ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

بهترین مارک ماشین لباسشویی چیست ؟

نوشته شده در Nov 4, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

بهترین مارک ماشین لباسشویی چیست ؟

افرادی که دنبال خرید ماشین لباسشویی هستند با پرسش مهمی مواجه می شوند که بهترین مارک کدام است و یا این که در صورتی که پول بیش تری بدهند و ماشین لباسشویی گران تری بخرند آیا الزاماً لباس هایشان بهتر شسته خواهد شد.

جواب این سوال منفی است. با خرید آخرین مدل معمولا تنظیمات بیش تر، چرخش سریع تر و احتمالا استوانه بزرگ تری عایدتان خواهد شد ولی کیفیت ساخت همان خواهد بود. همه تولیدکنندگان طبق استانداردی این محصول را تولید می کنند که خودشان در نظر دارند. معمولا مدل های پایه سرعت چرخش کم تر، دکمه های کم تر، تنظیمات کم تر و حجم کم تری دارند. امکان دارد تفاوت قیمت مدل پایه با آخرین مدل به چندصد هزار تومان هم برسد اما هیچ تفاوتی در کیفیت آن ها وجود ندارد. در صورتی که می خواهید کیفیت دستگاهی که می خواهید بخرید بهتر باشد می بایست مارک بهتری انتخاب کنید. مثلا اگر مدل پایه ماشین لباسشویی با مارک بهتر را انتخاب کنید مسلما آرام تر و مطمئن تر از آخرین مدل با مارک پایین تر برایتان کار می کند. نکته مهم این است که ساخت یک مارک ، چه مدل پایه، چه تنظیم دار و چه آخرین مدل، همه با یک استاندارد ساخته شده اند و بیش تر قطعاتشان مانند هم می باشد. هنگام خرید قیمت پایه ماشین لباسشویی های مارک های مختلف را با هم مقایسه فرمایید. اگر قیمت پایه یک دستگاه 1 میلیون تومان است و مدلی که شما پسندیده اید 2 میلیون است دقت نمایید که دارید 1میلیون تومان بابت ظاهر و دکمه های بیش تر پول می دهید. اگر از این دکمه ها استفاده نمی کنید لزومی هم ندارد که پول اضافی بابت آن پرداخت کنید.

بهترین مدل ماشین لباسشویی چیست ؟

می توان برای پاسخ به این سوال که بهترین مدل ماشین لباسشویی چیست اینگونه گفت که در صورتی که از مارک بهتری بخرید بله اما اگر پول بیش تری صرف مدل گران تری از همان مارک بکنید که دکمه های بیش تر و سرعت چرخش بیش تری دارد جواب منفی است. می بایست در نظر داشته باشید عبارت ماشین لباسشویی بهتر به کیفیت و مطمئن بودن برمی گردد. مثلا امکان دارد یک وسیله نه چندان خوب در ۱۴۰۰ دور در دقیقه با حجم شش کیلوگرم هنوز بهتر از دستگاهی از همان مارک با مدل ارزان تر باشد که فقط هزار دور در دقیقه می زند و حجم آن پنج کیلوگرم است.

در صورتی که بهتر بودن را از روی دکمه ها و تنظیماتش ارزیابی کنید از این مورد مهم غافل خواهید ماند و مثل این است که یک ماشین قراضه با رنگ زیبا و بوق خوش صدا بخرید.
برخی از این شکایت دارند که مدام مجبورند هزینه های گزاف تعمیر ماشین لباسشویی نه چندان قدیمی شان بپردازند. این قبیل دستگاه ها معمولا کیفیت خوبی ندارد و آن را ارزان خریده اند. اما این افراد عقیده دارند ماشین شان را خیلی هم ارزان نخریده اند. مشکل این جاست که آن ها پول اضافی بابت چرخش سریع تر، حجم بیش تر و تنظیمات گوناگون داده اند نه برای کیفیت قطعات. بدترین تولیدکننده ها هم می توانند به محصول خود زیباترین رنگ را بزنند. حتی امکان دارد دور خیلی بالایی داشته باشد ولی چون سایر قطعاتش ارزان قیمت است تکان های شدید می خورد و گاهی هم دوره راه می افتد. اگر زمان خرید مدل پایه بخرید امکان دارد چرخش آن خیلی سریع نباشد، تنظیمات کم تری داشته باشد و حجم آن هم معمولی باشد اما باز هم به آخرین مدل مارک پایین تر با همان قیمت می ارزد.

تعمیر لباسشویی

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →