه میتوانید برای تعمیر ساید بای ساید خود اقدام نمایید و از تخفیفات ویژه آن فصل استفاده کنید. بدین منظور با ارائه برگه فاکتور در انتهای کار که حتما باید در پایین این برگه مهر نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه خورده باشد میتوانید در سایر خدمات نیز از آن بهره ببرید. شرکت ریکان با داشتن شعبات گوناگون و داشتن تکنسین های مجرب و کارآمد توانسته است بخش وسیعی از نیازهای بازار مصرف کننده را در زمینه نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید مابه برآورده کند. دقت فرمایید به دلیل حساسیت بالای دستگاه هرگونه تغییر و احساس خرابی در مورد قطعات و اجزا تشکیل دهنده را حتما بدون فوت وقت به شرکت ریکان اطلاع داده تا هر چه سریعتر ایراد برطرف گردد و اسیب به قسمت های دیگر سرایت نکند.

تعمیر ساید بای ساید مابه

بعد از جابه جایی ساید بای ساید و انتقال آن به خانه و محل کار خود دقت نمایید که در هنگام این انتقال اگر درب منزل شما کوچکتر از عرض دستگاه بوده میتوانید با تماس با مرکز تعمیر ساید بای ساید مابه تقاضای تکنسین برای باز کردن درهای قسمت یخچال و فریزر ساید را نمایید. حتما این کار باید در حضور تکنسین فنی صورت گیرد تا از شکستگی و ضربه خوردن درهای دستگاه شما جلوگیری کند. به هیچ عنوان اجازه ندهید کارگران باربری اقدام به انجام این کار نمایند، حتی اگر بنا به گفته خودشان سالها این کار را انجام داده و در آن تبحر دارند. خسارت به دستگاه شما و بخش بیرونی آن جبران ناپذیر بوده و اگر مرکز تعمیر ساید بای ساید مابه این کار را برای شما انجام دهد این خسارت محال و یا در صورت اتفاق جبران پذیر میباشد. بعد از جابه جایی نیز برای نصب مجدد درهای به روی بدنه ساید بای ساید باید حضور تکنسین مرکز تعمیر ساید بای ساید مابه به مانند اول امکان پذیر شود. تمامی مطالب بالا به جهت حفظ زیبایی دستگاه شما بوده است زیرا بر طبق نظر سنجی ها ساید بای ساید مابه در ردیف سه ساید بای ساید اول جهان در زمینه زیبایی و ظرافت میباشد. پس با اعتماد به مجموعه ریکان که معتبرترین مرکز تعمیر ساید بای ساید مابه میباشد به طول عمر دستگاه خود کمک نمایید.

سرویس ساید بای ساید مابه

دقت بفرمایید که ساید بای ساید شما برای تعویض فیلتر های داخلی و بیرونی و همچنین چک کردن فن و اجزا داخلی آن احتیاج به سرویس سالیانه دارد. شما میتوانید برای سرویس ساید بای ساید مابه خود در زمینه فیلترها با تلفن شرکت ریکان تماس گرفته و در خواست سرویسکار مجرب را نمایید. مطمئن باشید که اینکار در نگهداری و مراقبت از دستگاه شما نقش بسزایی را ایفا میکند.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ - تعمیر یخچال سامسونگ در تهران
نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ - تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

Oct 31, 2020 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

اگر ساکن تهران هستید و به دنبال یک نمایندگی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایش تمام پست های →