HTML block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

تعمیر ترموستات یخچال

نوشته شده در Sep 11, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

تعمیر ترموستات یخچال

تعمیر ترموستات یخچال

یکی دیگر از خدماتی که شرکت تعمیرات لوازم خانگی ریکان ارائه می دهد تعمیر ترموستات یخچال است. شاید برایتان سوال شود که دلیل بیان کردن این خدمات چیست ؟ این خدمات هم که جزو تعمیر یخچال فریزر محسوب می شود.

درست است تعمیر ترموستات یخچال هم از ایرادات پیش آمده در یخچال به حساب می آید اما دلیل اینکه ما به صورت جداگانه به این مطلب پرداخته ایم آگاه کردن شما نسبت به سایر مراکز تعمیرات است. برخی از تکنسین ها برای راحتی کار خود و گرفتن دستمزد بیشتر به عمد به جای تعمیر ترموستات دست به تعویض آن می زنند و با اقتدار کامل می گویند که این قطعه خراب شده و نیاز به تعویض دارد در صورتی که با تعمیر آن مثل روز اول کار می کند و نیازی به صرف هزینه و تهیه کردن ترموستات نیست. اما مصرف کننده و مشتری چه می داند و همان جا از متخصص می خواهد که آن قطعه را تعویض کند و جنسی اورجینال را جایگزین کند که این همان خواسته شوم این تکنسین ها و شرکت های بی وجدان است.

پس اگر می خواهید از این کلاهبرداری های نسبتا کوچک در امان بمانید به هر شرکتی اطمینان نکنید و برای درخواست تعمیرکار یکم تحقیق کنید. همچنین اگر تا پایان این مطلب در کنار ما باشید خواهید فهمید که چه وقت دستگاه شما نیاز به تعمیر ترموستات یخچال دارد و چه وقت نیاز به تعویض.

ترموستات چیست؟

ترموستات به قطعه ای درون یخچال و فریزر گفته می شود که کار اصلی آن ثابت نگه داشتن دمای مناسب داخل دستگاه است. بدیهی است که تنظیم بودن این دمای داخلی تاثیر مستقیمی بر نگهداری و تازگی مواد خوراکی دارد؛ بنابراین خرابی این قطعه و عدم کارکرد منظم و معمول آن باعث می شود تا مواد غذایی درون دستگاه در شرایط مسائد و معمولی نباشد در نتیجه باعث فاسد شدن خوراکی ها شود. این ایراد به مرور زمان به چشم می آید. اگر عمر مواد غذایی شما کم شده است احتمال آن وجود دارد که ایراد از این قطعه باشد. در چنین مواقعی تکنسین اولین پیشنهادی که می دهد تعویض ترموسات است اما این اقدام باید بعد از رد شدن احتمال تعمیر ترموستات یخچال صورت گیرد.

همچنین در صورت کار کردن دستگاه با ترموستات خراب احتمال به وجود آمدن ایرادهای دیگر و بیشتر نیز وجود دارد. به همین دلیل بررسی و چکاپ دوره ای این قطعه توسط تعمیرگاه های مجاز موجب می شود تا علاوه بر پیشگیری از رخ دادن خطرات و صدمه های جدی به دستگاه، بتوان طول عمر وسیله را بالا برد و به مدت بیشتری از این وسیله استفاده کرد.

عملکرد قطعه بعد از تعمیر ترموسات یخچال به صورت مکانیکی بوده هرچند که امروزه با استفاده از فناوری های جدید در تولید انواع یخچال فریزر، این قطعه نیز بسیار پیشرفته تر شده است و با به کار گیری از مادربرد و سنسورهای برنامه ریزی شده می تواند عملیات تنظیم دما را به بهترین شکل انجام دهد.

تعمیر یخچال فریزر

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ - تعمیر یخچال سامسونگ در تهران
نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ - تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

Oct 31, 2020 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

اگر ساکن تهران هستید و به دنبال یک نمایندگی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایش تمام پست های →