ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر سوپرا (SUPRA)

نوشته شده در Mar 3, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر سوپرا (SUPRA)

در تمامی بازارهای صنایع مختلف هستند برندهایی که از نظر شناخت در سطح درجه دوم یا سوم قرار دارند ولی از نظر کیفیت به ندرت بتوان فرقی در آنها با برندهای مطرح و به اصطلاح غول آن صنعت پبدا کرد. یکی از برندهایی که جملات بالا در مورد آن صدق میکند در زمینه تولید محصولات لوازم خانگی برند سوپرا میباشد. این برند در زمینه تولید و تعمیر ماکروفر نیز صاحب منصب بوده و همواره توانسته است رضایت مصرف کننده را کسب نماید. نمایندگی تعمیرات ماکروفر سوپرا با احداث شعبات گوناگون و همچنین استخدام کارشناسان فنی و ماهر توانسته است به معروفیت بیش از پیش این برند کمک نماید. در تمامی مدت زمان استفاده از دستگاه توجه نمایید که نمایندگی تعمیرات ماکروفر سوپرا فقط برای زمان ایراد و اشکال نیست، ما میتوانید با تماس با ما هر گونه سوال در مورد نخوه استفاده از این محصول را دارید، بپرسید. یکی دیگر از خدمات منحصر به فرد نمایندگی تعمیرات ماکروفر سوپرا اعزام تکنسین های وارد به دستگاه صرفا برای آموزش کار با تمامی امکانات ماکروفر سوپرا با نازلترین قیمت میباشد. شما میتوانید از تمام مراحل آموزشی که توسط همکاران ما به شما ارائه میگردد نیز فیلم تهیه کرده تا در صورت نیاز دوباره با مشاهده آن با تازه کردن حافظه خود به استفاده بهتر از دستگاه کمک نمایید.

تعمیر ماکروفر سوپرا

یکی از ایرادات شایع در زمینه تعمیر ماکروفر سوپرا جرقه زدن در داخل محفظه دستگاه به هنگام استفاده از آن میباشد. دقت نمایید که ایراد یک شبه و یک دفعه ای اتفاق نمی افتد. به طور کلی استفاده زیاد از فلزات و یا ظروف دارای آلومینیوم، مس و... منجر به سوختن لامپ اشعه یا همان مگنت ران دستگاه شده و شما باید این قطعه را توسط تکنسین مرکز تعمیر ماکروفر سوپرا تعویض نمایید. پس در انتخاب ظرف داخل ماکروفر خود دقت نمایید تا ایرادات به سراغ دستگاه شما نیایند. البته شما باید بعد از دیدن اولین جرقه مراتب را به اولین و نزدیکترین مرکز تعمیر ماکروفر سوپرا گزارش داده و منتظر حضور کارشناس شوید. استفاده از دستگاه در حال جرقه زدن نه تنها به غذا و یا وسیله ای که احتیاج به گرم شدن دارد، آسیب میرساند بلکه منجر به خرابی بیشتر و همچنین آسیب زیاد به بدنه داخلی ماکروفر نیز میگردد.

کمی در مورد شرکت سوپرا

در سال های اخیر شایعاتی مبنی بر اینکه شرکت سوپرا متلعق به خانواده آقای هاشمی رفسنجانی میباشد یر سر زبان ها افتاد. در اینجا قویا این مسیله را تکذیب کرده و اعلام میکنیم که شرکت سوپرا برای اولین بار در کیش افتتاح گردید و با سفارش شرکت دوو و این شرکت هیچ گونه ارتباطی با جناب آقای هاشمی رفسنجانی و یا هیچ یک از بستگان ایشان ندارد.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →