ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

نوشته شده در Oct 3, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت

ما همه روزه در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت با بیش 40 تکنسین آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز هستیم. اگر به تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت احتیاج دارید کافیست شماره تلفن ما را بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن خبره ترین متخصص را برای شما ارسال نماییم.

با پیشرفت تکنولوژی و بکارگیری قطعات پیشرفته در ماشین های ظرفشویی ایندزیت تعمیر این دستگاه ها به شاخه تخصصی و حرفه ای تبدیل شده است که نیز هر تعمیرکار دانستن اجزای تشکیل دهنده و نحوه کارکرد آن است. ما در زیر می خواهیم به مزایای استفاده از این دستگاه بپردازیم.

برای نحوه چگونگی تعمیر ماشین ظرفشویی کلیک کنید.

صرفه جویی در مصرف آب

استفاده از ماشين ظرفشويي ایندزیت تا حد قابل توجهي مصرف آب خانگي را کاهش مي دهد، و همچنین نیاز شما را به تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت کمتر و کمتر می کند. به طوري که يک دست ظروف 144 پارچه را اگر با دست بشوييم 85 ليتر آب مصرف مي شود در حالي که همين تعداد در ماشين ظرف شويي تنها 16 ليتر آب نياز دارد و در بعضی مدل ها کمتر از 10 لیتر آب مصرف می شود.

ایجاد فرصت بیشتر برای خانمها

به خانم خانواده فرصت بيشتری مي دهد تا به جای صرف وقت در آشپزخانه و شستن ظروف، زمان بيشتری را در کنار خانواده خود داشته باشد.

در شست و شو با دست، مناسب ترین زمان پذيرايي از مهمان بعد از صرف غذا به شستن ظروف مي گذرد (بيش از يک ساعت) در صورتي که در شست و شو با ماشين ظرفشويي، بعد از صرف غذا در کنار مهمان خود هستيد.

ضد عفوني

در شست و شو با دست، مستلزمیم از آب ملايم استفاده کنيم در صورتي که در ماشين ظرفشويي آب داغ استفاده مي شود لذا عمل ضد عفوني نيز تا حدي انجام مي گيرد.

مزایای استفاده از ماشین ظرفشویی

ظروف براق و شفاف

در شست وشو با دست، ظروف به علت استفاده از اسکاچ پس از مدتی خش برداشته و کدر مي شوند، در صورتي که در ماشين ظرفشويي چون از مواد شوينده مناسب استفاده مي نماييم، ظروف هميشه براق و شفاف باقي مي مانند.

صرفه جویی در شوینده ها

در هنگام شست و شو با دست، ميزان استفاده از مايع ظرفشويي بسيار زياد است در صورتي که در ماشين ظرفشويي ميزان مصرف پودر بسيار کم است.

شوینده های مضر

مواد شوينده به پوست دست آسيب زيادي مي رسانند در حالي که در ماشين ظرفشويي دست شما با مواد شوينده هيچ گونه تماسي نخواهند داشت.

بیماریهای ناشی از ایستادن زیاد

درهنگام شست و شو با دست، به علت ايستادن زياد و بي حرکت ماندن، آسیب بيماری هايی مانند واريس، آرتروز ستون فقرات و زانو بسيار بالا مي رود در حالي که در شست و شوی ماشينی اين احتمال وجود ندارد.

ظروف لب پر نمی شوند

در شست و شوي دستی، امکان لب پر شدن ظروف چيني و کريستال شما وجود خواهد داشت در حالي که در ماشين ظرفشويي اين امکان به حد صفر می رسد. مواد کلره و يا اکسيژنه موجود در پودرها و قرص هاي ماشين ظرفشويی، عمل ضد عفوني ظروف را تکميل مي نماید.

نحوه تمیز کردن ماشین ظرفشویی ایندزیت

در صورتی که ظروف شما جرم چربی گرفته‌اند و شست‌وشو را با دست انجام می‌دهید، کافی است سینک را از آب پر کنید، نصف فنجان جوش‌شیرین معمولی به آن بیفزایید و ظروف را در آن قرار دهید. خواهید دید که جرم چربی را کاملا می‌برد.

سرکه بریزید

افزودن سرکه به آب داخل سینک نیز نتیجه خوبی خواهد داشت. چرا که سرکه در از بین بردن لکه‌های چرب به‌عنوان یک «برنده ملایم عمل می‌کند و در ضمن، اثر ضدعفونی‌کنندگی نیز دارد. بهتر است شست‌وشو را از ظروف تمیز‌تر شروع کنید و به ظروف کثیف و چرب خاتمه دهید. به این سبب، لازم نیست آب سینک ظرف‌شویی را به دفعات عوض کنید.

مایع ظرفشویی

باقی مانده‌های صابون را جمع کنید و آنها را در یک قوطی رنده کنید. سپس یک یا دو قاشق سوپ‌خوری جوش‌شیرین و آب‌جوش به آن بیفزایید. مخلوط را در یک قوطی مایع ظرفشویی خالی کنید و حالا مایع ظرفشویی خانگی آماده است! به این ترتیب، هم به اقتصاد خانواده کمک کرده‌اید و هم در چرخه بازیافت سهمی داشته‌اید.

بهره‌گیری بهتر از ماشین ظرفشویی ایندزیت

جهت اینکه بیشترین بهره را از ماشین‌ظرفشویی ببرید، ظروف را در جهت افشانه آب در آن بچینید و دهانه لیوان و فنجان‌ها را به سمت پایین قرار دهید.

فیلترینگ آب

به طور معمول آبی که با آن ظرف هایمان را می شوییم، لکه هایی روی ظروف باقی می گذارد.گاهی از اوقات هم آب بعضی مناطق خراب است و شستن ظروف را مشکل می کند. سیستم فیلترینگ، تمیز بودن آبی را که در چرخه شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد تضمین می کند و با گردش مداوم میکروفیلتر، لکه ها و چربی ها را از سطح ظروف بر می دارد و با حرکت چرخشی آب، لکه ها را به کلی از بین می برد که این علاوه بر پاکیزه تر شدن ظروف، مزیت دیگری هم دارد، این کار باعث کاهش مصرف مواد شوینده می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات (zerowatt)
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات (zerowatt)

Jan 22, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا تا به حال از جاروبرقی در خارج از منزل...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ویداس (vidas)
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ویداس (vidas)

Jan 22, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

در سالهای اخیر با توجه به پیشرفت چشمگیر جمهوری...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گوسنیک (GOSONIC)
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی گوسنیک (GOSONIC)

Jan 21, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

در سال های اخیر بیشترین مراجعه برای خدمات...

نمایش تمام پست های →