ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر کنوود (KENWOOD)

نوشته شده در Mar 3, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر کنوود (KENWOOD)

در دو دهه اخیر نیاز و علاقه به استفاده از وسایل جایگزین وسایل قدیمی، برای سرعت بخشیدن به کارهای آشپزخانه بیش از پیش دیده شده است. یکی از این وسایل ماکروفر بوده، که از نظر علاقه مصرف کنندگان روزانه بر آمار آن اضافه میشود. نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود توانسته است با عنایت به خداوند متعال و همچنین تلاش شبانه روزی پرسنل زحمت کش خود بخش عمده نیاز مصرف کننده را به تعمیر ماکروفر برآورده کند. یکی از فرصت هایی که این شرکت برای مصرف کنندگان خود ایجاد کرده است، مشاهده تمامی مراحل فرآیند تعمیرات در منزل خود مشتری است. نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود با اعزام تکنسین های مجرب و فنی و همچنین پشتیبانی بیست و چهار ساعته از نیروهای اعزامی خود تمامی تلاش و کوشش خود را مبنی بر رضایت مندی مشتریان خود به کار بسته تا بتواند بیش از گذشته اعتماد شما سروران گرامی را جلب کند. یکی از معدود مشکلاتی که همواره همشهریان تهرانی ما با آن سر و کار دارند معطلی بیش از حد برای حضور تعمیرکار در منزل یا محل کار ایشان است. شرکت ریکان با احداث سی شعبه مستقل و پیشرفته نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود در مناطق بیست و دو گانه تهران توانسته است وقت معطلی و اتلاف وقت مصرف کنندگان را به حداقل رسانده و در کمترین زمان ممکن توانسته است کار مشتریان عزیز را به اتمام برساند.

تعمیر ماکروفر کنوود

دقت بفرمایید که به علت حساسیت بیش از حد این دستگاه حتما باید از لحاظ تعمیر ماکروفر کنوود این کار به دست شخص مطمئن و کار بلد سپرده شود. ممکن است سوال شود که در لحظه خرابی و یا احساس ایراد سریعترین خواسته مصرف کننده همانا تعمیر سریع و برگشت دستگاه به حالت اولیه میباشد. در آن شرایط چگونه مصرف کننده گرامی بتواند کاربلدی و یا عکس این قضیه را تشخیص دهد؟ پاسخ ما به شما این است که از همان روز اول خرید دستگاه در کنار ماکروفر خود یک شماره از مرکز تعمیر ماکروفر کنوود نگه داشته و در صورت نیاز از آن استفاده نمایید. این کار باعث شده که همواره تکنسین و کارشناس مجرب از این مرکز برای منزل و یا محل کار شما اعزام گردد. اینگونه شما هرگز با شخص ناشی و تازه کار مواجه نخواهید شد، زیرا تمامی پرسنل برای استخدام در مرکز تعمیر ماکروفر کنوود باید از امتحانات سخت گذر کرده و سپس مشغول به کار شوند. الویت شرکت همواره رعایت حق و رضایت مصرف کننده بوده و تا روز آخر برقراری یر این عهد پایبند خواهد بود.

کمی در مورد تاریخچه کنوود

کمپانی کنوود در سال 1936 توسط شخصی به نام «کنث مانیارد وود» تحت عنوان «Dickson & Wood» در زمینه فروش، نصب و تعمیر تلویزیون و رادیو شروع به کار کرد. کمپانی با تولید ماشین های آشپزخانه Kenwood chef و از سال 1950 به شهرت رسید. کمپانی کنوود در سالهای 1968 تا 1989 جزیی از شرکت Thorn EMI به حساب می آمد ولی در سال 1992 سهام آن در بورس به فروش رسید. 

از میان تمامی محصولات کنوود، ماشین های آشپزخانه کنوود تنها موردی است در داخل انگلستان تولید می شود. با روند جهانی شدن اقتصاد، ساخت تمامی محصولات کنوود به استثنای ماشین های آشپزخانه و مخلوط کن های صنعتی، در کشور چین انجام می شود. امروزه حتی میکسرهای کنوود نیز بیشار در چین تولید می شود تا هاونت (محل استقرار کارخانه کنوود در جنوب انگلستان). هم اکنون نیز ماشین های آشپزخانه کنوود رتبه اول فروش در بریتانیا را نسبت به دیگر برند ها  داراست.      

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →