ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)

نوشته شده در Feb 20, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر آریستون (ARISTON)

یکی از پرکاربردترین وسایل جهان در بین لوازم خانگی ماکروفر میباشد. در دنیا این وسیله لوکس طرفداران پر شماری دارد و جز وسایلی است که هم در خانه و هم محل کار کاربرد فراوانی دارد. به هنگام تعمیر ماکروفر نیز وسیله ای است که به سرعت آماده استفاده مجدد میگردد. نمایندگی تعمیرات ماکروفر آریستون در سالهای اخیر توانسته است رکورد خدمت رسانی به همشهریان را بشکند و در کمتر از یک ساعت به طور کلی مشکل را برطرف نماید. اینکار میسر نمیشد مگر با سعی و تلاش شبانه روزی همکاران ما در شرکت ریکان و همچنین تاسیس شعبات پیشرفته در سرتاسر شهر تهران. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیرات ماکروفر آریستون جز صد شرکت برتر اشتغال افرینی برای جوانا این مرز بوم بوده و توانسته است با آموزش های رایگان و همچنین پشتیبانی بیست و چهار ساعت از تکنسین ها، جوانان فنی و مجربی را به این مرز و بوم معرفی کند. ما افتخار داریم که با اعتماد شما مصرف کننده عزیز و نیز کوشش شبانه روزی خود و البته عنایت خداوند منان بتوانیم سهمی کوچک در براندازی مشکل عذاب آور بیکاری جوانان این سرزمین بردارد. در پایان نمایندگی تعمیرات ماکروفر آریستون امیدوار است که بتواند سنگینی این بار را به دوش کشیده و در تمامی این مسیر کمک و یاری شما سروران گرامی نیز داشته باشد.

تعمیر ماکروفر آریستون

یکی از رایج ترین ایرادات ماکروفرها در هنگام بروز نوسان برق است. بدین ترتیب که هر گاه در حین استفاده از ماکروفر و یا در هنگامی که از آن استفاده ای ندارید، دستگاه بدون محافظ جریان برق باشد امکان اینکه نوسان برق برای برد دستگاه شما مشکل درست کند بسیار بالاست. برای درک کردن اینکه اگر این اتفاق افتاد به چه شکلی قابل رویت و تفهیم است این نکته را مد نظر قرار دهید که اگر هیچ علامتی بر روی دیسپلی دستگاه یا همان نمایشگر دستگاه وجود نداشت آسیب به برد دستگاه شما رسیده و شما نیازمند تعمیر ماکروفر آریستون هستید. برای تعمیر ماکروفر آریستون در زمینه برد حتما نیاز به کارشناس فنی مجرب دارید و البته نگران نباشید، شرکت ریکان با داشتن بیش از صد تکنسین مجرب و کاربلد با یک تماس آماده است که برای رفع مشکل شما اقدام کند. مرکز تعمیر ماکروفر آریستون ضمانت کلیه قطعات و لوازم جانبی به کاربرده توسط کارشناسان خود را به صورت کتبی به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

تاریخچه شرکت آریستون

برند آریستون یکی از زیر مجموعه های شرکت ایندزیت است، نام تجاری آریستون در سال 1958 خلق شد و به سومین پسر آریستد مرلونی (صاحب شرکت ایندزیت) به نام ویتوریو مرلونی اختصاص یافت .

این شرکت در سال 2000 مالکیت  شرکت Stinol در روسیه را بدست آورد و هم چنین در سال 2001 شرکت GDA و برند HOTPOINT در انگلستان را صاحب شد .

در سال 2004  دو کارخانه جدید یکی در روسیه و دیگری در لهستان افتتاح گردید .

در سال 2007 شرکت ایندزیت نام تجاری گروهی جدیدی بنام Hotpoint-Ariston را ارائه کرد . 

در سال 2010 آندریا مرلونی به مقام ریاست منصوب شد و پدرش ویتوریو مرلونی پس از 35 سال موفقیت در مقام رئیس افتخاری باقی ماند .

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →