ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

نوشته شده در Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل کار هر فردی بی شک ماکروفر است. بی گمان استفاده از این وسیله چنان همگانی و عمومی شده است که نمیتوان نبود آن را برای ساعتی نیز تصور کرد. در هنگام تعمیر ماکروفر اما چیزی که بیش از همه مصرف کننده گرامی را آزار میدهد نداشتن مهارت کافی کارشناس مربوطه است. نمایندگی تعمیرات ماکروفر بلک اند دکر با داشتن بیش از صد و سی تکنسین کاربلد و البته امتحان پس داده توانسته است این بخش از دغدغه ذهنی مصرف کننده را به حداقل رسانده و در جهت حفظ آرامش و آسودگی خیال همشهریان عزیز گام بردارد. شرکت ریکان با چهل سال سابقه در نمایندگی تعمیرات ماکروفر بلک اند دکر در خدمت کلیه همشهریان تهرانی عزیز میباشد. توصیه میگردد که حتما بعد از احساس خرابی و یا ایراد در ماکروفر خود با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بلک اندکر تماس گرفته و درخواست کارشناس نمایید.

تعمیر ماکروفر بلک اند دکر

یکی از ایرادات متداول در هنگام مصرف ماکروفر نچرخیدن سینی کف دستگاه میباشد. این ایراد از آن جهت اهمیت دارد و نیاز به تعمیر ماکروفر بلک اند دکر را برای مصرف کننده عزیز غیر قابل انکار میکند که، اگر سینی کف دستگاه به خوبی نچرخد، غذا و یا وسیله ای که نیاز به گرم شدن و یا یخ زدایی را دارد، نمیتواند به طور مستمر در مقابل اشعه قرار دهد. به این ترتیب نیمی از غذا خنک و یا یخ بوده و نیمی دیگر بسیار داغ و حتی سوخته شده است. برای تعمیر ماکروفر بلک اند دکر در این زمینه حتما باید کارشناس فنی در منزل و یا محل کار شما حضور رسانیده و اقدام به تعویض موتور کف که مسئول چرخاندن سینی دستگاه شما است را تعویض نمایند. اما گاهی این ایراد مربوط به موتور کف شما نیست، از دیگر ابزار کمک کردن برای چرخیدن سینی دستگاه کوبل سه شاخه وسط ماکروفر است. یک قطعه پلاستیکی در هنگام شکستن و یا ترک وخرابی مانع از چرخش کامل سینی شما میشود. برای تعمیر ماکروفر بلک اند دکر در این مورد نیز شما نیازمند تماس با شرکت ریکان میباشید.

کمی در مورد شرکت بلک اند دکر

«بلک اند دکر» حاصل شراکت دو مهندس نخبه و کارآفرین به نام‌های «دانکن بلک» و «آلونزو دکر» است. این دو در سال ۱۹۱۰ میلادی با راه‌اندازی کارگاهی در بالتیمور مریلند اقدام به راه‌اندازی این شرکت کردند.

در سال ۱۹۱۷ این شرکت توانست امتیاز دریل با دستهٔ تفنگی و سوییچ روی بدنه را به نام خود ثبت کند. در زمان جنگ جهانی دوم تقاضا برای دریل‌های قابل حمل این شرکت در کارخانه‌های هواپیماسازی افزایش چشمگیری یافت و نیروی هوایی ایالات متحده چندین بار از این شرکت تقدیر به‌عمل آورد. بعد از جنگ جهانی و با متنوع‌تر شدن تولیدات، این شرکت اقدام به تولید پیچ‌گوشتی برقی، اره برقی، سمباده برقی و بسیاری محصولات دیگرکرد.

موفقیت‌های این شرکت به مرزهای ایالات متحده محدود نشد و بلک اند دکر توانست اولین خط تولید محصولات خود را در سال ۱۹۲۲ در کشور کانادا راه‌اندازی کند. در ۱۹۲۸ هم برنامهٔ مشابهی از سوی این شرکت در کشور انگلستان اجرا شد. در سال ۱۹۲۹ هم استرالیا به جمع میزبانان تولیدکنندگان محصولات این شرکت پیوست. این شرکت در ادامهٔ راه به موفقیت‌های بسیاری دست یافت و در سال ۱۹۶۰ توانست «دیوالت» را خریداری کند.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →