ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر مولینکس (MOULINEX)

نوشته شده در Mar 4, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر مولینکس (MOULINEX)

از ابتدای خلقت انسان تا به امروز همواره مشکل پخت و پز غذا یکی از اساسی ترین نیاز های بشر بوده است. امروزه با اختراع ماکروفر این مشکل برای انسان قابل حل شده و بسیار کار را برای مصرف کننده آسان کرده است. اما همانطور که استفاده از آن بسیار لذت بخش است در هنگام تعمیر ماکروفر نیز باید به نکاتی خاصی توجه کرد. نمایندگی تعمیرات ماکروفر مولینکس برای اولین بار در ایران اقدام به تاسیس سی شعبه مجزا با قابلیت های پیشرفته و منحصر به فرد برای راحتی همشهریان عزیز کرده است. دانستن این نکته بسیار الزامی است که با توجه به محبوبیت فوق العاده این برند در ایران بسیاری از مصرف کنندگان عزیز پیش از اینکه برای دستگاه مشکل و یا ایرادی پدید آید اقدام به دانستن شماره و یا آدرس نزدیکترین نمایندگی تعمیرات ماکروفر مولینکس میکنند. این کار بسیار پسندیده و نیکو میباشد زیرا که در هنگام خرابی دستگاه فرد دچار نگرانی و یا استرس ناشی از این خرابی و همچنین نگرانی از اینکه آیا پس از تعمیر دستگاه به حالت اول برمیگردد یا خیر، را ندارد. نمایندگی تعمیرات ماکروفر مولینکس همواره در کنار شما و در خدمت تمامی مردم شهر تهران بوده و بر خود میبالد که بتواند آرامش را به خانواده ایرانی هدیه دهد.

تعمیر مارکوفر مولینکس

یکی از نقاط حساس در ماکروفر که البته بسیار هم مورد بی توجهی و بی دقتی قرار میگیرد، زبانه در ماکروفر است، این قطعه حساس در تعمیر ماکروفر مولینکس بسیار مورد استفاده قرار گرفته و اکثرابا توجه به آمار پنجاه درصد مشکلات مصرف کنندگان از این ناحیه بوده است. دقت بفرمایید که در صورت شکستگس و یا از کار افتادن بخشی یا به طور کلی زبانه در حتما باید با مرکز تعمیر ماکروفر مولینکس تماس برقرار کرده و پس از بیان مشکل خود اقدام به درخواست تکنسین فنی نمایید. به هیچ عنوان از روش های خودسرانه مانند چسبانده دو قطعه شکسته به هم و یا اتصال به وسیله جوش های مختلف آهنی و پلاستیکی، استفاده نکنید. زیرا این کار سبب میشود که در مرحله اول دستگاه کار قبلی خود را انجام ندهد و در مرحله حادتر باعث اتصالی در دستگاه و پریدن فیوز منزلتان میگردد. پس قبل از اقدام به انجام هر کار غیر حرفه ای مراتب را به نزدیکترین مرکز تعمیر ماکروفر مولینکس اطلاع داده و پس از راهنمایی های ایشان عمل مورد نطر را انجام دهید.

کمی در مورد شرکت مولینکس

مولینکس یک شرکت تولید کننده فرانسوی لوازم خانگی کوچک می باشد. غذا ساز، میکسر و مخلوط کن، همزن، پلوپز، سرخ کن، اتو بخار، جارو برقی و شارژی و دیگر لوازم کوچک خانگی از جمله تولیدات این شرکت هستند. شرکت ریکان مرکز معتبر تعمیر ماکروفر مولینکس در تهران است.  

شعار این شرکت Life gets easier است که در تبلیغات فارسی تحت عنوان زندگی آسان می شود بیان می‌گردد.

 

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →