ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

نوشته شده در Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی از خطوط نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا تماس بگیرید. با این کار برای خود و دستگاهتان اقدام هوشمندانه ای انجام داده اید چراکه با شماره گیری نمایندگی کمتر از یک ساعت در محل شما جهت بررسی ایراد یخچال حاظر می شوند و با صرف کمترین زمان دستگاهتان را به همان سالمی روز اول بر می گردانند. یکی دیگر از مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا ضمانت 365 روزه قطعات تعویضی و یا تعمیری است.

تمامیه این اقدامات برای نشان دادن وفاداری ما به شما عزیزان است. پس اگر نیاز به تعمیر یخچال فریزر هیمالیا دارید مکث نکنید و با شماره گیری یکی از خطوط زیر درخواست تکنسینی مجرب نمایید. فایده این کار این است که بدون جابجا کردن و تکان دادن دستگاه می توانید آن را در کمتر از 1 ساعت اهیا کنید و بلافاصله از آن استفاده نمایید با انجام این مراحل در وقت و هزینه شما نیز صرفه جویی می شود. اکثر ایراداتی که برای این دستگاه ها به وجود می آید مشابه است و تمامیه یخچال های امرسان ضعف خنک کردن دارند. یعنی به مرور زمان و پس از گذشت چند سال دمای یخچال کاهش میابد و بایستی درجه آن را افزایش داد تا مواد خوراکی درون یخچال مانند سابق خنک بمانند و دیرتر خراب شود اما این روش پایدار نخواهد بود و پس از چندی دیگر نمیتوان با این شیوه دمای یخچال را تنظیم نمود. از این رو در صورت مشاهده این مسئله ، برای اینکه کمترین آسیب به دستگاه شما وارد شود با نزدیکترین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا تماس حاصل فرمایید تا علاوه بر رفع مشکل ، هزینه کمتری هم بپردازید. برای تماس با نمایندگی ما می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

66501261               10خط

66501368               10خط

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا نگران نباشید. درست است که برند هیمالیا قدیمی است و کمتر خانواده هایی این برند را برای آشپزخانه خود انتخاب می کنند اما این بدان معنا نیست که در زمانی که یخچال با ایراد مواجه می شود قابل برگشت و تعمیر نباشد.

متخصصین ما با داشتن اطلاعات کافی از مدل های مختلف این برند می توانند هر ایرادی را در کمتر از یک ساعت برطرف کنند. پس جای هیچ نگرانی نیست و مطمئن باشید که یخچالتان بعد از تعمیر بهتر از روز اولش شروع به کار می کند. امروزه تعداد بسیار زیادی نمایندگی و مراکز تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا در سرتاسر کشور راه اندازی شده است اما آیا می توان به تمامیه این مراکز اعتماد کرد ؟ آیا نحوه عملکرد کلیه نمایندگی ها یکسان است ؟ آیا خدمات قبل و بعد از تعمیر در تمامیه این مراکز مشابه است ؟

جواب این سوالات به وضوح خیر است و هر یک از این نمایندگی ها عملکرد و خدمات خاص خودشان را دارند و هر کدام برای تبلیغ و جذب مشتری به گونه ای این خدمات را ارائه می دهند که متمایز و بهتر از رقبای خود باشند. در مورد اطمینان داشتن از این مراکز نیز باید این نکته را گوشزد کنیم که قبل از درخواست تکنسین برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا تا جایی که خیالتان از بابت نحوه عملکردشان راحت باشد باید با چندین مراکز تماس حاصل فرمایید و جزئیات کار را بپرسید برای این کار می توانید از این سوالات استفاده کنید تا نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر قابل اطمینان را به راحتی انتخاب کنید و تا سالیان سال با آن مرکز کار کنید.

اول از همه زمانی که طول می کشد تا تکنسین به محل شما اعزام شود را سوال کنید اگر این تایم بین 1 الی 2 ساعت بود می توان سراغ سوال بعدی رفت. دوم از خدماتی که بعد از تعمیر به شما ارائه می دهند بپرسید تا مطمئن شوید که ضمانت یا گارانتی بعد از تعویض و یا تعمیر قطعات وجود دارد، پیشنهاد می دهیم به هیچ وجه با شرکتی که هیچ نوع خدماتی برای ارائه دادن ندارند کار نکنید چراکه خیلی از نمایندگی ها و مراکز تعمیر یخچال فریزر هیمالیا که هم اکنون در سراسر تهران مشغول به کار هستند برای نگه داشتن مشتری خدماتی را برای مخاطبان در نظر می گیرند که مسلما در خواست متخصص از این مراکز عقلانی تر و به نفع کاربر است.

مانند نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ریکان که بعد از تعویض قطعه ای برای اینکه خیال مشتری راحت باشد و از پولی که می دهد راضی باشد، آن را به مدت 365 روز گارانتی می کند یا دیگر خدمات ما تعمیر مجدد و رایگان همان قسمت سابق به مدت یک سال است به آن معنی که اگر چه دستگاه شما قبل از گذشت 1 سال پس از تعمیر مجددا از همان منطقه دچار ایراد شود تکنسین ما موظف است با تماس شما بلافاصله در محلتان اعزام شود و یخچال را بدون دریافت هزینه اهیا و سرویس کند. این گوشه ای از خدمات ما به شما عزیزان است. با خواندن این مطالب می توانید در انتخاب خود هوشیار تر باشید و عاقلانه تر عمل کنید و یا بدون هیچ تحقیقی به ما اعتماد کنید و نتیجه این اعتماد را در کمتر از چند ساعت مشاهده کنید

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →