ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

تعمیر لباسشویی ارج

نوشته شده در Sep 27, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

تعمیر لباسشویی ارج

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ارج

تعمیر لباسشویی ارج به دلیل قدیمی بودن این برند کار دشواری می باشد و از عهده هر نمایندگی بر نمی آید.
لازم به ذکر است که برای افزایش طول عمر لوازم خانگی خود باید به چگونگی نحوه استفاده از آن را به درستی بلد باشید.

یکی دیگر از نشانه های ماشین لباسشویی که بد استفاده شده است بوی نامطبوعی است که از داخل آن می آید. این بو می تواند دلایل مختلفی داشته باشد مانند مواد شوینده یا نرم کننده ها، باکتری های موجود در لباس، و یا نم حاصل از بعضی لباس ها .لو مازیرور می گوید پس از هر بار استفاده می بایست درب ماشین را باز بگذارید تا کاملا خشک شود.

در چنین حالتب هیچ جای نگرانی نیست و دستگاه شما نیازی به تعمیر لباسشویی ارج ندارد، می توانید در این مواقع یکبار ماشین را بدون لباس روی آب گرم زده و تمام میکروب ها را از بین ببرید و در ضمن توصیه می شود از ریختن لباس های زیر و دستمال های آشپزخانه در داخل ماشین جلوگیری کنید.

تمیز کردن لباسشویی ارج

می توانید در بازه های زمانی مشخص داخل ماشین لباسشویی ارج را تمیز و ضد عفونی نمایید .تا نیازی به تعمیر لباسشویی ارج نداشته باشید. جهت این کار می توانید این دستورالعمل را انجام دهید : برای ماشین های بزرگ : داخل محفظه 3 تا 4 فنجان سرکه و نصف فنجان جوش شیرین (جهت ماشین های کوچک فنجان سرکه به 4 قاشق غذاخوری جوش شیرین ) بریزید و روی آب داغ زده و بگذارید تا به مدت 30 تا 60 دقیقه کار کند و پس از اتمام کار اجازه دهید تا داخل آن کاملا خشک شود و برای لباس شستن آماده گردد.

جهت جلوگیری از نفوذ باکتری ها وکپک ها یادتان نرود که پس از هربار استفاده بگذارید تا درب آن باز بماند
می توانید در بازه های زمانی مشخص داخل ماشین را ضد عفونی نمایید . جهت این کار می توانید این دستورالعمل را انجام دهید : برای ماشین های بزرگ : داخل محفظه 3 تا 4 فنجان سرکه و نصف فنجان جوش شیرین (جهت ماشین های کوچک فنجان سرکه به 4 قاشق غذاخوری جوش شیرین ) بریزید و روی آب داغ زده و بگذارید تا به مدت 30 تا 60 دقیقه کار کند و پس از اتمام کار اجازه دهید تا داخل آن کاملا خشک شود و برای لباس شستن آماده گردد.

جهت جلوگیری از نفوذ باکتری ها وکپک ها یادتان نرود که پس از هربار استفاده بگذارید تا درب آن باز بماند.
تمیز کردن بدنه ماشین لباسشویی کار ساده ای است اما رفع بوی نامطبوع و تمیز کردن لاستیک ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک نیاز به دقت بیشتری خواهد داشت.

تعمیر انواع لباسشویی ارج

جهت جلوگیری از تعمیر انواع لباسشویی ارج باید به این نکته توجه داشته باشید که هر یک از لوازم خانگی اعم از برقی و دستی نیاز به مراقبت و تمیز شدن دارند. جهت تمیزی و مراقبت از هر یک از وسایل خانگی روش و اصولی وجود دارد ، به طور مثال استفاده از مواد شوینده برای برخی از وسایل مثل ظروف ضروری است ولی برای دسته ای از لوازم منزل برعکس استفاده از این مواد کاملا نتیجه عکس را خواهد داشت.

ماشین لباسشویی به عنوان یک ابزار شوینده مدام با آب و مواد پاک کننده در تماس است با این حال نیاز به تمیز شدن دارد ولی به نحوی متفاوت با انچه اکثر ما در جریان کارهای منزل آن را انجام می دهیم. یکی از بخش های فراموش شده ماشین لباسشویی برای تمیزی واشری است که در قسمت جلویی و مماس با درب ماشین لباسشویی برای جلوگیری از خارج شدن آب در حین شستشو تعبیه و نصب شده است .

عمدتاً پس از مدتها استفاده از ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک این قسمت با کپک و لکه های با بوی نامطبوع مقاومت خود را از دست داده و مشکل ساز می شود . علاوه بر این قسمت سایر بخش های داخلی و خارجی ماشین لباسشویی بایستی مرتب و به دقت تمیز شوند . در این گزارش به اصول تمیز کردن این وسیله شوینده خواهیم پرداخت.

تعمیر لباسشویی

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →