HTML block #1

You can change this block in admin panel. Remember, if you change template, this block will be lost. We advise you to clone this block.

Ne lorem percipit efficiantur mei, ius ut simul vidisse. An vel probatus explicari appellantur. Has et comprehensam interpretaris, quo no inimicus maluisset temporibus. Ea mea quod.

نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی

نوشته شده در Oct 3, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی

به صورت کلی تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی تنها راهی است که ظروفتان بعد از برنامه شست و شو برق خواهد زد. فیلتر ماشین ظرفشویی یکی از قسمت های مهم داخلی آن است. فیلتر مواد غذایی و کثیفی ها را در زمان شست و شو در خودش به دام می اندازد.حداقل یکبار در ماه این کار را انجام دهید.

نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی مجیک

برای تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی مجیک قدم اول را با یک دستگاه خالی شروع کنید. فیلتر ها معمولا در زیر سبد پایینی قراردارند.

با یک دستمال دور این ناحیه را تمیز نمایید. همه ی چیزهای باقی مانده را بردارید. در صورتی که مدل ماشین ظرفشویی مجیک است، قسمت فیلتر آن بسته است و باید آن را با پیچ گوشتی بازکنید.

پس از اینکه فیلتر را شستید نصف فنجان جوش شیرین و نصف فنجان نمک را در یک فنجان سفید کننده مخلوط کنید.

پس این مخلوط را در کف دستگاه بریزید اجازه دهید یک شب تا صبح بماند. سپس بدون هیچ ظرفی روی برنامه شست و شو بگذارید تا مراحل شست و شو و تمیز کاری فیلتر به اتمام برسد.

نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی سامسونگ

در هنگام تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی سامسونگ جهت اینکه شما راحت تر باشید پمپ تخلیه و سیستم فیلترینگ داخل ماشین ظرفشویی قرار داده شده. سیستم فیلترینگ سه مولفه دارد: فیلتر اصلی، فیلتر درشت ، فیلتر ریز
فیلتر اصلی: خرده غذاها و ذرات خاک توسط جریان شدید آب به قسمت پایین رانده شده و سپس تخلیه می گردند.

فیلتر درشت: قطعات بزرگتر مثل تکه های استخوان یا خرده شیشه ، که می تواند سبب انسداد در تخلیه بشود به طرف فیلتر درشت رانده می شود. جهت اینکه چیزی که داخل این فیلتر افتاده را بردارید ، به آرامی زبانه این فیلتر را بالا بکشید و بردارید

فیلتر ریز: این فیلتر باقیمانده ی مواد غذایی از ظروف را در آب جمع می کند و از ته نشین شدن آن روی ظروف خود داری می نماید.

نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی الگانس

اگر در حال تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی الگانس هستید، جهت اینکه کار به بهترین نحو انجام بشود و نتیجه ی خوبی بگیرید می بایست فیلتر به خوبی مونتاژ گردد. هنگامی که فیلتر خوب کار کند ، خرده غذاها را از آبی که می خواهد ظرف ها با آن شسته بشود می گیرد. برای همین خوب است که تکه های بزرگ غذا که در فیلتربه دام افتاده اند را پس از هر برنامه شست و شو بردارید.جهت اینکه بتوانید فیلتر را باز کنید ، آنرا خلاف جهت عقربه های ساعت بپیچانید،و بعد کل قسمت فیلتر را تمیز کنید.

جهت اینکه فیلتر ریز را تمیز کنید از فرچه یا مسواک استفاده نمایید. سپس کل چیزهایی که باز کردید را سر هم کنید و در سر جای خود در ماشین ظرفشویی الگانس بگذارید و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

هرگز از ماشین ظرفشویی الگانس بدون فیلتر استفاده ننمایید. در صورتی که فیلتر را به درستی جا نزده باشید ، در عملکرد ماشینتان تاثیر خواهد گذاشتو به ظروفتان هم خراب خواهند شد.

به یاد داشته باشید در زمان تمیز کردن فیلتر به آن صدمه نزنید، چرا که فیلتر پاره شده باعث می شود به قسمت های داخلی آن صدمه برسد و خوب ظرف ها را نشوید.

نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی موریس

برای تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی موریس خود باید به مسائل زیر دقت فرمایید. در ماشین ظرفشویی ها فیلتری تعبیه شده تا خرده غذا ها روی ظروف بر نگردد و انسدادی هنگام تخلیه آباز ماشین ظرفشویی رخ ندهد. این فیلترها را 1 یا دو بار در ماه تمیز کنید تا خوب کار کنند.

قدم اول: درب ماشین ظرفشویی موریس را باز کنید و به فیلتری که در قسمت پایین زیر آبپاش قرار دارد توجه نمایید. هر غذایی که آنجا مانده را با یک حوله یا دستمال بردارید.

فیلتر بالایی را از پایینی به شکل دورانی باز کنید. به اندازه ی ربع ساعت آن را به چپ بچرخانید و سپس بکشید

فیلتر بالایی را با آبگرم بشویید . از یک مسواک نرم قدیمی برای پاک کردن استفاده نمایید.

حالا فیلتر را به اندازه ربع ساعت به راست بچرخانید و جا بزنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ - تعمیر یخچال سامسونگ در تهران
نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ - تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

Oct 31, 2020 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

اگر ساکن تهران هستید و به دنبال یک نمایندگی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایش تمام پست های →