ستارخان، کوثر سوم، پلاک 3 66501261

تعمیر لباسشویی حایر

نوشته شده در Nov 6, 2017 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

تعمیر لباسشویی حایر

نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر

شرکت تعمیرات لوازم خانگی ریکان با داشتن نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در سراسر تهران کلیه خدمات مربوط را به مشتریان ارائه می دهند. گفتنی است که اگر صاحب ماشین لباسشویی حایر هستید و ایرادی برای دستگاهتان پیش آمده است بهتر است قبل از مراجعه به سایر مراکز با نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر ما تماس بگیرید.

شماره تماس :

26314336               10خظ

تعمیر لباسشویی حایر

لباسشویی حایر یکی دیگر از تولیدات داخلی می باشد. این محصول جزو دستگاهایی است که به نسبت دیگر برندها بیشتر به تعمیر لباسشویی حایر احتیاج دارد. اما به دلیل اینکه این مارک ایرانی بوده قطعاتی که برای تعمیر و یا تعویض باید تهیه شود به نسبت ارزان تر است. توصیه ما به شما عزیزان این است که اگر از این برند استفاده می کنید هر از چند گاهی با نمایندگی آن جهت سرویس و اهیای قطعات کهنه مزاکره کنید.
از دیگر ایراداتی که می توان به آن اشاره کردن خرابی مخزن شستشو است. در این حالت پودر ماشین به طور کامل داخل مخزن انتقال نمی یابد. توجه داشته باشید به هیچ عنوان و تحت هر شرایطی از پودرهای دستی در لباسشویی استفاده نکنید. حال به بررسی علت به وجود آمدن این ایراد می پردازیم.

در اولین اقدام جا پودری را بررسی می کنیم و در صورت مشاهده کثیفی جا پودری را به آرامی از مخزن جدا کرده و می شوریم.
احتمال دارد این وجود داردکه کف و آب از محفظه بالایی مخزن نشت می کند.
از مواد شستشو مناسب و مرغوبی استفاده شده است یا از نمونه دستی این محصول.

در زیر علاوه بر آموزش چگونگی کارکرد لباسشویی حایر به یکی از ایرادات عمده در این محصول اشاره می کنیم.

بعد از گذاشتن لباس در داخل مخزن لباسشویی و انتخاب برنامه مورد نظر آن را روشن می کنیم. ابتدا به اندازه لازم آبگیری کنید و پودر شستشسو مورد نظر را نیز از مخزن دریافت نمایید ، بعد از آن موتور آن به کار می افتد و البسه را ضمن چرخاندن یکنواخت خیس می کند. در این وقت هیتر یا المنت گرم کننده آن به کار می افتد و آب گرم می شود. اگر چنین اتفاقی در هنگاه شستشو رخ ندهد دستگاه خراب است و نیاز به تعمیر لباسشویی حایر دارد.

آب گرم به کمک پودر مورد نظر، چرک ها و کثیفی را که اغلب به صورت چربی است در خود حل می کند. خوب است این نکته را نیز بدانید در این مرحله موتور شستشو با دور کم و در جهت به مدت تعیین شده بکار می افتد تا کثیفی ها از روی البسه پاک شود.

پس از این مراحل پمپ آب یعنی قسمت مکنده و خارج کننده آب کثیف روشن می شود و آب آلوده و چرکین را از دستگاه بیرون می ریزد. بعد از به اتمام رسیدن این مرحله ، بار دیگر برنامه آب گیری شروع می شود. پس از پایان یافتن این دو مرحله ، آب کشی آغاز می شود که در سه مرحله صورت می گیرد و بالاخره برنامه خشک کنی شروع می شود. در برنامه انتهایی که خشک کن نام دارد، ضمن به کار افتادن موتور خشک کن با دور تند پمپ آب نیز به کار می افتد. در این برنامه البسه بیشتر آب خود را از دست می دهد. لازم به ذکر است که بعضی از لباسشویی ها خشک کن مخصوصی دارند که کار آن حرارت دادن به پارچه ها برای خشک شدن کامل آن ها می باشد این برنامه در مرحله انتهایی صورت می گیرد.
به طور کامل با نحوه کارکرد این وسیله آشنا شدید این را بدانید که در صورت اینکه لباسشویی شما به این روش عمل نکرد احتیاج به تعمیر لباسشویی حایر دارید.

تعمیر لباسشویی

بدون برچسب اضافه شده است.

آخرین مقالات

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا کافیست با یکی...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان

Apr 29, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

آیا برای تعمیر دستگاه خود سر درگم مانده اید؟...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)
نمایندگی تعمیرات مایکروفر، ماکروویو، ماکروفر بلک اند دکر (BLACK & DECKER)

Mar 5, 2018 توسط تعمیرات لوازم خانگی ریکان

یکی از وسایل لازم و ضروری در آشپزخانه و محل...

نمایش تمام پست های →