HTML block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

بهترین مارک یخچال فریزر

نوشته شده در Sep 25, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

بهترین مارک یخچال فریزر

شاید در هنگام خرید یخچال فریزر این سوال هم برای شما پیش بیاید که بهترین مارک یخچال فریزر چیست ؟ برای دانستن این امر بایستی در بازار و یا نمایندگی ها به دنبال انواع این دستگاه ها باشید. و تا جایی که می توانید از مسئولین فروش و یا مشاورین نمایندگی ها اطلاعات کسب کنید.

راه دیگری که می توانید از آن بهترین مارک یخچال فریزر را پیدا کنید پرس و جو در بین اقوام و آشنایان است. چرا که امروزه در تمامیه منزل ها این دستگاه به چشم می خورد.

روش تمیز کردن یخچال فریزر

یکی از روش های معمول تمیز کردن یخچال فریزرها این است که در بازه های زمانی مشخص داخل یخچال را با محلول جوش شیرین و آب پاک کنید.
نوار پلاستیکی در یخچال و فریزر خود را در زمان های مشخص تمیز کنید (و یا حتی به منظور بهبود بخشیدن چسبندگی نوار لاستیک و بسته شدن راحت تر در یخچال و فریزر پارچه ای را با آب گرم مرطوب نمایید و روی نوار پلاستیکی بکشید. همچنین جهت حصول اطمینان از کامل بسته شدن درت روزنامه ای را لا به لای در قرار دهید. در صورتی که روزنامه آزاد نبود بیرون نمی آمد، مشخص می شود که نوار لاستیکی سالم است) و نیز جهت جلوگیری از نشت هوا، سالی یک بار آن را بررسی نمایید.

لوله های پشت آن را حداقل سالی دوبار گردگیری نمایید.

پس از سردشدن کامل مواد غذایی آن ها را در یخچال قرار دهید، همچنین از گذاشتن همزمان مقدار زیادی مواد غذایی در یخچال و فریزر خودداری نمایید.

مواد غذایی را مرتب و با برچسب هایی که محتویات کیسه و تاریخ انجماد را مشخص کند، در فریزر قرار دهید.
جهت گردش هوا در بین مواد غذایی از کنار هم چیدن و چسباندن ظروف بپرهیزید.

در صورتی که فریزر و یا یخچال دومی دارید و از آن کمتر استفاده می کنید، آن را خاموش نمایید.

بازده کاری فریزر پر بسیار بهتر از خالی آن می باشد؛ به خصوص هنگام قطع برق در صورتی که فریزر شما پر نیست، می توانید آب را در ظروف پلاستیکی بریزید تا یخ بزند. بدین صورت از خالی ماندن جلوگیری می شود.

بهتر است دستگاه های مجهز به برفک زدای دستی و یا نیمه خودکار به طور منظم برفک زدایی شوند. ایجاد یخ روی پیچه های داخلی به معنی آن است که کمپرسور مجبور به کار در زمان بیشتری شده است تا درجه حرارت را در حد مشخصی نگه دارد و این موجب اتلاف انرژی می شود. در صورتی که در منطقه ای بسیار گرم و مرطوب زندگی می کنید و از تهویه مطبوع نیز استفاده نمی کنید همچنین برفک زدایی وسیله شما نیز خودکار نیست، حتما خودتان این کار را به صورت دستی انجام دهید. پس از این کار می توانید ترموستات را روی درجه گرمتری قرار دهید که سبب صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی می شود.
مواد داخل فریزر را با برچسب علامت گذاری کنید تا بتوانید به راحتی هر یک را تشخیص دهید. بدین ترتیب احتیاجی نیست که هنگام انتخاب مواد لازم در فریزر را مدت زیادی باز بگذارید.

تعمیر یخچال فریزر

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ - تعمیر یخچال سامسونگ در تهران
نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ - تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

Oct 31, 2020 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

اگر ساکن تهران هستید و به دنبال یک نمایندگی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایش تمام پست های →