ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

نوشته شده در Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟ به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان هستید؟ آیا نمی توانید به هر مرکزی اعتماد کنید؟ برایتان مهم است که لوازم منزل خود را به چه کسانی بسپارید؟ درست است که اکثر یخچال فریزرهای امرسان قدیمی و از رده خارج شده است اما نباید از تعمیر آن ناامید شوید و دست روی دست بگذارید!!!! از هر جهت خرید و تهیه یک دستگاه امروزی و نو بهتر از تعمیر یخچال فریزر فرسوده است اما آیا تمام افراد جامعه قدرت تعویض و جایگزین کردن یک دستگاه امروزی را دارند؟؟؟

ما شما را درک می کنیم. به همین منظور به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان اینجاییم تا سطحی ترین و عمیق ترین مشکلات پیش آمده برای شما را حل کنیم. همان طور که میدانید می توانید با یک تماس ما را از خرابی دستگاه خود مطلع سازید تا در کسری از زمان در محل شما حاضر شویم. نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان با پوشش دهی سراسری تهران افتخار این را دارد که در این 2 دهه توانسته نیاز مشتریان خود را تامین و با رعایت اصل مشتری مداری مخاطبین خود را به وفادارترین مشتریان تبدیل نماید. شرکت تعمیرات لوازم خانگی ریکان همواره سپاس گذار لطف شما مخاطبین عزیز می باشد و سعی بر بالا بردن کیفیت خدمات خود می باشد. برای ثبت سفارش خود می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

66501261               10خط

66501368               10خط

تعمیر یخچال فریزر امرسان

امرسان یکی از برندهای مطرح ایرانی است. خیلی از مواقع تعمیرکاران ما برای تعمیر یخچال فریزر امرسان به محل های مختلف اعزام می شوند. این برند به خاطر استفاده قطعات نامرغوب در آن بیشتر از هر دستگاهی نیاز به تعمیر پیدا می کند.
به گفته یکی از تکنیسن های ما که برای تعمیر یخچال فریزر امرسان به محل اعزام شده بود این دستگاه پس از اهیا برای تست به برق زده شد و پس از جریان برق داخل آن به درستی در حال کار کردن بود. پس از گذشت 30 دقیقه که متخصص ما در حال خروج از آنجا بود دستگاه با صدای عجیبی از ناحیه دیگری معیوب شد. این برند در سال های گذشته به دلیل همین اتفاقات خیلی از طرفداران خود را از دست داده است و کم کم یخچال فریزرهای امرسان رو به انقراض است.

یکی از ایرادات عمده که در اکثر یخچال های امرسان به وجود می آید درست بسته نشدن درب یخچال است. اگر برای دستگاه شما هم همچین ایرادی پیش آمده است می توانید با مراجعه به صفحه تعمیر یخچال فریزر در مورد این مشکل تحقیق به عمل بیاورید. لازم به ذکر است که چندی پیش تعداد تماس های ما بر روی خط مشاور افزایش پیدا کرده بود و تا حدودی تمایمیه سوال ها مشابه بودن. سوالی که ذهن خیلی از مشتریان ما را درگیر کرده بود را میخواهیم بررسی کنیم و جواب آن دسته از عزیزانی که با این مشکل مواجه هستند را بدهیم.

سوال اینجاست که چرا داخل کابین یخچال امرسان گرم است و غذا داخل آن خنک نمی شود ؟ آیا دستگاه ما نیاز به تعمیر دارد ؟

بله

این ایراد می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اگر متوجه چنین موضوعی شدید هر چه سریع تر با یک نمایندگی و یا مرکز تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید.

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →